راه اندازی ۳ نمایندگی ویژه دعاوی شرکت های دانش بنیان/ شورای حل اختلاف در پارک فناوری پردیس فعال می شود.


علی القاصی مهر رئیس کل دادگستری استان تهران ظهر امروز در حاشیه بازدید از پارک فناوری پردیس در گفت وگو با خبرنگار فارس در پردیس در خصوص این بازدید و نحوه همکاری قوه قضائیه با شرکت های دانش بنیان صحبت کرد. : زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که در زمینه تولید کارت هوشمند سوخت و رادار هوشمند فعالیت می کند، از فعالیت این شرکت ها بازدید و از نزدیک آشنا شدیم.

وی گفت: با هدف حمایت از شرکت های دانش بنیان و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در راستای توسعه و تقویت این شرکت ها و حمایت همه جانبه از تمامی بخش های این شرکت ها که سیاست رئیس سازمان نیز می باشد. قوه قضاییه.» امروز از این مجموعه بازدید شد و تصمیمات خوبی گرفته شد.

القاصی مهر افزود: در این جلسه مقرر شد شعب ویژه رسیدگی به مسائل، مشکلات و دعاوی شرکت های دانش بنیان و سه شعبه ویژه در مجتمع تجاری ویژه تهران اختصاص یابد.

رئیس قاضی استان تهران ادامه داد: همچنین مقرر شد شورای حل اختلاف مستقر در پارک فناوری پردیس با حضور کارشناسان و صاحب نظران این حوزه فعال شود تا برخی از مشکلات و مسائل موجود توسط کارشناسان حوزه دانش برطرف شود. در این دو شاخه تخصصی

وی افزود: در راستای ماده ۹ قانون جهش تولید که قوه قضائیه را موظف به تدوین دستورالعمل و نحوه اجرای شعب تخصصی، داوری و سازش در رابطه با شرکت های دانش بنیان می کند، تصمیم گیری شد.

القاصی مهر گفت: موضوعات، مضامین، نظرات و نظرات را به معاونت حقوقی قوه قضاییه منعکس خواهیم کرد و مقرر شد مدیران پارک فناوری پردیس نظرات خود را برای این معاونت ارسال کنند تا بتوانیم پیگیری کنیم. در مورد این مسائل.”

رئیس دیوان عدالت استان تهران با بیان اینکه در این جلسه مقرر شد در راستای توسعه فضای فیزیکی پارک اقداماتی برای حمایت از پارک فناوری انجام شود، تاکید کرد: اختلافات و تضادهایی که مجموعه پارک فناوری پردیس وجود دارد. دارد با برخی افراد و مواردی در این زمینه فارغ التحصیلان را به صورت ویژه، تخصصی و بی نظم مورد بررسی قرار دهد تا موانع قانونی در تصمیمات اتخاذ شده رفع شود.

انتهای پیام/۶۷۰۱۶/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید