kermanyy

Friday, 22 October 2021

دمکرات ها برای دستور کار خود به استدلال های بهتری نسبت به “مرد نارنجی بد” نیاز دارند.

دمکرات ها برای دستور کار خود به استدلال های بهتری نسبت به “مرد نارنجی بد” نیاز دارند.


“اولین نفری که برنده مشاجره شدید ، بیشتر رای می آورید. رئیس جمهور جو بایدن و رهبران حزب دموکرات این توصیه مارگارت تاچر را به ضرر آنها در نظر نگرفتند.

دموکرات ها ، با رد سیستم انتخاباتی گرجستان ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ، که دو کرسی سنا را در این ایالت به آنها اعطا کرد ، با کمترین میزان قانون از سوی رای دهندگان ارائه شد: 51 تا 50 در سنا و 220 تا 212 (در حال حاضر با سه جای خالی) در مجلس بایدن خود را با تنها 42،918 رأی مردمی در سه ایالت مهم نوسان به دست آورد.

به طور ناگهانی ، دموکرات ها بدون هیچ گونه اقدامی مانند استدلال های سیاسی ، سیاست گذاری کردند. ترامپ مهاجرت غیرقانونی را با گسترش دیوارها در مرز مکزیک و واداشتن رئیس جمهور مکزیک به متقاضیان پناهندگی در مکزیک کاهش داده بود تا ادعاهای آنها پذیرفته شود (معمولاً بی اساس است). هر دو سیاست در روز اول دولت بایدن صادر شد. بحث سیاست: “مرد نارنجی بد”.

اکنون ، بیایید نتایج را ببینیم که به راحتی قابل پیش بینی است. ارزیابی های مرزی امسال به 2 میلیون نفر می رسد – بالاترین سطح از سال های موفقیت 1998-2000. پناهجویان آمریکای مرکزی با پناهجویان مرکزی ، آفریقایی ها و اخیراً ، حدود 20000 هائیتی ، که قبلاً در شیلی و برزیل مستقر شده بودند ، در زیر پل منتهی به دل ریو ، تگزاس ، ملاقات کردند.

اعتراض بیمار کامالا هریس ، “نیا” ، تحت الشعاع شواهدی قرار گرفته است که نشان می دهد اکثریت ورود کنندگان غیرقانونی به ایالات متحده آورده شده اند و از آنها خواسته شده است تا با تاریخ های دادگاه که همه نمی دانند دیدار کنند.

محتمل ترین نتیجه چیزی حدود 1 میلیون مهاجر غیرقانونی جدید در ایالات متحده در سال جاری است. این نشان دهنده یک معکوس است. مرکز تحقیقات پیو می گوید که تعداد مهاجران غیرقانونی در سال 2007 به 12.2 میلیون نفر رسید ، با کاهش مهاجرت خالص پس از کاهش در مکزیک به صفر و در سال 2017 به 10.5 میلیون نفر کاهش یافت.

رئیس جمهور جو بایدن و دموکراتها سیاستهای مرزی موفق قبلی را به نام “مرد نارنجی بد” رد کردند.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

در آن مدت ، مهاجران از آمریکای لاتین به آسیا و از افراد کم مهارت به نسبتاً با مهارت بالا رفته اند. استدلال سیاست برای آن چیست؟

بهترین موردی که الخاندرو مایورکاس ، وزیر امنیت داخلی می تواند به آن فاکس نیوز بگوید ، این است: “ما با ساخت دیوار موافق نیستیم” ، یعنی “مرد نارنجی بد” و “قانون” که به موجب آن افراد می توانند برای کمک های بشردوستانه درخواست دهند ، “بله ، پناهندگی” به

اما همانطور که بایرن یورک ، همکار من در واشنگتن اگزامینر می گوید ، همین قانون به دولت اجازه می دهد تا راهپیمایان غیرقانونی مرزها در کشور دیگری بمانند تا زمانی که درخواست های پناهندگی آنها حل نشود. استدلال خط مشی برای گسترش ، آزمایش نشده برای COVID ، در تمام نقاط ایالات متحده چیست؟

اکنون پیشنهادات بایدن برای 3.5 تریلیون دلار هزینه اضافی “زیرساخت” را در نظر بگیرید. مورد برخی تغییرات آشکار است: درآمد مالیات گاز کاهش یافته است ، جاده ها و پل های موجود باید حفظ شوند و باید جاده های جدیدی ساخته شود. استدلال های دیگر مشکوک است. بایدن و وزیر حمل و نقل پیت بوتیگیگ متعهد به راه آهن سریع السیر هستند ، همانطور که تحلیلگر حمل و نقل رانل اوتول توضیح می دهد ، امروزه به اندازه نویسندگان نوع برقی ، تلفن های همراه و لوکوموتیوهای بخار اهمیت دارد.

اخبار زیادی در مورد سوالات جالب در مورد اینکه آیا لایحه زیرساختی دو حزبی که توسط سنا به تصویب رسید وعده داد که نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان روز دوشنبه رای خواهد داد که بعداً اکثریت آرا را به دست خواهد آورد و آیا سنس جو جو منچین و سینما Kyrsten موافقت کردند بخشی از اسکناس 3.5 تریلیون دلاری

توجه بسیار کمتری به مفاد ظاهراً زیرساختی در لایحه “زیرساخت” و استدلال های آنها شده است.

به عنوان مثال ، این لایحه ارائه آموزش جهانی پیش دبستانی با بودجه مالی را معرفی می کند. این ایده خوبی به نظر می رسد و اگر نظرسنجی را در مورد آن ارسال کنید ، پاسخ مطلوبی دریافت خواهید کرد.

مهاجران هائیتی پس از خروج از اردوگاه مهاجرت خود در زیر پل بین المللی دل ریو در تگزاس در 20 سپتامبر 2021 ، از ریو گرانده جنوبی به سمت سیوداد آکونای مکزیک عبور می کنند.
مهاجران هائیتی پس از خروج از اردوگاه مهاجرت خود در زیر پل بین المللی دل ریو در تگزاس در 20 سپتامبر 2021 ، از ریو گرانده جنوبی به سمت سیوداد آکونای مکزیک عبور می کنند.
عمر عمر اورنلاس / USA Today / Sipa USA

اما بحث سیاست برای آن نازک است. طرفداران دوست دارند از دو برنامه آزمایشی گران قیمت ، Perry Preschool و Abecedarian ، نتایج مثبت ماندگاری بخواهند. اما این برنامه های آزمایشی به ترتیب 50 و 60 سال پیش ساخته شده اند و در سالهای طولانی پس از آن ، هیچ کس نتوانسته نتایج خود را بازتولید کند.

یا به بخش مخفی کاری فکر کنید که اساساً قانون اصلاح رفاه 1996 و الزامات کار آن را باز می گرداند. در اینجا نتایج واقعی ما آمده است: رفاه رفاه پس از سال 1996 به شدت کاهش یافت ، معیارهای رفاه کودکان بهبود یافت ، بارداری نوجوانان کاهش یافت و تعداد فرزندان تحت رفاه در اثر جنایت خشونت آمیز کاهش یافت. چرا اکنون می خواهیم این نتایج را معکوس کنیم؟ فقط به خاطر “مرد نارنجی بد؟”

به نظر می رسد پاسخ این است که بایدن توسعه سیاست را به برنی سندرز سپرده است و “برنی برادرز” عاشق سیاست هایی است که پول را در سراسر جهان پخش می کند اما درباره عواقب آن کنجکاوی ندارد.

در حال حاضر ، این برنامه ها می توانند از طریق چانه زنی نیمه شب در کنگره یا اگر لایحه “زیرساخت” به اندازه خروج بایدن از افغانستان برسد. اگر در ابتدا برای برنده شدن مشاجره تلاش می کردند ، دولت می توانست کار بهتری برای کسب رای انجام دهد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *