kermanyy

Friday, 22 October 2021

رایان استروم در اوایل رنجرز برنده می شود و بر جزایر پیروز می شود

رایان استروم در اوایل رنجرز برنده می شود و بر جزایر پیروز می شود


بریج پورت ، کانن. – جرارد گالانت ، سرمربی تیم ملی گفت مهمترین چیز برای رنجرز در آخرین بازی تدارکاتی خود ، شنبه شب مقابل جزایر ، سالم بود.

این گل در اواخر دوره دوم ، زمانی که رایان استروم در جریان بازی قدرتمند رنجرز ، اسکات مایفیلد ، مدافع آیلندرز را هدف قرار داد ، خراب شد. مرکز 1B رنجرز بلافاصله دستکش را در آورد و از درد ناله کرد و شروع به حمایت از مچ دست راست کرد.

استروم بقیه بازی را از دست داد و با گل پنجم فیلیپ چیتیل ، بلافاصله با نتیجه 5 بر 4 پیراهن بلوز را برد و با آنچه تیم به عنوان آسیب بدن بالا توصیف کرد ، پیروز شد.

گالانت بعد از بازی نگران مصدومیت استروم نبود. این مربی گفت “فکر نمی کند” این مرکز را از شب افتتاحیه چهارشنبه شب در واشنگتن دور نگه دارد.

گالانت پس از اتمام پیش فصل رنجرز با رکورد 4-2 گفت: “خوب می شود.” “فقط قسمت بالایی بدن ، اما هیچ چیز خیلی سختی نیست که ما فکر نکنیم.”

در حالی که نسخه ای از جزایر جزیره ای که رنجرز انتظار دارد در فصل عادی ببیند روبرو بود ، استروم ایستاد و در دو فصل موثر بود. علاوه بر این ، رنجرز محتاط بودند و اسلحه اصلی خود را در آرتمی پانارین ، میکا زیبا نژاد و کریس کریدر انتخاب کردند.

رایان استروم
AP

استروم قبل از مصدومیت یک گل و یک پاس گل به ثمر رساند و به رنجرز کمک کرد تا با نتیجه 2-1 به دور سوم برسد. پس از ارسال یک پاس عرضی ستاره یخی به ویتالی کراوتسوف برای یک بازی قدرتمند برای زدن نتیجه 1-1 در اولین دوره ، استروم یک ضربه ریباند را با ضربه K’Andre Miller فقط 39 ثانیه در فریم میانی دفع کرد.

اما این هت تریک چایتیل بود که برنده 2:06 را به موقع و همچنین یک بازی قدرتمند به ارمغان آورد ، که پیروزی رنجرز را مهار کرد.

چیتیل درباره ثبت هت تریک در پیش فصل گفت: “برای من مهم است.” “البته ، هنوز هم گل ها هستند ، ما بازی را بردیم ، هنوز پیش فصل است. همه می توانند بگویند این یک پیش فصل است ، اما برای اطمینان ما ، بسیار بزرگ است. خوشحالیم که پیش فصل را اینگونه به پایان رساندیم. “

چک 22 ساله گفت که پیش فصل برای رنجرز زمان مهمی بوده است تا نمایندگان را گرد هم آورد و با سیستم جدید گالانت عادت کند. در ابتدای اردوی آموزشی ، استروم گفت که سیستم گالانت بسیار ساده تر است. ”

چیتیل گفت: “من با استرومر موافقم.” “ما انجام دادیم [one system for] سه سال پیاپی ، ما سیستم مشابهی داشتیم و اکنون ، در سه بازی ، باید تغییر کنیم. ما باید طرز فکر خود را تغییر دهیم. گاهی اوقات فقط با غرایز ما رانندگی می کنید و گاهی فراموش می کنید که اکنون باید چه کار کنید.

“این یک پیش فصل عالی برای ما بود و [we] برای چهارشنبه آماده شوید “

تحت نظر گالانت ، آزادی بیشتری برای بازی وجود دارد که مانع از فکر زیاد بازیکنان می شود. گالانت اصرار دارد بازیکنانش را به قتل برساند ، از جام و خود پلیس حمایت کند. این فرد 58 ساله نیز بسیار کمتر کار می کند و بیشتر نسبت به سلف خود ، دیوید کوین ، رویکرد قدیمی دارد.

گالانت با بیان اینکه احساس می کند منحنی یادگیری رنجرز با سیستمش خوب پیش رفته است ، خاطرنشان کرد: زمان زیادی طول می کشد تا تیم واقعاً وارد شود.

مربی می گوید: “بچه ها به انجام کاری که انجام می دهند عادت دارند و وقتی این کار را همیشه انجام می دهند یک موجود معمولی هستند.” “من فکر نمی کنم موضوع مهمی باشد. تفاوت زیاد و بزرگی نیست ، اما زمان می برد و آنها در یکی دو بازی گذشته عالی بودند. ”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *