رد بورسیه دانشجوی نخبه مازندرانی / هر چه گرفتم از انقلاب است


به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، دشمنان از اول انقلاب همیشه رویاهای باطلی در سر داشتند و حالا تصور می کردند که زنان و دختران این سرزمین شعار زن، زندگی و آزادی سر می دهند که حالا دیگر چیزی را رقم زد. اینها ارزش های انقلاب را گرفتند اما این جوانان دهه ۸۰ و ۹۰ قدم به قدم به موفقیت می رسند و البته همه موفقیت های خود را حاصل این انقلاب و ارزش های اسلامی می دانند.

درست است که دهه ۸۰ و ۹۰ با نسل های قبل متفاوت است، اما به همان اندازه که رسانه ها با نشر اکاذیب سعی در تحریف حقایق دارند، واقعیت ما نخبگان ما هستند که پرچم جمهوری اسلامی ایران را در سراسر جهان با حجاب به اهتزاز درآوردند. .

* بورسیه تحصیلی از ۳ کشور

به سراغ سیده معصومه حسینی، ریاضی دان نخبه و قرآن آموز استان رفتیم. وی در گفت وگو با فارس درباره موفقیت های خود بیان کرد: با شرکت در مسابقات ریاضی موفق به دریافت پنج مدال، سه مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز شدم.

من مدیون کشورم هستم

آنها دعوت نامه های بورسیه از دانشگاه های کمبریج، لندن، هاروارد، ایالات متحده آمریکا و سئول، کره جنوبی ارسال کردند و من هر چه دارم را مدیون کشورم هستم.

این دانش آموز نخبه می افزاید: با توجه به استعداد بالایی که در رشته ریاضی دارد اما علاقه خاصی به علوم انسانی دارم و علاقه مند به تحصیل در این رشته هستم البته کلاس نهم هستم و انتخاب رشته دارم.

من همیشه به دوستان و همکارانم توصیه می کنم تلاش کنند و به حرف ها و انرژی های منفی توجه نکنند، همه موفقیت ها در سایه برنامه ریزی و هدف درست است، سعی کنند کلمه “نمی توانم” را از زبان خود بیرون کنند و تلاش کنند. . برای رسیدن به هدف خود

حسینی می گوید: از کودکی علاقه زیادی به خواندن قرآن داشتم و هم قاری و هم حافظ قرآن هستم و خود معتقدم که این موفقیت ها با ایمان به خدا و خواندن قرآن و توسل به قرآن به دست آمده است. ائمه، البته تدبیر و تلاش هم مهم است.

* نتیجه توسل به آهن ربا را در زندگی ام حس کردم

البته نتیجه ایمان به خدا و توسل به ائمه را در زندگی ام تجربه کردم زمانی که قرار بود در مسابقات شهرستانی شرکت کنم، آن روز مریض بودم و حالم خوب نبود. رقابت.

وی تصریح می کند: فکر می کنم با وجود سن کم به بسیاری از آرزوهایم رسیدم و به همه توصیه می کنم زمانی که با خدا هستند به اهداف خود برسند.

مهمترین چیز در زندگی من توجه به حجاب است، حجاب مانند مرواریدی است که ما زنان را از هر نیش محافظت می کند.

این نخبه ادامه می دهد: یادم می آید در یکی از مراسم ها سخنران از شهیدی به نام نوروزی که در دوران دفاع مقدس در عملیات الفجر حضور داشت یاد کرد. برای من خیلی جالب بود و این شهید را الگوی خودم قرار دادم.

* الگوی من شهید نوروزی است

وقتی ماجرای اغتشاشات اخیر را می شنوم و این ماجرا را با شهدای نوروزی مقایسه می کنم که شهدای نوروزی وقتی از آنها در مورد عملیات برای پیروزی انقلاب ما سوال شد، بدترین شکنجه ها را متحمل شدند، تفاوت در هدف و انتخاب است و اینکه شهدا راه خودشان را انتخاب کردند و در راه رسیدن به هدفشان از دنیا رفتند.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ج
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید