دشمن با جنگ شناختی و موشک های مجازی وارد کشور شد


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، سردار سالار آبنوش عصر امروز در گردهمایی بزرگ مردم انقلابی مریانج پس از محکومیت اغتشاشات اخیر با اشاره به مشکلات اخیر در کشور، اظهار داشت: تعداد افرادی که به این شهر آمده اند، در این نشست حضور دارند. خیابانی و آسیب رساندن به امنیت عمومی جامعه، به هیچ وجه قابل مقایسه با مدافعان نظام و کشور نیستند.

وی با بیان اینکه این افراد نیز در دو دسته قرار می گیرند، گفت: تعداد کمی از افرادی که برنامه ریزی کرده اند، استخدام شده اند، آموزش ها و امکانات لازم را داشته اند و تکلیف آنها مشخص است اما برخی فریب بازی رسانه ای دشمن را خورده اند. ، و مورد آنها متفاوت است.

جانشین سابق خاتم الانبیاء با اشاره به اینکه با اولین گروه از زمان پیروزی انقلاب اسلامی مواجه هستیم، گفت: این اعداد خاص همیشه مخالف انقلاب بوده و دشمن کشور ما هستند.

وی با بیان اینکه در ۲۷ بهمن پادگان ۵۷ مهاباد توسط حزب کومله سرنگون شد، هرچند انقلاب ما پنج روز بیشتر پیروز نشد، گفت: زمانی که هنوز انقلاب نشده بود به ما حمله کردند، ما شر و خطر نبودیم. به این انقلاب نوپا حمله کردند؟

آبنوش در خصوص جوانانی که فریب رسانه های دشمن را خوردند نیز اظهار کرد: برخی از جوانان ما درگیر جنگی شده اند که عاقبت آن را نمی دانند، البته نباید آنها را منحرف دید چون درگیر هستند. نبرد دشمن جنگ شناختی

وی با بیان اینکه جنگ شناختی یکی از جنگ های جدید و مجازی دشمن است که می خواهد ذهن مردم ما را به شیوه های مختلف مدیریت کند، این جنگ را بسیار خطرناک خواند و افزود: ۶ سال پیش به باراک اوباما اطلاع داده شد که موشک ها ایران به جایی رسیده است که می تواند به همه مواضع ما ضربه بزند، او پاسخ داد که من نگران این نیستم زیرا موشک های ما شبانه در فضای مجازی به افکار جوانان ایرانی برخورد می کند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه ایران به کشوری قدرتمند تبدیل شده است و دشمن برای نابودی کشورمان برنامه ریزی می کند، گفت: امروز با وجود تحریم های دشمن توانستیم در نانو دنیا از دنیا پیشی بگیریم به طوری که در علوم جدید، پزشکی، هسته ای و … زیرساخت ها و غیره، امروزه ما به عنوان یک ابرقدرت علمی شناخته شده و مورد توجه قرار گرفته ایم.

وی اعلام کرد: باید دشمن را به فرزندان خود معرفی کنیم، دشمن برخی از فرزندان ما را با موشک های مجازی به سمتی هدایت کرده است که دوست خود را دشمن خود و دشمن خود را دوست خود بدانند.

آبانوش در ادامه با طرح این سوال که آیا شبکه من وتو که بهایی است دوست فرزندان ماست یا نظامی که همه دشمنان آنها را دفع کرده است؟ وی گفت: اگر این مبحث را به فرزندان خود آموزش دهیم بدانید که در جنگ شناختی پیروز خواهیم شد.

وی افزود: به عنوان مثال اگر داعش در مورد انجام عملیات تروریستی در شاهچراغ(ع) بیانیه نمی داد، باز هم عده ای می گفتند که حادثه تروریستی شیراز کار نظام بوده است، پس باید قبول کنیم. زمان برای فرزندانمان باشد و آنها را از این جنگ و ابعاد آن آگاه کنیم.

این فرمانده دوران دفاع مقدس ایران اسلامی را یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان در هر بعد توصیف کرد و افزود: ۴۴ سال پیش کشوری بدبخت و ضعیف بودیم اما امروز همه کسانی که ما را ضعیف می دانستند موضع دفاعی گرفته اند. جبهه علیه اراده و به فضل الهی هر روز با موفقیت و توفیق به آنها نزدیک می شویم.

وی با بیان اینکه بزرگترین کابل ایمان تولی و تبری است، با بیان اینکه امروز دشمن به کابل ایمان جوانان ما حمله کرد، گفت: برخی از مسئولان سابق کشور نیز تا حدی تلاش کردند که مردم را ناامید کنند. که در آن برخی از سخنان شبکه بهائی من و شما را قبول دارند.

آبنوش خاطرنشان کرد: تا زمانی که پیوند بین امام و امت برقرار است، دشمن کاری از دستش برنمی‌آید.

انتهای پیام/۸۹۰۴۲/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید