دستگیری عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی توسط وزارت اطلاعات


به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس ، وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد: شبکه ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و همه شناسایی شدند. عناصر عملیاتی دستگیر شده اند.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

“این ارباب برج مراقبت است”
موجب تذکر ملت شریف ایران می شود:

شبکه ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی که برای انجام عملیات تروریستی به این کشور اعزام شده بودند، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و تمامی عناصر عملیاتی قبل از هرگونه خرابکاری دستگیر شدند.

اعضای این شبکه که از طریق یکی از کشورهای همسایه با عوامل سازمان جاسوسی تروریستی موساد در تماس بودند و از اقلیم کردستان وارد کشور شده بودند با استفاده از مدرن ترین تجهیزات عملیاتی و ارتباطی و قوی ترین مواد منفجره قصد حمل و نقل را داشتند. اقدامات بی سابقه خرابکاری و عملیات تروریستی. در برخی مناطق حساس اهداف از پیش تعیین شده ای داشتند که با عنایت الهی و عملیات های چند مرحله ای و پیشگیرانه مجاهدان گمنام ایران اسلامی، همگی به دام افتادند و سلاح، مواد منفجره، تجهیزات فنی و ارتباطی آنها نیز به طور کامل کشف شد. مصادره شده است.

با توجه به ادامه تحقیقات و رصدهای اطلاعاتی در خصوص هرگونه ارتباط داخلی و خارجی با این تیم تروریستی، انشالله اطلاعات تکمیلی متعاقباً به اطلاع ملت شریف ایران خواهد رسید.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید