kermanyy

Sunday, 24 October 2021

راجنات عملاً تونل سل را راه اندازی می کند

راجنات عملاً تونل سل را راه اندازی می کند


وزیر دفاع راجنات سینگ عملاً آخرین انفجار تونل سل را در آروناچال پرادش انجام داد و پنجشنبه از اعزام موتورسیکلت BRO به طول 20000 کیلومتر خبر داد.

تصویر: راجنات سینگ ، وزیر دفاع ، پس از ریاست انفجار بزرگ تونل سلا در بنای یادبود جنگ ملی در دهلی نو ، روز پنجشنبه به راهپیمایی می رود. رئیس کابینه دفاعی (CDS) ، ژنرال بیپین راوات ، وزیر دفاع آجی کومار و دیگر مقامات برجسته نیز دیده می شوند. عکاسی: عکس ANI

انفجار و ویرانی مجازی توسط وزیر در یادبود جنگ ملی در اینجا انجام شد.

سینگ گفت تونل سلا بزرگترین تونل دو خطه در جهان با ارتفاع بیش از 13000 پا است. وی همچنین از کارهای انجام شده توسط سازمان راه های مرزی (BRO) در طول مدیریت این پروژه قدردانی کرد.

وی گفت که این تونل نه تنها امنیت ملی را تقویت می کند ، بلکه امکانات حمل و نقل را برای مردم محلی افزایش می دهد و در نتیجه ، شرایط اقتصادی و اجتماعی آنها را افزایش می دهد.

سینگ گفت: “این تونل ، که با ویژگی های پیشرفته ساخته شده است ، نه تنها نجات جان تاوانگ بلکه کل ایالت آروناچال پرادش خواهد بود.”

این تونل از گذرگاه Sela عبور می کند و انتظار می رود مسافت تا مرز چین را از طریق منطقه Tawang در Arunachal Pradesh در 10 کیلومتر کاهش دهد. انتظار می رود ساخت این تونل در ژوئن 2022 به پایان برسد.

وزیر دفاع گفت: “انفجار نوآورانه تونل اصلی سلا نشان دهنده تلاش سخت شما (BRO) و تعهد شما به امنیت و توسعه اقتصادی-اجتماعی کشور است.”

او همچنین یک اعزام موتورسیکلت BRO را مشخص کرد.

سینگ گفت که 75 نفر از اعضای BRO و ارتش در اعزام موتورسیکلت شرکت خواهند کرد ، که مسافت 20000 کیلومتر را از طریق بسیاری از ایالت ها و مناطق اتحادیه طی می کند.

تونل سل زمان سفر بین مقر 4 سپاه ارتش در Tezpur در Assam و Tawang را حداقل یک ساعت کاهش می دهد.

علاوه بر این ، تضمین می کند که بزرگراه ملی 13 ، به ویژه امتداد 171 کیلومتری بین بومدیلا و تاوانگ ، در هر شرایط آب و هوایی همچنان قابل دسترسی باشد.

در بودجه 2018-2018 ، آرون جایتلی ، وزیر دارایی سابق اتحادیه ، برنامه این مرکز را برای ساختن تونلی از طریق گذرگاه Sela ، واقع در ارتفاع 13،700 پا اعلام کرده بود ، که حرکت سریعتر نیروها را در تاوانگ ، منطقه ای با منطقه تضمین می کند. موقعیت استراتژیک. مرز با چین

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *