kermanyy

Sunday, 24 October 2021

رژیم لاغری رایگان – رژیم لاغری

رژیم لاغری رایگان – رژیم لاغری


رژیم لاغری رایگان
رژیم لاغری رایگان

رژیم لاغری رایگان

آیا می خواهید با رژیم لاغری در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش داده و اعتماد به نفس پیدا کنید؟ آیا می خواهید تناسب اندام داشته باشید؟ آیا در حال برنامه ریزی مهمانی یا مناسبت هستید و می خواهید لباس های شما زیبا به نظر برسند؟

برای این منظور توصیه می شود یک رژیم غذایی سالم و م chooseثر انتخاب کنید و به سراغ جراحی و انواع قرص ها و مکمل های لاغری نروید.

یکی از دغدغه های مردان و زنان عاشق تناسب اندام کاهش شکم و لگن و سوزاندن چربی است. سالم بودن و پرهیز از چربی ها و مواد چرب و انجام برخی ورزش ها می تواند از چاقی موضعی ، به ویژه چاقی شکمی جلوگیری کند.

مهمترین نکته در هر رژیم کاهش وزن این است که همیشه باید به خاطر داشته باشید که حذف وعده های غذایی نه تنها سالم است بلکه مضر نیز است.

برای دستیابی به کاهش سریع شکم ، فرمول ها و توصیه هایی وجود دارد که می توانید با رعایت این اصول ، چربی شکم را به سرعت و به راحتی از بین ببرید.

چگونه در سی روز وزن کم کنیم؟

همیشه راهی برای کاهش وزن سالم و آزاد وجود دارد ، کاهش و افزایش شدید وزن برای بدن و فرد مضر است ، چنین نوساناتی به طور غیرمستقیم مواد مغذی و مواد معدنی را در بدن تأمین می کند و باعث بسیاری از بیماری ها می شود. یک روش برنامه ریزی شده و سازماندهی شده برای کاهش وزن وجود دارد. رهایی از بیماری های ناشی از چاقی و اضافه وزن یکی از دغدغه های جدی افرادی است که در جامعه سعی در حذف آن داریم.

برنامه رژیم لاغری سی روزه:

1. پذیرفتن:

برای کاهش وزن در یک ماه ، بسیار مهم است که این واقعیت را بپذیرید که وزن ایده آل ندارید و اضافه وزن دارید ، که اعتماد به نفس شما را خراب کرده است.

2- اهداف واقع بینانه تعیین کنید:

شما باید اهداف واقع بینانه تعیین کنید. من می دانم غذاهای دیوانه کننده ای وجود دارد که می توانید در یک روز از دست بدهید. اما با یک رژیم غذایی می توانید 7 پوند را در 7 روز کاهش دهید ، که به هیچ وجه برای سلامتی شما خوب نیست. در واقع موقتی است و بعد از چند روز ممکن است بیمار شوید و به وزن قبلی خود بازگردید. فقط باید منتظر ماند و دید اهداف شما چیست. کاهش دو یا سه کیلو در ماه دستیابی به یک هدف بسیار آسان است و می تواند بر روی بدن شما نیز نشان داده شود ، بنابراین قبل از تعیین هدف نهایی خوب فکر کنید ، نگران نباشید.

3- ورزش هوازی انجام دهید:

به طور منظم ورزش هوازی انجام دهید. برای کسانی که تازه شروع کرده اند ، 30 دقیقه ورزش پنج بار در هفته کافی است. با گذشت زمان ، می توانید آن را به چهل دقیقه یا بیشتر افزایش دهید.

همه اش به تو بستگی دارد. اگر واقعاً می خواهید وزن کم کنید ، روزهای ورزش و ورزش را از دست ندهید!

می توانید با چند دقیقه گرم کردن بدن خود را شروع کرده و با چند حرکت کششی به پایان برسانید.

4- به خوردن غذا خوش بگذرد:

علاوه بر اینکه نوع غذایی که می خورید مهم است ، باید برنامه غذایی مناسبی نیز داشته باشید. بعد از ساعت 8 یا 9 شب از خوردن شام خودداری کنید. و قبل از خواب حتماً فعالیت بدنی انجام دهید. بخور میان وعده های کمتر در طول زمان. به دلیل تنقلاتی که می خورید وزن زیادی خواهید داشت. ما می توانیم هر زمان بین وعده های غذایی هر چیزی بخوریم ، اما نباید در مصرف آن زیاده روی کنیم.

میان وعده بدی نیست ، اما سعی کنید آن را با میان وعده های سالم پر کنید. بیسکویت را جایگزین آجیل یا سالاد کنید. مصرف کافئین را تا حد ممکن کاهش دهید.

