kermanyy

Monday, 25 October 2021

راویل ایسیانوف بازیگر فیلم GLOW لس آنجلس در 59 سالگی درگذشت

راویل ایسیانوف بازیگر فیلم GLOW لس آنجلس در 59 سالگی درگذشتNCIS: لس آنجلس و GLOW راویل ایسیانوف ، بازیگر ، در 29 سپتامبر بر اثر سرطان درگذشت. او 59 ساله بود.

مرگ ایسیانوف تأیید شد تنوع با جانشین خود ، تانیا کلکنر.

“او یک جنتلمن واقعی بود و سخت کار می کرد [his] گذر من 20 سال است که با او کار می کنم و ما دوستان قوی شدیم. ” “او بسیار دلتنگ خواهد شد. همه ما از این از دست دادن وحشتناک ، یک روح زیبا خیلی زود از بین رفته ایم. “

این بازیگر روسی تبار قبل از مهاجرت به لس آنجلس برای ادامه بازیگری در سینما و تلویزیون در سال 1998 در مدرسه هنر مسکو آموزش دید. از آن زمان ، او بیش از 20 سال به طور منظم در پروژه های هالیوود ظاهر شد. ظاهراً ایسیانوف بیشتر به خاطر بازی در نقش آنفولی آناتولی کیرکین در مافیا شناخته می شود NCIS: لس آنجلس، و آنها اخیراً نقطه ای به یاد ماندنی در Netflix داشتند GLOW، بازی گرگوری مالک متل.

این بازیگر همچنین در تعدادی از برنامه های تلویزیونی ، از جمله آمریکایی ها، آخرین کشتی، استخوان ها، لبه، نام مستعار، و Marvel Agents of SHIELD اعتبار فیلم او شامل می شود اصلاح کننده ها: تاریکی ماه، چشم طلایی، K-19: پنجره ساز، درآمد، و عنکبوت آمدبه در زمان مرگ ، ایسیانوف بیش از 70 اعتبار بازیگری را جمع آوری کرده بود.

آخرین نقش های ایسیانوف در فیلم آینده السی فیشر خواهد بود 25 سنت در دقیقه، و همچنین بیوگرافی مریلی مونرو در نتفلیکس گرم (که در آن نقش بیلی وایلدر کارگردان فیلم را بازی کرد).

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *