kermanyy

Saturday, 23 October 2021

در مورد قوانین جدید قرنطینه مدارس نیویورک س questionsال دارید. پاسخ هایی داریم.

در مورد قوانین جدید قرنطینه مدارس نیویورک س questionsال دارید.  پاسخ هایی داریم.


دوشنبه شب ، به الیزابت باتین گفته شد که کلاس پیش دبستانی پسرش در PS 87 در منهتن به دلیل قرار گرفتن در معرض فردی که تست کووید -19 مثبت داشته است ، به مدت 10 روز تعطیل است. باتین شگفت زده شد: مقامات گفتند که تغییرات اخیر در سیاست های تعطیلی شهرها برای کاهش تعداد قرنطینه ها در کلاس طراحی شده است و این تغییرات به تازگی اعمال شده است. او می گوید: “همه ما از بسته شدن کل کلاس درس از اخبار هفته گذشته ناراحت بودیم.”

همانطور که معلوم شد ، دانش آموزان پیش دبستانی با معلمی که تست مثبت داده بود ، کلاس خود را تشویق کرده و چندین نفر دیگر را تعطیل کرده بودند. اکنون صدها دانش آموز نیاز به قرنطینه دارند.

به گفته چندین والدین ، ​​این واکسن با یک مورد ورشکستگی و علائم کمی واکسینه شده است. وزارت آموزش و پرورش این موضوع را تایید نکرده است.

حالا باتین س questionsالاتی دارد. او می خواهد بداند چرا – بر اساس سیاست جدید – فرزندش پس از قرار گرفتن در معرض بزرگسالان واکسینه شده به مدت نیم ساعت ، نیاز به قرنطینه دارد ، اما شاید اگر کودک به مدت طولانی در کلاس درس با دانش آموز مترقی شرکت نکند. او از این دلیل ناراحت است که چرا دانش آموز کلاس دومش که برای معلم باز نبود اما برای فرزندش در قرنطینه باز بود تا قرنطینه شود.

سخنگوی اداره آموزش و پرورش گفت که این سیاست از دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها پیروی می کند و توصیه می کند دانش آموزانی که بیش از 15 دقیقه در معرض بزرگسال مبتلا به COVID قرار دارند و فاصله آنها کمتر از 6 فوت است ، حتی اگر از ماسک استفاده می کنند ، قرنطینه شوند. مقامات گفتند که آنها روشن کرده اند که از این دستورالعمل ها پیروی می کنند. اما باتین گفت که بسیاری از والدین سیاست های جدید را نمی دانند یا درک نمی کنند. “چرا آنها نتوانستند کمی بیشتر توضیح دهند؟ “او پرسید.

بدین منظور ، در اینجا س questionsالاتی در مورد پروتکل های قرنطینه جدید ارائه شده توسط والدین به WNYC / Gothamist ، و برخی از پاسخ ها بر اساس پاسخ های اداره آموزش و پرورش شهر وجود دارد.

چه کسی در محیط مدرسه به عنوان یک همکار نزدیک شناخته می شود؟

در شرایط سرپوشیده ، همکلاسی هایی که بیش از 15 دقیقه ماسک خود را برداشته اند ، داخل خانه خواهند بود سه دانش آموز پا تست های مثبت پیوندهای نزدیک محسوب می شوند. دانش آموزانی که بیش از 15 دقیقه در خانه می گذرانند شش پا بزرگسال آزمونهای مثبت نیز پیوندهای نزدیک به حساب می آیند ، چه پنهان و چه بدون ثبت.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

قوانین چگونه بر پیوندهای نزدیک واکسن و غیر واکسن تأثیر می گذارد؟

بدون علامت واکسن دانش آموزان و بزرگسالان نیازی به قرنطینه ندارند. بدون علامت عدم واکسیناسیون دانش آموزان و بزرگسالان به مدت ده روز قرنطینه خواهند شد.

آیا اگر آزمایش کودک یا معلم در کلاس فرزندشان مثبت باشد ، به والدین اطلاع داده می شود ، حتی اگر او از خویشاوندان نزدیک به حساب نمی آید؟

همه دانش آموزان و کارکنان از پیشرفت در این مرحله مطلع خواهند شد مدرسه، و موارد نزدیک به هم گفته خواهد شد. اما همه داخل نیستند کلاس در مورد یک موضوع مثبت در کلاس خود به آنها گفته خواهد شد ، مگر اینکه تصور شود که آنها ارتباط نزدیکی با هم دارند.

چه کسی تصمیم می گیرد که کدام کودکان باز و نزدیک به هم هستند؟ آیا این مسئولیت معلم مدرسه است؟

تیم آزمایش و جستجوی شهر با مدیران برای شناسایی پیوندهای نزدیک همکاری می کند.

اعلانات دانش آموزان درخت تصمیم گیری خارج از کلاس درس و اینکه آیا باید قرنطینه شود

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

اگر دانش آموزی نزدیک به فردی است که در حال امتحان مثبت است ، آیا خواهران آنها نیز باید در خانه بمانند؟

فقط آن دسته از دانش آموزانی که ارتباط نزدیکی با یک مورد پیشرونده دارند باید در خانه بمانند. خواهران مجبور نیستند در خانه بمانند مگر اینکه در مدرسه با موضوعات مثبت مواجه شده باشند.

هنگامی که دانش آموزان به عنوان “روابط نزدیک” تعیین می شوند و به مدت 10 روز در قرنطینه به خانه فرستاده می شوند ، چه کسی به آنها آموزش می دهد؟

دانش آموزان در تمام سطوح که در خانه هستند از معلم خود تکلیف دریافت می کنند و می توانند برای “ساعت اداری” ثبت نام کنند. در مواردی که یک کلاس کامل از بچه های کوچکتر وجود داشته باشد و در قرنطینه واکسینه نشده باشند ، معلم تقریباً تمام کلاس را راهنمایی می کند.

در چه مرحله ای می توان روابط نزدیک را در کلاس آزمایش کرد؟

آنها می توانند در روز 5 آزمایش شوند و اگر نتایج منفی بود ، می توانند در روز 8 بازگردند. در صورت عدم آزمایش ، می توانند در روز 11 بازگردند.

بسیاری از دانش آموزان در کلاس های خود با هم غذا می خورند. آیا همه دوستان کلاس به عنوان “دوستان نزدیک” در نظر گرفته می شوند زیرا در زمان غذا ثبت نشده است؟

وجود دارد. همه دانش آموزان واکسینه نشده با هم غذا می خورند در کلاس های تنگ نظر قرار می گیرند. اگر کودکان زیر 12 سال که واجد شرایط واکسن نیستند هنوز در کلاس های خود ناهار می خورند و یک مورد خوب وجود دارد ، کل کلاس به مدت 10 روز در قرنطینه خواهد بود.

اگر مشکلی در یک کافه شلوغ وجود داشته باشد چه اتفاقی می افتد؟

اتاق قرار دادن ، مرکزی که بین بخش های بهداشت و آموزش برای پاسخگویی به مسائل هماهنگ می کند ، با رهبران مدرسه کار می کند تا بفهمد چه کسی در فاصله 6 متری عامل جنایت قرار دارد. تست مثبت بیش از 10 دقیقه. به رهبران مدارس دستور داده شده است که تعداد دانش آموزان خود را برای کمک به نظارت بر روابط نزدیک قرار دهند ، اما گروه های بزرگتر دانش آموزی ممکن است در صورت بروز مشکل پیشرونده در کافه به قرنطینه نیاز داشته باشند.

اگر در آزمون سریع یک دانش آموز مثبت باشد اما در آزمون های بعدی منفی باشد ، چه می شود؟ آیا کلاس می تواند از قرنطینه خارج شود؟

اداره بهداشت شهرستان نتایج آزمایشات را بررسی کرده و با خانواده مشورت می کند تا مشخص کند که چه عوامل خطر دیگری مانند نزدیکی یک مورد مثبت شناسایی شده است. آنها سپس تصمیم می گیرند که آیا قرنطینه باید معکوس شود یا لغو شود.

چرا بچه های پیش دبستانی و کودکستان را آزمایش نمی کنید؟ چگونه شهر می تواند از انتقال در این کلاس ها بدون آزمایش جلوگیری کند؟

بخش آموزش می گوید: “به دنبال توصیه متخصصان پزشکی ، در جمع آوری نمونه ها چالش هایی وجود دارد که قابلیت اطمینان محصولات را در این سن تضعیف می کند. اگر یک فرد جوان نمادین یا نزدیک به هم است ، باید همچنان مورد آزمایش قرار گیرد ، اما برای آزمایش نظرسنجی ما می خواهیم مطمئن شویم که نتایج قابل اعتماد هستند. ”


سوالات و نظرات خود را در مورد سال تحصیلی جدید ، قوانین قرنطینه و موارد دیگر برای ما ارسال کنید [email protected]به

همچنین ، اطلاعات ما را در مورد موارد کلاس درس ، تعطیلی و تهویه در مدارس دولتی نیویورک در اینجا بررسی کنید: آمارهای ویروس کرونا ، ویرایش به مدرسه: نظارت بر شیوع بیماری در آموزش و پرورش نیویورکبه

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *