kermanyy

Friday, 22 October 2021

دویدن مجازی ، پیاده روی و غلت زدن ، راهی عالی برای فعال و متصل بودن!


زن در حال دویدن و استفاده از ردیاب تناسب اندام

سال 2020 برای همه ما چالش برانگیز بوده است. همه گیری همه گیر COVID-19 به طور قابل توجهی مدارس ، کالج ها ، دانشگاه ها و مشاغل را تحت تأثیر قرار داده است. باشگاه های بهداشتی تجاری ، برنامه های سلامتی جسمانی ، برنامه های تناسب اندام مبتنی بر جامعه و مراکز تناسب اندام پزشکی درهای خود را به منظور جلوگیری از شیوع ویروس بسته اند. اما افرادی که به تناسب اندام اختصاص داده اند راه هایی برای سالم ماندن و ادامه برنامه های ورزشی خود پیدا کرده اند. حالا که تعطیلات زمستانی داریم ، بیایید خلاق باشیم تا با هم فعال باشیم! به چالش کشیدن دوستان و خانواده برای شرکت در رویدادهای مهم تناسب اندام ، راهی عالی برای حفظ فرم و القاء روحیه رقابت سالم است!

بیل تورن پیراهن مسابقه ای Peachtree Road 2020 را می پوشدهر سال از سال 1970 ، گردهمایی کوچکی از 60،000+ دونده ( + به دلیل اینکه ثبت نام محدود است ، اما دونده ها همیشه بدون شماره بودند) در 4 جولای در آتلانتا گرد هم می آمدند.ث برای مسابقه دویدن 10K و ویلچر به نام مسابقه جاده Peachtree. هیچ جایی در روز استقلال در سیاره زمین گرمتر یا مرطوب تر از آتلانتا نیست ، اما حداقل ما در آنجا جمع شدیم و همه آنها دور هم جمع شده بودند و آماده بودند تا بهترین کار خود را انجام دهند (یا فقط برای تفریح ​​بدویم). می دویدیم ، راه می رفتیم و شانه به شانه می چرخیدیم ، داغ ، عرق کرده بودیم و اکثر ما به سختی نفس می کشیدیم. فقط محیط مناسب برای شیوع ویروس کرونا! امسال باشگاه پیاده روی آتلانتا ، با درایت خود (و شاید به این دلیل که آنها می خواستند این تی شرت های مسابقه 2020 را ارائه دهند) ، یک رویداد کاملاً معنی دار ایجاد کرد که امکان شرکت از سراسر جهان را فراهم می کرد.

مسابقه جاده Peachtree به تعویق افتاد؟ نه! امسال فقط متفاوت است

مسابقات معنادار یا رویدادهای تناسب اندام چگونه کار می کنند؟ اگر در یک مسابقه سازماندهی شده یا رویداد مجازی هستید ، هزینه ورودی را پرداخت می کنید ، از یک برنامه یا ردیاب تناسب اندام استفاده می کنید تا سرعت و زمان خود را افزایش دهید و نتایج خود را به سازمان دهندگان ارائه دهید. خیلی آسان! هزینه ورودی معمولاً شامل یک تی شرت تمام کننده ، شماره مسابقه و “سوگ دیگر” است. بسیاری از این رویدادها نیز به نفع خیریه های محلی یا ملی است.

ما درک می کنیم که پرداخت هزینه برای یک مسابقه قابل توجه ممکن است به نفع بودجه یا منافع مستقیم شما نباشد. مسابقه معنادار با خانواده و دوستان چطور؟ سازماندهی آنها دشوار نیست و بسیار سرگرم کننده است. استفاده از ویژگی “Facetime” آیفون در حین دویدن راهی سرگرم کننده برای ارتباط و تعامل همه اعضای خانواده است. اگر شما مانند خانواده های ما هستید ، ما همه جا در چندین ایالت و صدها مایل از هم فاصله داریم. حفظ ارتباط و حمایت ، کمک بزرگی است. ما همچنین طیف وسیعی از سنین و سطح آمادگی جسمانی را داریم ، بنابراین برای رقابت بیشتر ما ، 10K کامل (یا مسافت مشابه) سرگرم کننده است یا برای کوچکترین و کوچکترین بچه هایی که می توانند با سرعت مشخصی راه بروند. در صورتی که زمان و مکان قابل برنامه ریزی نباشد ، اما شما همچنان رقابتی هستید ، هیچ یک از ردیاب های تناسب اندام کار نخواهد کرد. با زمان خود (یا فاصله یا هر چیزی که موافق اندازه گیری آن هستید) ادامه دهید و بعداً مقایسه کنید. عضو خانواده با بهترین زمان برنده می شود (یا حداقل از حق فخر فروشی خانواده تا مسابقات بعدی برخوردار است).

برای رویدادهای تناسب اندام معنی دار کمک می خواهید؟ به منابع زیر توجه کنید:

این فصل تعطیلات زمانی را برای خانواده ، دوستان و تناسب اندام مهیا می کند ، حتی اگر فقط در خارج از خانه بازی کنید ، با سگ قدم بزنید ، یا یک رویداد تناسب اندام معنی دار. برای کسانی که در یک مسابقه دیدنی Peachtree Road Race یا هر رویداد مهم تناسب اندام دیگر شرکت می کنند ، موفق باشید!

نویسندگان: والتر تامپسون ، Ph.D. ، FACSM ، دانشگاه ایالتی جورجیا و Jammie Hopkins ، DrPH ، دانشکده پزشکی Morehouse

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *