دشمن به نام آزادی خواهی با احکام الهی می جنگد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سید امیرحسین قاضی زاده پیش از ظهر جمعه در «نخستین یادواره ۸۶۶ شهید مدفون در حرم رضوی» که در سالن همایش های آستان قدس رضوی برگزار شد، با بیان اینکه باید بدانیم شهادت چیست. مقامی که مردم با معرفت جان فدای خود می کنند، فرمود: هر که می خواهد جلو برود باید از امام رضا اذن می گرفت.THE) و امروز برای گرامیداشت یاد و خاطره ۸۶۶ شهیدی که در این مکان مقدس به خاک سپرده شده اند گرد هم می آییم.

وی با بیان اینکه دشمن آزادی خود را محرومیت از خدا و قانون مشروعیت می دانند، ادامه داد: می گویند آزادی من همان چیزی است که می خواهم و اگر کسی موافق نیست باید خودش را کنترل کند، این تعریفی است که آزادی. متکبر.

مقاومت مردم در برابر انقلاب خشم دشمن را برانگیخت

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، تقابل کنونی جامعه را تقابل دین و دنیای جامعه دانست و گفت: امروز زوزه شیطان به آسمان بلند شده است و نشان می دهد که ما به طور کامل پایبند هستیم. انقلاب و این موضع دشمن خشم و غضب است». وا داشته است.

وی با بیان اینکه وقایع اخیر ربطی به حادثه ندارد، خاطرنشان کرد: بهانه برخی حوادث گذشته مسائل اقتصادی و معیشتی بوده است، اما اغتشاشات اخیر اعلام جنگ رسمی با خدا و احکام الهی است و برخی می گویند ما نمی کنیم. نمی خواهند زیر بار احکام الهی باشند.

اعلان جنگ با خدا را خواست آزادی نامیدند

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه این افراد اعلام جنگ با خدا را آزادی خواهی خواندند، افزود: از آزادی دو تعریف وجود دارد، یکی آزادی رهایی از بندگی خداست که اصل آن تعریفی از خودش است و دومی. تعریف این است که خود را از بندگی رهایی بخشم، یعنی به دنبال اجرای دستورات خداوند هستم، یعنی حاضرم خودم را فدای آزادی جامعه کنم، نه اینکه جامعه را فدای اراده خودم کنم.

وی به فراگیری سرود سلام فرمانده و تقدیم آن به حضرت حجت (عج) اشاره کرد.THE) وی در جمع نسل جوان گفت: مطمئن باشید که دشمنان این جریان همه گیر و جهانی مهدویت را تحمل نخواهند کرد.

معاون رئیس جمهور تاکید کرد دشمنان ما از هویت مهدوی هراس دارند. اضافه: وقتی موفقیت های دولت مردمی در عرصه داخلی و بین المللی اتفاق افتاد، اتفاقاتی که مردم دولت قبل می گفتند اتفاق نمی افتد، اما اتفاق افتاد، استکبار توطئه های خود را آغاز کرد.

استکبار توطئه می کند تا مانعی بر سر راه پیشرفت ایجاد کند

وی پیوستن به سازمان همکاری شانگهای را نشانه لزوم همکاری کشورهای بزرگ با ایران به عنوان یک قدرت جهانی دانست و اعلام کرد: هر زمان که ایران در مقطع حساسی قرار می گیرد، دست شیاطین از راه های مختلف علیه موفقیت های ایران بالا می رود تا مانع از وقوع این اتفاق شود. موفقیت ایران اسلامی

قاضی زاده هاشمی با انتقاد از برخی سیاسیون که حقیقت حوادث اخیر را درک نمی کنند، یادآور شد: امروز موکب امام حسین (ع) است.THE) یک دسته چای کوچک را آتش زدند و به شهادت رساندند، این نشان دهنده دشمنی آنها با مکتب امام حسین است.THE) ولی عشق و کینه ها باعث می شود که برخی از سیاستمداران نتوانند تحولات کشور را به درستی تحلیل کنند.