روسیه: ۶ ایستگاه کشتی تسلیحات خارجی به اوکراین را هدف قرار دادیم


به گزارش سرویس بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزارت حفاظت روسیه خبر داد کدام ممکن است نیروهای این ملت روز دوشنبه ۲۷ قدرت ارتش اوکراین را همراه خود موشک‌های فوق العاده از محسوس هدف قرار داده‌اند.

بر ایده گفتن وزارت حفاظت روسیه، ۶ ایستگاه در جهان دونباس کدام ممکن است اجتناب کرده اند طریق آن تسلیحات را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دستگاه ارتش خارجی به اوکراین عرضه داده می‌شود، منهدم شده است. 

وزارت حفاظت روسیه اضافه کرد کدام ممکن است طی روز دوشنبه، ۴ پهپاد اوکراینی در مناطق ایزیوم، دونتسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارکیف سرنگون شده‌اند.

اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری، ستاد مشترک نظامی اوکراین نیز خبر داد کدام ممکن است روسیه امتحان شده دارد به همان اندازه مسیرهایی را کدام ممکن است کمک‌های ارتش خارجی اجتناب کرده اند سوی غربی‌ها به اوکراین کشتی می‌شود را هدف قرار دهد.

ستاد مشترک نظامی اوکراین اضافه کرد کدام ممکن است نیروهای روس اقدام به شلیک موشک اجتناب کرده اند بمب‌ افکن‌های راهبردی، کشتی‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیردریایی‌ها می‌کنند.

روسیه اجتناب کرده اند روز ۵ اسفند (۲۴ فوریه) اصل حمله ارتش به اوکراین را صادر کرد. این تغییر تعدادی از روز بعد اجتناب کرده اند آن رخ داد کدام ممکن است مسکو رسماً استقلال جمهوری‌های «دونتسک» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «لوهانسک» در شرق اوکراین را به رسمیت محبوبیت. ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه هدف اجتناب کرده اند عملیات ارتش کشورش را «غیرنظامی کردن اوکراین» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «نازی‌زدایی» اجتناب کرده اند این ملت گفتن کرد.

روسیه علاوه بر این گفتن کرده  اوکراین به تعهداتش ذیل توافقات مینسک کدام ممکن است در سال‌های ۲۰۱۴ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰۱۵ برای رفع مناقشه‌های حال میان جدایی‌خواهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کی‌یف حاصل شده بود حرکت نکرده است.

اوکراین ساعاتی بعد اجتناب کرده اند حمله روسیه گفتن کرد تمامی ارتباطات دیپلماتیک همراه خود این ملت را برداشتن کرده است. کشورهای غربی در پاسخ به اقدام ارتش روسیه به همان اندازه کنون در چندین نوبت تحریم‌هایی را علیه اکثر نهادهای پولی، بخش قدرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخبگان سیاسی مسکو گفتن کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند جمله ارتباط تعدادی از موسسه مالی این ملت همراه خود سامانه پیام‌رسان بانکی سوئیفت را برداشتن کرده‌اند.

انتهای پیام/.

 
این مطلب را برای صفحه اول سریع کنید