دست اخلالگران باید از دستگاه اجرایی کشور کوتاه شود


به گزارش خبرگزاری فارس از رفسنجان، حجت الاسلام اصغر عسکری امام جمعه رفسنجان امروز در خطبه های نماز جمعه با تبریک میلاد مسعود علم آل محمد(ص) علی بن موسی الرضا(ع) اظهار داشت: امام جمعه رفسنجان. رضا(ع) در بین ائمه دارای جایگاه ویژه و ممتازی است، دارای ولایت و امامت است.

امام جمعه رفسنجان اعلام کرد: امام رضا (ع) در زمان مأمون خلیفه حیله گر عباسی زنده بود و مأمون تلاش کرد تا امام رضا (ع) را وارد نظام حکومتی کند که به حکومت او مشروعیت بخشد. امام را از نزدیک زیر نظر داشته باشید. اما امام رضا (ع) با هوشمندی و حیله در جنگ هوشمندی و درایت و درایت همه مکرهای مأمون را خنثی کرد.

وی افزود: در فصل گرم مصرف هوا و آب هستیم و از همه مردم دعوت می کنم در مصرف آب صرفه جویی کنند و از این نعمت خدادادی به درستی استفاده کنند و از استفاده های غیر ضروری خودداری کنند.

عکس اضافه شد: سال گذشته چهار حلقه چاه حفر و در مدار قرار گرفت. در سال ۱۴۰۱ چهار حلقه چاه حفر شد و تا پایان این هفته چاه دیگری در مدار قرار می گیرد و تا ۱۵ تیرماه دو حلقه چاه دیگر در مدار قرار می گیرد.

وی مدعی شد ۳۵۰ لیتر آب در ثانیه از چاه های بردسیر به ۹۰ لیتر در ثانیه کاهش یافته است. در این راستا ۲۴ مخزن در حال ساخت و ۳۹۶ کیلومتر خط انتقال آب در دست اجراست که باید از سپاه تشکر کرد.

عسگری خاطرنشان کرد: برق روستاها تامین شد اما با افزایش نیاز جایگزینی برای تامین برق ایجاد نشد. دولت مصرف خانوار را در اولویت قرار داده است، در مصرف برق نیز باید صرفه جویی شود و همکاری کنیم، دولت باید منابع تامین و تولید انرژی را با توجه به نیاز کشور تامین کند.

وی با تشکر از دست اندرکاران برنامه سلام فرمانده در رفسنجان گفت: این سرود نسیم رحمت الهی بود که از اعماق مردم برخاست و طراوت و معنویت خاصی به ایران بخشید.

امام جمعه رفسنجان اعلام کرد: دولت برای خنثی کردن سلاح تحریم ها به شدت تلاش می کند اما باندهای شرور و توطئه گر در بدنه دستگاه های اجرایی وجود دارند که به دنبال ایجاد مزاحمت برای مردم و کارشکنی هستند. به شما توصیه می کنم که جلوی مردم بایستید و ذلیل خواهید شد. برای مردم مشکل ایجاد نکنید که سنگسار می شوند و به این ملت مسلمان که در هر صحنه حضور دارند ظلم نکنید.

وی تاکید کرد: از دستگاه‌های نظارتی می‌خواهم این افراد اخلالگر را شناسایی کرده و به آنها گوشزد کنند که اگر گوش فرا دهند و جلوی فساد، اخاذی، رشوه و رانت را بگیرند، به خوبی با آن برخورد خواهند کرد، در غیر این صورت. ما در کشور مرد نداریم، به جوانان اعتماد داریم، از آنها در دستگاه های اجرایی استفاده می کنیم.

عسگری خاطرنشان کرد: عده ای که می خواهند دولت را ناکارآمد کنند منابع کشور را قطع می کنند.

انتهای پیام/ ۸۰۰۱۶ / ب




این را به صفحه اول پیشنهاد دهید