در ماه محرم مبلغان باید در جهاد تباین به وظیفه خود عمل کنند


به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، حجت الاسلام والمسلمین کاظم کریم بیگی پیش از ظهر امروز در اجلاس جامعه روحانیت و طلاب زارچ با بیان اینکه جهاد تبیین بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری وظیفه ای الزام آور، قوی و تعریف شده است، گفت: اعلام کرد: مبلغان باید در ماه محرم به وظیفه شرعی خود عمل کنند، به تنهایی عمل کنند و نسبت به تبیین جهاد اقدام کنند.

وی با تاکید بر اینکه شهدای حججی در حسینیه ها و مزار اباعبدالله الحسین(ع) تربیت شده اند، افزود: اگر این شهدا در حسینیه ها، هیئت ها و تشییع جنازه ها تربیت نمی شدند، نمی دانستند ایران ما در چه وضعیتی قرار می گرفت. اکنون. .

نماینده حوزه ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد گفت: باید از توان محرم استفاده کنیم و آگاهی مردم این مناطق را افزایش دهیم تا دشمنان استکبار نتوانند به راحتی با اطلاعات نادرست خود آنها را فریب داده و از آنها پیروی کنند.

حجت‌الاسلام کریم بیگی بیان کرد: تبیین و پاسداری از ارزش‌های اسلام ناب محمدی یکی از مهمترین اهداف شهدای دشت کربلا بود که خون پاکشان به درستی و پایدار نثار شد.

وی پاسداشت دستاوردهای انقلاب اسلامی و تبیین اهداف این مهم را برای اقشار مختلف جامعه به ویژه نسل جوان مهم دانست و تصریح کرد: اجرای دستور تبیین جهاد از هر جهت مهم و الزامی است.

انتهای پیام
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید