رضاوند: یکی دو روز آینده تکلیفم با استقلال مشخص می شود/هواداران خارج از فضای مجازی به من لطف دارند.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس آرش دعا کردن وی درباره شرایط استقلال یک هفته مانده به شروع لیگ برتر گفت: شرایط تیم خوب است و اردوی خوبی در ترکیه داشتیم.

او در مورد کار تحت نظارت ریکاردو ساپینتو و اعتماد این مربی به خودش پاسخ داد: این موضوع را از خود ساپینتو بپرسید، او به من لطف دارد، باید جلو برویم و ببینیم چه می شود.

هافبک تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه آیا می توانند قهرمانی سال گذشته را در فصل جدید تکرار کنند، توضیح داد: امسال یکی از سال هایی است که بازیکنان ما را حفظ کرده اند و بازیکنان خوبی به تیم اضافه شده اند و بازده بیشتری داشته باشند. امیدوارم اتفاقی که سال گذشته افتاد تکرار شود.

دعا کردن ساپینتو درباره اینکه باشگاه فولاد همچنان به دنبال جذب او است، مخالفت کرد و گفت: دو باشگاه در حال مذاکره هستند و در روزهای آینده وضعیت مشخص خواهد شد.

وی در خصوص نظر شخصی خود در مورد این انتقال به دلیل اینکه علیرغم تولد مجددش در فولاد، همه به تعصب او نسبت به استقلال واقف هستند و در این شرایط دوست دارد با سرمربی جدید بازی کند یا به همکاری خود با جواد نکونام ادامه دهد، گفت: بحث این است. نه احیایی چون اتفاق خاصی در استقلال برای من نیفتاد که بگویم در فولاد احیا شدم، شرایطی پیش آمد که باشگاه تصمیم گرفت من به فولاد بروم. صالح اچردانی به استقلال آمدند، دو باشگاه با هم صحبت کردند و ما تابع نظرات آنها بودیم. این بار هم همینطور است و هر تصمیمی که باشگاه استقلال بگیرد من تابع آن هستم.

هافبک تیم فوتبال استقلال درباره گفتگوی خود با هواداران این تیم و هجمه هایی که علیه او صورت گرفت، بیان کرد: ممنون هواداران همیشه به من لطف داشتند و چیزهایی که در فضای مجازی بود خارج از آن فضا نبود. در هر تیمی چه در اهواز و چه در هر جای دیگری به آنها احترام گذاشتم، همیشه از آنها ممنونم چون حمایتم کردند و باید از هواداران استقلال تشکر کنم.

دعا کردن وی در مورد اینکه ارتباط زیادی با فضای مجازی ندارد، پاسخ داد: من درگیر این ماجراها نیستم، امیدوارم اتفاق سال گذشته برای استقلال تکرار شود چون من این تیم را با تمام وجود دوست دارم و می خواهم همیشه این تیم باشد. در اوج باشد

پایان پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید