kermanyy

Monday, 25 October 2021

دی بلاسیو وعده می دهد که جایگزین برنامه با استعداد و با استعداد NYC شود

دی بلاسیو وعده می دهد که جایگزین برنامه با استعداد و با استعداد NYC شود


اداره Blasio برنامه هایی را برای تغییر اساسی نحوه شناسایی و آموزش دانش آموزان “با استعداد” ، حذف برنامه با استعداد و استعداد فعلی ، و اضافه کردن “راهنمای شتابدهنده خاص” به دانش آموزان در مقاطع عالی و بالاتر ، اعلام کرده است ، اگرچه دانش آموزان در تحصیلات عمومی خود باقی می مانند. کلاس ها. همانطور که قبلاً ذکر شد ، شهر از اجرای آزمون Gifted & Taalent برای کودکان چهار ساله جلوگیری می کند. همه دانشجویانی که در حال حاضر در برنامه ثبت نام کرده اند می توانند ادامه دهند.

برنامه تفکیک شده G&T در شهر نیویورک در پنج شهر و محافل آموزشی سراسر کشور یک مکان واقعی بوده است. آزمون یک ساعته ای که برای ارزیابی کودکانی که وارد مهد کودک می شوند مورد استفاده قرار گرفت ، بحث برانگیز بود. منتقدان محاکمه استدلال کردند که این آزمون مناسب سن نیست ، توانایی واقعی را اندازه گیری نمی کند و دانش آموزان را با منابع کمتر مورد تبعیض قرار می دهد.

با استفاده از این آزمون ، برای سال تحصیلی 2019-20 ، تنها 6 درصد از کودکان پیش دبستانی وارد کلاس های مهد کودک G&T شهر شدند ، در حالی که تنها 8 درصد آنها به زبان لاتین بودند. وقتی شهر امتحان را با پیشنهادات و قرعه کشی جایگزین کرد ، پیشنهادات بیشتری به دانش آموزان جوامع کم درآمد رسید. اکنون ، به گفته مقامات ، این شهر همه مربیان مهد کودک را در زمینه رهبری سریع تربیت می کند – و تعداد مدارس با برنامه های شتابدهنده را از 80 به 800 مدرسه ابتدایی افزایش می دهد. معلمان بیشتری را برای ارائه این راهنمایی در مناطقی که برنامه نویسی استعداد کمی وجود دارد ، استخدام می کند. سومین صنعتگران برای غنی سازی بیشتر خراشیده می شوند.

دولت بلاسیو از روش یادگیری جدید “Brilliant NYC” جدید خود حمایت می کند ، که بر اساس آن 65000 کودکستان حضور خواهند داشت ، که 26 برابر بیش از 2500 دانش آموز مهد کودک پذیرفته شده در برنامه اصلی G&T است.

“زمان قضاوت در مورد کودکان چهار ساله بر اساس یک آزمون است. بیل دی بلاسیو ، شهردار نیویورک ، گفت: “نیویورک در مقایسه با چند کودک ، راهنمایی سریع و سریع برای ده ها هزار کودک ارائه می دهد.” “هر کودکی در شهر نیویورک شایسته این است که از پتانسیل کامل خود استفاده کند و این مدل جدید و عادلانه این فرصت را به آنها می دهد. ”

یک مجمع عمومی در سطح شهر و جلسات جامعه برای بحث در مورد تغییرات وجود خواهد داشت ، اما هیچ تاریخی اعلام نشده است. مقامات گفتند که تنظیم برنامه جدید را در ماه دسامبر آغاز می کنند ، اما سرانجام مسئول شهرداری بعدی خواهند بود که فقط یک ماه بعد به قدرت می رسد. اریک آدامز ، نامزد دموکرات ارشد دولت گفته است که می خواهد برنامه های با استعداد بیشتری در محله های کم درآمد ارائه دهد ، اما نگفته است که به طور کامل از برنامه ای که برای چندین دهه اجرا شده است ، حمایت می کند.

“اریک برنامه را ارزیابی می کند و در صورت شهردار شدن ، حق اجرای سیاست ها را بر اساس نیازهای دانش آموزان و والدین حفظ می کند. ایوان تیس ، مشاور و سخنگوی آدامز ، در بیانیه ای گفت ، بدیهی است که وزارت آموزش و پرورش باید نتایج را برای کودکان مناطق کم درآمد بهبود بخشد.

دی بلاسیو وعده داده بود که Gifted & Talented را به عنوان بخشی از تغییرات سیاست های پذیرش که در اوج همه گیری اعلام کرده بود ، مرور کند ، اما حرکت کرد تا آزمایش مجدد در بهار t انجام شود. با این حال ، یک هیئت آموزشی شهری قرارداد این آزمایش را رد کرد و روند آن را تسریع کرد. گفته می شود ریچارد کارانزا ، صدر اعظم مدارس ، در اولین تصمیم شهردار برای ادامه دادرسی متقاعد شده بود ، که این امر به تصمیم او برای استعفا کمک کرد. گروه اقدام متنوع خود شهردار ، سال ها پیش الغای G&T را توصیه کرده بود.

این داستانی است که در حال پیشرفت است و به روز خواهد شد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *