kermanyy

Saturday, 23 October 2021

رون و کلینت هاوارد در خاطره ای جدید درباره ستاره بودن کودکان صحبت می کنند

رون و کلینت هاوارد در خاطره ای جدید درباره ستاره بودن کودکان صحبت می کنند


ران هوارد آنقدر نگران “The Fonz” بود که هنری وینکلر شخصیت او ریچی کانینگهام را در اوایل “روزهای خوش” کم اهمیت جلوه می داد به طوری که او دچار بیماری پوستی شد و موهای خود را از دست داد – همانطور که شبکه ABC با تغییر نام نمایش “روزهای شاد فونزی” بازی می کرد. ”

فونزی بزرگترین فشار بود. نه هنری [Winkler]، اما فونزی هاوارد ، 67 ساله ، در “پسران: خاطره ای از هالیوود و خانواده” می نویسد ، که در آن او و برادرش ، بازیگر کلینت ، می نویسند: “با فرارسیدن فصل ، فونز زمان بیشتری برای تماشای صفحه داشت.” هاوارد ، زندگی حرفه ای آنها را به یاد بیاورید.

او می نویسد: “من مسئولیت خود را به خوبی انجام ندادم.” “ممکن است برای من مفید باشد که به یک روانشناس مراجعه کنم … در عوض ، من همه چیز را درون خود نگه داشتم. سپس شروع کردم به ایجاد برآمدگی های اگزما در سراسر بدنم ، واقعاً روی پلک هایم … و موهایم شروع به نازک شدن کرد. با نگاهی به مردان هر دو طرف خانواده ، می دانستم که این امر اجتناب ناپذیر است … اما در این مدت شروع به بیرون آمدن با دست اندازهای ترسناک کرد. “

هنری وینکلر در نقش “The Fonz” و ران هوارد در نقش ریچی کانینگهام در سریال کمدی ABC “روزهای خوش”.
با احترام از مجموعه اورت

همه کار کرد. گری مارشال ، خالق سریال ، به رون گفت که اگر “حمایت” نکند (این کار را نمی کند) عنوان نمایش را تغییر نمی دهد و “روزهای خوش” از اجرای موفق از سال 1974 تا 1984 لذت می برد و دو اسپین آف کلاسیک ایجاد می کند (“Mork & مندی »و« لاورن و شرلی ») و یک گردشگر (« جوانی عاشق چاچی است ») ، هوارد و وینکلر را به عنوان دوستان مادام العمر به هم متصل می کند. (آنها مجدداً در سال 1982 برای فیلم کمدی “شیفت شب” به کارگردانی رون ظاهر شدند.)

“پسران” در یک روایت اول شخص طنزآمیز مانند رون و کلینت ، 62 ساله ، گسترش می یابد که یادآور بزرگ شدن در کنار والدینشان ، بازیگران رانس و ژان هوارد است و ورودی های برادران در سنین پایین وارد هالیوود شدند. بیشتر حافظه شامل پست های تلویزیونی است.

عکس اخیر نشان می دهد رون و کلینت هاوارد کنار یکدیگر نشسته اند و لبخند می زنند.
برادران کلینت (سمت چپ) و ران هوارد نویسنده خاطرات جدیدی از شوبیز با عنوان “پسران: خاطرات هالیوود و خانواده” هستند.
گتی ایماژ

ران تنها 6 سال داشت که به عنوان اوپی تیلور در یک کمدی در بالای نمایش “Andy Griffith Show” شهرت یافت و زندگی خود را در مردم میبری ، NC نشان داد و بین سالهای 1960 تا 68 اجرا شد.

اندی گریفیث ، بازیگر نقش اصلی فیلم “درد واقعی” داشت زیرا ازدواجش با همسر اولش باربارا “حل نشده” بود.

او یک فصل از تعطیلات کریسمس برگشت با تمام دستانش. او در مورد آنچه اتفاق افتاده بود بسیار سنگین بود: “مست شدم ، دیوانه شدم و مشتم را از دری در آوردم.” ”

ران هوارد ، کلینت هوارد و رنس هاوارد در سال 1964.
ران هوارد (سمت چپ) و برادر کوچکترش کلینت فرزندان بزرگسال غرق در هالیوود بودند. در اینجا ، آنها در سال 1964 با پدر بازیگر رانس تصویر شده اند.
با احترام از مجموعه اورت

در مورد جیم نابورز: “اگرچه جیم در مورد زندگی خصوصی خود خصوصی بود ، اما بسته نشد. او به زنان اجازه ورود نمی داد یا می گفت او همجنسگرا نیست … متأسفانه تیم آنقدرها مشخص نبود. با گوش دادن به صحبت های آنها در سر صحنه ، کلمه ای را شنیدم که نمی دانستم: homo. این همان چیزی است که جیم پشت سر او می نامیدند ، و نه با نوعی مهربانی. ”

این خاطرات همچنین مجامع کوتاهی را در مورد برخی از فیلم های اولیه برادران نشان می دهد – اما مدت کوتاهی قبل از اینکه رون به طور مفصل در مورد حرفه موفقیت آمیز مدیریت خود صحبت کند (از جمله “بید” ، “والدین” ، “آپولو 13” ، “فراست / نیکسون” متوقف می شود. “و” Marbhrann Hillbilly “).

با این حال ، او در مورد فیلم کمدی جورج لوکاس “گرافیتی آمریکایی” در سال 1973 ، در سن 18 سالگی ، سیندی ویلیامز ، بازیگر 25 ساله اش ، (در ادامه با پنی مارشال بازی کرد) می نویسد. در “Laverne & Shirley”) ، هنر دود کشیدن را به او آموخت.

عکسی که نشان می دهد ران هاوارد و سیندی ویلیامز روی یک ست ایستاده اند "گرافیتی آمریکایی"
ران هوارد و سیندی ویلیامز در فیلم بزرگ آمریکایی (1973) در صفحه بزرگ بازی کردند.
مجموعه Everett / Coll Everett

او می نویسد: “او به درستی احساس کرد که بازیگر هجده ساله اش با صحنه های بوسه و تعداد انگشت شماری از اعصاب در اجرای آنها آشنا نیست.” او گفت: “ما نمی توانیم برای اولین بار جلوی دوربین بوسه بزنیم.” “ما بهتر کار می کنیم.” با حرفه ای بودن هماهنگ کننده های صمیمیت هالیوود … سیندی به من آموخت که چگونه بدون افراط و تفریط دوربین را بدون هیچ مشکلی انتخاب کنم. او به من عاشقانه علاقه ای نداشت ، یا من به او علاقه ای نداشتم. سیندی این خدمات را از روی سخاوت انجام داد و مرا از شرمندگی نجات داد … “

ران همچنین شرح مفصلی از نحوه گفتن مادرش در مورد نوجوانان خود ارائه می دهد.

 "پسران: خاطرات هالیوود و خانواده ،"
“پسران: خاطرات هالیوود و خانواده” سه شنبه منتشر می شود.
آمازون

“من عادت داشتم مانند تابوها ساده و بیهوش باشم. بنابراین فکر کردم اشکالی ندارد که در مورد خوابهای شبانه و فعالیتهای اتاق خوابم به مادر بگویم و از او بپرسم آیا این همه طبیعی است و اگر اینطور است ، آیا این کار را می کنم. گوش های او ، از قرار گرفتن در این موقعیت وحشت داشت. صحبت از موفقیت La-la-la ، من نمی توانم شما را بشنوم! او گفت: “به هرگونه افشاگری نفرت انگیز دیگری که من به اشتراک گذاشته بودم ، صدا کنید ،” “شما باید منتظر بمانید تا پدر شما به خانه برسد تا در این مورد صحبت کند. از او بپرسید ، نه از من! ”

او این کار را کرد. و این همان چیزی است که رنس به او گفت: “برخی از مردم او را پادشاه می نامند. اما خودارضایی اصطلاح واقعی است. همه چیز کاملاً عادی است کثیف نیست. نگرانش نباش. ”

بزرگترین نشریه کلینت در زمان خود در “بن ملایم” (1967-69) در مورد برونو ، همبازی اورسین وی است: “تنها نکته منفی این است که ذوب شد. او همچنین در نتیجه رژیم غذایی به همان اندازه گران ، دچار توده های بزرگ شد. ”

عکسی که کلینت هاوارد بسیار جوان و برونو ، همکار خرسش را در سریال CBS نشان می دهد "بن یوسال ،" از 1967-69 شروع شد.
کلینت هاوارد در سریال خانوادگی CBS “Gentle Ben” (با بازی برونو) به مدت دو فصل (69- 1967) بازی کرد.
با احترام از مجموعه اورت

کلینت همچنین به وضوح سیگار کشیدن ، نوشیدن و تسلیم شدن در استفاده شدیدتر از مواد مخدر را به یاد می آورد. او می نویسد: “من چندین بار سعی کردم جشن بگیرم ، اولین بار در سال 1984 ،” او اشاره می کند که این اولین روز شادی را 14 ژوئن 1991 نشان می دهد.

“من صفحات زرد را باز کردم و یک لیست برای بیمارستان بورلی گلن پیدا کردم ، که یک برنامه بیست و هشت روزه درمان بیماران وابسته به الکل را ارائه می داد … مادر و پدر تمام تلاش خود را برای کمک به من کردند … قبل از بهبودی به چند تلاش نیاز داشتم.

پیش از این ، برکتش بده ، من در طول سالهایی که استفاده می کردم ، مرتباً در فیلم هایش بازی می کردم. ”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *