kermanyy

Friday, 22 October 2021

رئیس اداره تحقیقات نیویورک از گیگ معاون دادستان ایالات متحده تشکر کرد

رئیس اداره تحقیقات نیویورک از گیگ معاون دادستان ایالات متحده تشکر کرد


رئیس اداره تحقیقات شهر به عنوان معاون وکیل ایالات متحده در حال ترک است ، تنها چند روز پس از انتشار گزارش وی از ادعای سوء استفاده رئیس جمهور بیل دو بلاسیو از خدمات عمومی ، در مبارزات انتخاباتی ناموفق ریاست جمهوری وی و زندگی شخصی خانواده به

مارگارت گارنت ، کمیسر DOI 2018 ، معاون وکیل در دفتر وکالت ایالات متحده در منطقه جنوبی نیویورک ، دامیان ویلیامز است. او در 10 نوامبر بازنشسته می شود و دانیل کورت ، معاون اول کمیسر ، به عنوان کمیسر عمل می کند.

هفته گذشته ، پس از یک مطالعه دو ساله ، DOI گزارش 47 صفحه ای را منتشر کرد که نشان می دهد مالیات دهندگان شهر با وجود قوانین روشن منع استفاده از منابع در حدود 320،000 دلار از هزینه های امنیتی شهردار در مبارزات انتخاباتی کوتاه مدت وی در سال 2019 پرداخت کرده اند. فعالیت سیاسی

گارنت هفته گذشته در یک کنفرانس مطبوعاتی برای اعلام این گزارش گفت: “یا امنیت خوبی نیست ، یا دولت خوبی نیست ، یا هر دو.”

تحقیقات همچنین تعدادی نقض اخلاقی مربوط به جزئیات امنیتی شهردار را پیدا کرد. در این گزارش آمده است که افسران با ذکر جزئیات به جابجایی اثاثیه دختر کیارا کمک کردند و پسرش دانته را به ییل (زمانی که دانته دانشجوی آنجا بود) و اخیراً به کار خود در بروکلین فرستادند.

د بلاسیو تا کنون از بازپرداخت شهر خودداری کرده است ، نقض اخلاقی که می تواند بر روند فرمانداری وی تأثیر منفی بگذارد. تصمیم گیری در مورد اینکه آیا بلاسیو مبلغ 319،794.20 دلار برای هزینه سفر برای جزئیات امنیتی در دوران ابتدایی هزینه کرده است یا خیر ، به هیئت تضاد منافع شهر بستگی دارد.

به گفته دبیر مطبوعاتی بلاسیو ، این شهر در حال حاضر از تصمیم قبلی هیئت مدیره در مورد هزینه های مربوط به مبارزات انتخاباتی تجدیدنظر می کند و هیچ تصمیم نهایی گرفته نشده است.

دی بلاسیو معتقد است که او و خانواده اش با برخی الزامات امنیتی مخالف بوده و از دستورالعمل های NYPD پیروی می کنند.

“وقتی به عنوان شهردار وارد در شدم. من نمی دانستم پروتکل های امنیتی چیست. ”دی بلاسیو روز چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت. “من نمی دانستم این رویکرد از نظر تاریخی چگونه است. تنها چیزی که می دانستم این فرض بود که از آنچه در سایر میله های بالا اتفاق افتاده بود پیروی می کند. “

او همچنین به برایان لرر در WNYC گفت که این گزارش “به طرز باورنکردنی نادرست و ناعادلانه است.

گزارش DOI همچنین می تواند تأثیر منفی بر رئیس امنیت شهردار ، بازرس NYPD ، هوارد ردموند داشته باشد ، وی گفت که وی با تخریب تلفن خود “مانع و تلاش می کند از این تحقیقات جلوگیری کند” و از ثبت پرونده خودداری کرد. گارنت هفته گذشته گفت که رفتار ردموند به دفتر دادستان منطقه منهتن ارسال شد.

گارنت پس از آنکه مارک پیترز ، کمیسر سابق توسط د بلاسیو مورد اصابت گلوله قرار گرفت ، به DOI پیوست. پیترز بعداً گفت که تحت فشار قرار گرفته است تا گزارش های منتقد دولت بلاسیو را منتشر نکند و به شورای شهر بگوید که شهردار در یک تماس تلفنی “بر سر من فریاد زد ، من سعی کردم دولت او را پایین بیاورم” و سپس به او گفتم که “قصد دارد قبل از اینکه چیزی را بگویم که نباید بگویم ، وقت بگذارید ‘”

گارنت در نامه استعفای خود اذعان کرد که “در مواقع آشفتگی و بحران” به DOI پیوسته است و تنها نام شرط Blasio را پذیرفته است “به شرطی که به من اجازه قانونی بدهد.” فقط از DOI با قضاوت حرفه ای مستقل من استفاده کنید. به و منافع عمومی است. ”

بر اساس بیانیه مطبوعاتی ، وی قبلاً به عنوان معاون دادستان ایالات متحده به مدت 12 سال در وزارت امور خارجه خدمت می کرد و گهگاه به عنوان رئیس استیناف و رئیس واحد جرایم خشونت آمیز و سازمان یافته خدمت می کرد.

ویلیامز گفت که او بسیار خوشحال است که گارنت را به وزارت دادگستری بازگرداند.

مارگارت حامی افسانه ای ایالات متحده بود. وی در حالی که در دفتر بود ، برخی از مهمترین تحقیقات و ادعاها را در دفتر انجام داد و مشاوره های بی شماری (معاون حقوقدانان ایالات متحده) داد. ” “هیچ شکی در نقش قدرتمند خدمات عمومی او وجود ندارد که او وکیل تخصصی ایالات متحده خواهد بود.”

ویلیامز همچنین اعلام کرد که دانیل گیتنر معاون وکیل آمریکایی به عنوان رئیس بخش جنایی این دفتر منصوب شده است.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *