دشمنان در پروژه کشتن به دنبال طعمه هستند


روح الله سلاگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران درباره حوادث اخیر و شهادت جمعی از زائران در حرم شاهچراغ گفت: وضعیت اغتشاشات به مرحله خطرناکی رسیده است، تکفیری ها و وهابی ها. حرکتی که در حادثه شاهچراغ و خونریزی مردم به چشم می خورد که قطعاً به اتاق فکر شبکه های ضد انقلاب کشیده می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تاکید بر اینکه موساد و سیا در این زمینه نقش موثری ایفا می کنند، گفت: عده ای با اخلال و هنجارشکنی به حرم های جمهوری اسلامی می تازند.

سلاگی با بیان اینکه نقشه دستگاه های امنیتی سعودی و صهیونیستی بسیار روشن است، ادامه داد: آنها تاوان مداخلات خود را می دهند و مردم ما ۲۲۰ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده اند و اعتقاد راسخ به اعتقادات اسلامی و شیعه دارند.

وی با تاکید بر اینکه این موضوع نشان دهنده استیصال کامل دشمنان است، یادآور شد: تقسیم کار توسط خدمات دشمن را می بینیم که نشان می دهد فرصت را غنیمت می شمارند اما پایه ها و جایگاه مردم به نظام پیوند خورده است. و آرمان های انقلاب اسلامی.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران یادآور شد: مردم بدانند که دشمنان به دنبال تجزیه ایران و تغییر حاکمیت در کشور ما هستند و به دنبال توهمات خود هستند.

سلگی با اشاره به نقش برجسته دشمنان در حوادث اخیر گفت: بحث کشتار مازندران بر اساس گزارش پزشکی قانونی نشان می دهد که تعدادی از کشته شدگان با سلاح های غیرسازمانی بر اساس نظر کارشناسی کشته شده اند، اسلحه سبک در کمتر از دو متری، و مردم در میان جمعیت مورد اصابت گلوله قرار می گیرند و از خانواده ها می خواهیم که از حضور فرزندانشان در این جلسات جلوگیری کنند.

وی با اشاره به اینکه در ماجرای کشته شدن دو مازندرانی در اغتشاشات شاهد یک پروژه کشتار بودیم و سلاحی که به کار رفته بود به هم ریخته بود، گفت: دنبال طعمه ای برای کشتن هستند و واقعاً در شاهچراغ شاهد بودیم. اتفاقی که تقسیم کار و هدف آن آسیب رساندن به کشور و تجزیه ایران بود.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ج
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید