راه های دسترسی به رودخانه زاینده رود تا اطلاع ثانوی مسدود است


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان، حسن ساسانی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان اظهار داشت: با توجه به احتمال آبگرفتگی و افزایش دبی از شور و زاینده رود و پارا برای جلوگیری از حوادث غیر مترقبه، دسترسی مسیرهای منتهی به رودخانه شور و رودخانه زیندرود در محدوده پارک سررود، اسماعیل ترخان و هتل پردیس تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

وی افزود: با توجه به اعلام اداره کل هواشناسی استان اصفهان مبنی بر وقوع سیلاب و اعلام سطح هشدار تا عادی شدن شرایط جوی، هرگونه استقرار در حاشیه رودخانه ها، مسیل ها و جنگل های تاسیسات سد از سمت زاینده رود انجام می شود. ممنوع است.

ساسانی خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی امکان ارائه خدمات و استفاده از امکانات رفاهی جنگلی سد زاینده رود در این هفته وجود ندارد و ورود گردشگران به محدوده جنگلی ممنوع است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان توصیه کرد: شهروندان در مواقع ابری و بارندگی و یا افزایش خروجی سد، احتمال وقوع سیلاب را جدی بگیرند و از نزدیک شدن به رودخانه ها خودداری کنند.

به گزارش فارس، امروز با حضور نیروی انتظامی و نماینده امور شهری عشایر به عشایر ساکن حاشیه رودخانه دولت آباد و بخش چنارود شهرستان چادگان نیز اخطار خروج از حاشیه رودخانه داده شد. .

انتهای پیام/۶۳۱۱۹/ق/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید