رویکرد جدید بسیج جهاددانشگاهی فنی و حرفه ای تبیین و ایجاد اشتغال است


به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس؛ نصیر منصورزاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های فنی و حرفه ای کشور در نشستی که در این خبرگزاری برگزار شد به بیان رویکردها و فعالیت های بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای پرداخت.

منصورزاده با تاکید بر اهمیت رسانه ها در مقابله انقلاب اسلامی با جبهه استکبار جهانی گفت: امروز علاج مقابله با جنگ نرم و جنگ های ترکیبی دشمن، بحث جهاد است که در بیانات مقام معظم رهبری نیز بر آن تاکید شده است. اظهارات.”

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های فنی و حرفه ای کشور افزود: ابزار رسانه و فضای مجازی در حال حاضر سلاح اصلی مقابله با جنگ نرم و رکن اصلی جهاد است.

وی در ادامه درباره فعالیت‌های بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای در رویکرد جدید خود، در قالب راهبرد مشکل محوری و نقش‌آفرینی تخصصی، دو موضوع اصلی «تبیین جهاد» است. و «آموزش مهارتی، اشتغال» «خلاقیت و کارآفرینی» در اولویت قرار دارد و تمام برنامه های آن با محوریت این دو موضوع بزرگ انقلاب اسلامی است و در روزهای آینده تشریح دقیق اقدامات تخصصی کانون های بسیج را خواهیم داشت. آموزش فنی و حرفه ای در سراسر کشور

منصورزاده شیوع ویروس کرونا و نقش جدی بسیج دانشگاه فنی و حرفه ای در تشکیل کارگاه های آموزشی تولید تجهیزات و ملزومات پزشکی در سراسر کشور را نمونه ای عینی از فعالیت های مبتنی بر نیاز مردم و انقلاب اسلامی برشمرد. سازمان انقلاب خاطرنشان کرد: عرصه اصلی بسیج امروز دانشگاه فنی و حرفه ای تحقق شعار سال های اخیر به ویژه شعار امسال و مقوله تبیین و ایجاد امید در جامعه به ویژه در بین نسل جوان دانشگاهی است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای در ادامه جلسه با پیام تیراندازی از سوی مدیرعامل خبرگزاری فارس گزارشی از فعالیت های بسیج دانشجویی این دانشگاه ارائه کرد.

مدیرعامل خبرگزاری فارس نیز در این نشست از فعالیت های جهادی و مؤمنانه بسیج دانشجویی دانشگاه فنی – حرفه ای کشور در دوران کرونا تقدیر کرد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای در پایان از تلاش ها و فعالیت های مدیران خبرگزاری ها و دبیر و خبرنگاران خبرگزاری فارس در راستای انعکاس فعالیت ها تقدیر کرد. و اقدامات تشکل های انقلابی بویژه بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای.

شیرازی دبیر تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس ضمن تجلیل از اقدامات خیر بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای، توانمندی های این سازمان را در حل مشکلات مناطق محروم و آمادگی آن برای انعکاس اخبار و برنامه های جهادی را برشمرد. تشکل های حل کننده از بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای و سایر تشکل های دانشجویی انقلابی خبر دادند.

انتهای پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید