رزرو در پرسپولیس اجتناب کرده اند «لیونل مسی» گرانتر شد.به گزارش پایگاه خبری صراط به گزارش فارس، {در تابستان} ۹۵ کدام ممکن است برانکو ایوانکوویچ انتخاب به آسانسور جاده دروازه پرسپولیس گرفت، جای شخصی را به الکساندر لوبانوف دروازه بان هموطنش ازبکستانی داد به همان اندازه سرخپوشان به در کنار علیرضا بیرانوند خیالشان دستی باشد. دروازه بان در اطراف اجتناب کرده اند افکار نبود کدام ممکن است بوژیدار رادوشوویچ پا جای پای تولید دیگری خارجی های گذشته تاریخی پرسپولیس بگذارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای اکتسابی پول شخصی به کمیته وضعیت فیفا مراجعه تدریجی.

با این حال ماندن رادو در پرسپولیس آنقدر تمدید شده شد کدام ممکن است ماندگارترین بیگانه گذشته تاریخی این گروه شد. دروازه بان کروات به محض باز شدن پایش مقابل ایران همراه خود ملاحظه به نرخ ارز را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرارداد رادوشوویچ به یکی اجتناب کرده اند بودجه ترین گیمرها پرسپولیس تغییر شد کدام ممکن است همراه خود ملاحظه به ذخیره او {در این} گروه غیرمعمول نبود.

گابریل کالدرون پس اجتناب کرده اند سه فصل حضور رادوشوویچ در ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدایی برانکو اجتناب کرده اند پرسپولیس، اجتناب کرده اند انجام این دروازه بان ابراز نارضایتی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدیران تجهیزات گلف ذکر شد کدام ممکن است بیشتر است برای مبادله به سراغ عالی دروازه بان جوان ایرانی بروند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید در موردی کدام ممکن است عالی سال اجتناب کرده اند قرارداد ۲ طرف باقی مانده بود، به طور غیر منتظره این قرارداد به شکلی غیرمعمول برای ۳ فصل تولید دیگری تمدید شد.

بعد از همه اصلاح فاحشی در قرارداد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قول تجهیزات گلف پرسپولیس برای فصل ۱۴۹۹-۱۳۹۹ رخ داد. ۲۱۰ هزار یورو برای فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰; ۲۵۰ هزار یورو برای فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱; ۲۶۰ هزار یورو برای فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲; ۲۷۰۰۰۰ یورو به رادو بپردازید.

پرسپولیس همراه خود افزایش قیمت یورو قرارداد رادو را تمدید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیران این تجهیزات گلف در تیز کردن دستمزد عالی دروازه بان ذخیره همراه خود مشکل بزرگی مواجه شدند. رادو، فداکاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید هشدارهای همیشگی برای عدم اکتسابی مطالباتش در زمان مدیریت جعفر سامعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجید صدری، او را به جایی رساند کدام ممکن است خودت را پیدا کن در ۱۷ آذرماه قبلی در شرایطی حدود ۵۰ هزار نفری، خدمه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات گلف را مطلع کرد. او ساعت شب در گذشته یورو را اجتناب کرده اند البیض گرفته بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی وقفه ایران را توقف کرده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به فیفا شکسته نشده داد.

پس اجتناب کرده اند حضور در پرسپولیس، ردا درویش نتوانست او را راضی تدریجی کدام ممکن است به تمرینات بازگردد به همان اندازه توانایی داشته باشد همراه خود فسخ عالی طرفه قراردادش، همین راه را طی تدریجی کدام ممکن است این جریمه حدود عالی میلیون یورو برای پرسپولیس به در کنار ممکن است داشته باشد.

شاید مشاوره مدیرعامل حال پرسپولیس مبنی بر اینکه رادو پرهزینه ترین شرکت کننده گذشته تاریخی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی اجتناب کرده اند لیونل مسی همراه خود خوب ارزش تر است، همراه خود ملاحظه به مالی کدام ممکن است اجتناب کرده اند پرسپولیس خواهد گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کل ۶ سال حضورش {در این} گروه حدود ۴۵ تفریحی انجام می دهد، بی انگیزه نباشد. با این حال دردی کدام ممکن است تجهیزات گلف ایرانی در فیفا دارد التیام نمی یابد. به طور قابل توجهی رادوشوویچ علاوه بر این مدعی شد کدام ممکن است امضای او توسط پرسپولیس جعل شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} صورت اگر انگیزه خوبی برای رد این اعلام کردن وجود نداشته باشد، جدا از غرامت حدود عالی میلیون یورویی، احتمال جریمه های با کیفیت حرفه ای تری نیز وجود ممکن است داشته باشد. مقابل پرسپولیس

همراه خود این جاری، رادو کدام ممکن است در سال‌های جدیدترین جنجال‌های زیادی بر سر وصول ادعاهایش به راه انداخته بود، ساعت شب قبلی همراه خود تخلیه مطلبی تولید دیگری، مدیران تجهیزات گلف را {به دلیل} ۴۵ هزار دریافتی اخیرش بی ارزش دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را متهم کرد کدام ممکن است به دروغ مشاوره‌اند همه عامل را می‌دانند. {می رود}. به نظر می رسد مانند است کدام ممکن است او به فرماندهی {همه چیز است}، با این حال قرمزها نیز سعی دارند همراه خود تحمیل جاده دفاعی به مشکلی کدام ممکن است در کمیته وضعیت فیفا به وجود آمده پاسخ دهند. حتی قائم مقام پرسپولیس نیز ضمن ردیابی به بی کفایتی مدیران، رادو را متهم به پاره کردن کرد کدام ممکن است به ناحق پول اکتسابی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیگران را همراه خود وجود دریافتی ها متهم به پاره کردن کرد.

بعد از همه {در این} معضل غول پیکر نباید اجتناب کرده اند موقعیت مدیرانی غافل شد کدام ممکن است همراه خود اقدامی برجسته همراه خود رادو قرارداد بسته اند کدام ممکن است هر دوم قابل انجام است پرسپولیس را شبح به شکایت تدریجی. این در حالی است کدام ممکن است عده ای جدا به مجازات ها این شکایت برای گروه را انتخاب کنید و انتخاب کنید هواداران، اجازه دادند به همین راحتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون تفریحی حدود عالی میلیون یورو اکتسابی کنند.

شاید اگر نهادهای ذیربط نسبت به نحوه ترتیب این قرارداد را انتخاب کنید و انتخاب کنید رفتار برخی مدیران حساسیت بیشتری داشته باشند، بتوان {امیدوار بود} کدام ممکن است چنین مواردی در فوتبال کشورمان تکرار نشود.
با این حال در روزهایی کدام ممکن است پرسپولیس در تیز کردن حقوق اعضای حال گروه شخصی همراه خود ضرر مواجه است، صدور این تصمیم حدود ۳۰ میلیارد تومانی در بهار ۱۴۰۱ فاجعه بزرگی را برای این تجهیزات گلف تحمیل می کرد.