دیپلمات روس: ecu ها تحریم ها علیه مسکو را اجتناب کرده اند انگشت می دهند


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، «میخائیل اولیانوف» مشاور روسیه در گروه های در سراسر جهان مستقر در وین صبح یکشنبه همراه خود دقیق اینکه آمریکایی ها ذینفع بی نظیر تحریم ها علیه روسیه هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ecu ها بازنده این تحریم ها هستند، تصدیق شد: تحریم ها علیه روسیه به نفع شخصی هستند.

اولیانوف در توییتر شخصی نوشت: ذینفع بی نظیر تحریم ها علیه روسیه، آمریکا است. کشورهای عضو اتحادیه اروپا {در این} شرایط ضرر می کنند. پایتخت های ecu عمدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون هیچ تردیدی انتخاب گرفتند این عملکرد را محدوده کنند. هیچ تلاشی برای تحمیل خلاقیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانایی اصولاً از آنها صورت نگرفت.”

روسیه در ۲۴ فوریه اصل حمله ارتش به اوکراین را صادر کرد. این تغییر تعدادی از روز پس اجتناب کرده اند آن رخ داد کدام ممکن است مسکو رسما استقلال جمهوری های دونتسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوهانسک در شرق اوکراین را به رسمیت محبوبیت. ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه ذکر شد هدف اجتناب کرده اند عملیات ارتش او “خلع سلاح اوکراین” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “خلع سلاح نازی‌ها” این ملت است.

روسیه علاوه بر این ادعا کرد کدام ممکن است اوکراین به تعهدات شخصی بر مقدمه توافقات مینسک کدام ممکن است در سال های ۲۰۱۴ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰۱۵ برای رفع مناقشه بین جدایی طلبان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کی یف منعقد شده بود، حرکت نکرده است.

ساعاتی پس اجتناب کرده اند حمله روسیه، اوکراین ادعا کرد کدام ممکن است تمام روابط دیپلماتیک شخصی را همراه خود این ملت برداشتن می تدریجی. در پاسخ به اقدام ارتش روسیه، کشورهای غربی صدها تحریم هایی را علیه اکثر موسسات پولی، بخش قدرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخبگان سیاسی در مسکو اعمال کرده اند، اجتناب کرده اند جمله برداشتن سیستم پیام رسانی فوری بانکی چندین موسسه مالی روسی.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول اصرار دهید