5- تمرینات استقامتی انجام دهید:

این تمرینات استقامتی را نباید از دست داد. وقتی ورزش هوازی انجام می دهید ، 10 دقیقه تمرینات استقامتی انجام دهید. نوجوانان برای این انتخاب عالی هستند ، اما اگر به هر دلیلی نمی توانید به باشگاه بروید و آنها را در خانه ندارید ، آن را امتحان کنید. از بطری های آب سنگین استفاده کنید ، برخی از زنان از بطری های ماسه ای استفاده می کنند.

6- راه بروید و راه بروید:

پیاده روی باید جایگزین تمرینات هوازی شود. در واقع شما باید ترکیبی از پیاده روی و ورزش های هوازی را برای کاهش وزن انجام دهید. پیاده روی 45 دقیقه ای در صبح 160 کالری می سوزاند. اگر بتوانید سریع راه بروید ، مطمئناً چیزهای بیشتری خواهید گرفت. کمک. و سرعت کاهش وزن را چند برابر کنید.

7- بالا رفتن از پله:

افرادی که مرتباً از پله ها بالا می روند سریعتر از کسانی که از پله ها بالا می روند وزن خود را کاهش می دهند.

چند دقیقه در روز را صرف بالا رفتن از پله کنید ، مطمئناً کالری بیشتری خواهید سوزاند و روند کاهش وزن سریعتر انجام می شود. مهمترین نکته در مورد بالا رفتن از پله این است که ضربان قلب شما را افزایش داده و باعث تعریق بهتر می شود. می توانید این تمرین 5 دقیقه ای را 3 بار در روز تکرار کنید و تا پایان ماه ، اثر کاهش بدن خود را مشاهده خواهید کرد.

8- کار هنگام تماشای تلویزیون:

بسیاری از مردم می گویند کار هنگام تماشای تلویزیون یک راه عالی برای جلوگیری از بیکاری و تنبلی است. البته پیاده روی و ورزش در طول روز زمان زیادی می برد ، اما واقعاً هر چیزی را که می خورید می سوزاند ، که می تواند به شما در کاهش 3 پوند در ماه کمک کند.

9- پروتئین بخورید:

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اگر می خواهید تغییرات سریع تری در بدن خود مشاهده کنید ، عادات غذایی و شیوه زندگی خود را تغییر دهید.

میوه ، سبزیجات ، عدس ، تخم مرغ ، گوشت ، انبه و موز را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. با این حال شما نباید بیش از یک موز در روز بخورید. سیب زمینی یا سیب شیرین نخورید ، آنها برای سلامتی شما مفید هستند. نه چندان خوب. از بیش از یک تخم مرغ در طول روز استفاده نکنید.

10- از خوردن غذاهای ناسالم خودداری کنید:

کار بعدی که باید انجام دهید این است که غذاهای سرخ شده و ناسالم را از لیست خود حذف کنید. شما باید غذاهای سفید مانند نودل ، ماکارونی و نان سفید را جایگزین کنید. می توانید آن را با نان قهوه ای جایگزین کنید. غذاهای خیابانی کم چرب و کم چرب را جایگزین کنید.

11- شکر نخورید:

یکی دیگر از کارهایی که باید برای کاهش وزن انجام دهید ، حذف قند است. از دشمنان خود کیک و بیسکویت بگیرید. اینها متابولیسم شما را کند کرده و کاهش وزن شما را متوقف می کند.

12- نوشیدن چای سبز:

نوشیدن چای سبز می تواند به کاهش وزن شما کمک کند. نوشیدن 3 یا 4 فنجان چای سبز در روز باعث افزایش متابولیسم و ​​کاهش سریع وزن می شود. همچنین به سوزاندن کالری بیشتر هنگام ورزش کمک می کند. نگران نوشیدنی نباشید زیرا هیچ چیزی در آن وجود ندارد و برای آب و سلامتی عالی است.

صبح یک فنجان ، بعد از ظهر با صبحانه و در نهایت بعد از شام بنوشید.

13- آب آشامیدنی :

اگر می خواهید سریع وزن خود را در یک ماه کاهش دهید ، هر روز دو لیتر آب بنوشید. سموم را از بدن خارج کرده و به شما آب رسانی می کند. در حقیقت ، هر بار که می خواهید آن را بنوشید ، یک بطری کوچک را پر از آب کنید. این به شما کمک می کند کمتر غذا بخورید. قبل از غذا ، یک لیوان آب بنوشید ، به این ترتیب می توانید کالری کمتری بخورید و به شما در کاهش وزن کمک می کند.

14 هنگام تماشای تلویزیون غذا نخورید:

سعی کنید در حین تماشای تلویزیون غذا نخورید ، باعث می شود بیش از آنچه فکر می کنید غذا بخورید و حواس شما پرت شود. در واقع ، وقتی غذا می خورید و آرام غذا می خورید ، باید روی آن تمرکز کنید. به تغذیه مناسب و کاهش وزن کمک می کند

15- هفته ای یکبار تقلب کنید:

سعی کنید این کار را روزهای جمعه یا هر روز که می خواهید انجام دهید ، می توانید غذایی را که بیشتر دوست دارید بخورید. با این حال ، مطمئن شوید که این کار را فقط یک بار در هفته انجام می دهید تا دیگر تکرار نشود.

16- قبل از ورزش قهوه بنوشید:

می توانید یک ساعت قبل از ورزش یک فنجان قهوه داغ بنوشید. در واقع ، باید فاقد قند باشد. افرادی که این آزمایش را آزمایش کردند در طول یک ماه چندین تغییر در کاهش وزن خود مشاهده کردند.

17- کمی بیشتر بخوابید:

یکی از بزرگترین رازهای کاهش وزن ، خواب کافی است. اگر روزانه حدود 8 ساعت بخوابید ، احتمال کاهش وزن افزایش می یابد. این به این دلیل است که وقتی بدن در موقعیت پایداری قرار می گیرد ، بهتر عمل می کند.

18- از غذاهای پربازده پیروی نکنید:

به یاد داشته باشید که در دراز مدت همیشه باید سالم بمانید و بدن خود را سالم نگه دارید زیرا غذاهای پرمصرف هیچ تاثیری ندارند.

19- ثابت قدم و با انگیزه باشید:

آخرین و مهمترین مسئله برای کاهش وزن ، انگیزه و سازگاری است: اگر بتوانید همه موارد فوق را دنبال کنید و بر اهداف خود تمرکز کنید ، هیچ کس نمی تواند شما را از کاهش وزن باز دارد ، باید از خود بپرسید.

نکات اضافی برای موفقیت در رژیم کاهش وزن یک ماهه:

 • سبزیجات خام ، میوه ها ، سالاد و چای های گیاهی بهترین غذاهایی هستند که می توانید برای کاهش وزن بخورید.
 • برای پخت و پز از روغن زیتون و سویا استفاده کنید.
 • از دسر زیاد استفاده نکنید.
 • چای گیاهی با عسل را به عنوان میان وعده میل کنید.
 • زیاد راه بروید و می توانید بدوید.
 • برای جلوگیری از افزایش چربی در تابستان از ویتامین D استفاده کنید.
 • ویتامین B کافی دریافت کنید.
 • از رژیم غذایی سرشار از ویتامین C استفاده کنید.
 • کلسیم کافی برای کنترل ترکیب بدن خود دریافت کنید.
 • مطمئن شوید که کالری بیشتری نسبت به چیزی که می خورید می سوزانید.
 • هدف کاهش وزن خود را بنویسید.
 • غذاهایی را که می خورید کاهش دهید.
 • فیبر بیشتری بخورید.
 • آهسته غذا بخورید.
 • غذای خود را خوب بجوید.
 • الکل مصرف نکنید.
 • برنج قهوه ای بخورید.
 • برای جلوگیری از کم کاری تیروئید از غذاهای یددار استفاده کنید.
 • پروتئین های نازک مانند تخم مرغ ، ماهی ، پنیر ، مرغ و بوقلمون نه تنها از گرسنگی جلوگیری می کنند بلکه سطح کورتیزول را نیز تنظیم کرده و چربی سوزی می کنند.
 • تحقیقات نشان داده افرادی که ویتامین C زیادی دریافت می کنند 30 درصد بیشتر از سایرین چربی می سوزانند.
 • از غذاهای فرآوری شده خودداری کنید.
 • از خوردن غذا قبل از خواب خودداری کنید.
 • درمان التهاب شکم.
 • برای حفظ توده بدون چربی ، مصرف کروم را فراموش نکنید.
 • برای افزایش چربی سوزی از کاتچین استفاده کنید.
 • به کربوهیدراتهای گلوکز پایین بروید.

هرگز به حذف کامل چربی های سالم فکر نکنید:

مصرف زیاد چربی های خوراکی باعث تجمع چربی در اطراف شکم و سایر قسمت های بدن می شود. چربی دو برابر پروتئین یا کربوهیدرات کالری دارد. یک گرم چربی حاوی 9 کالری است ، در حالی که یک گرم کربوهیدرات یا پروتئین حاوی 4 کالری است. علاوه بر این ، بر خلاف تصور رایج ، چربی تأثیر اشباع کمتری بر روی درشت مغذی ها دارد ، بدین معنا که شما زودتر از خوردن رژیم غذایی چرب احساس گرسنگی خواهید کرد تا یک پروتئین یا فیبر پر کربوهیدرات. چربی همچنین دارای کالری کمی است ، به این معنی که بدن از انرژی بسیار کمی برای تجزیه چربی استفاده می کند. در مقابل ، پروتئین دارای اثر کالری بالایی است ، به این معنی که بدن بخش قابل توجهی از کالری را از غذاهای سرشار از پروتئین در این فرآیند مصرف می کند. تجزیه و هضم غذا.

با این حال ، مهم است که چربی را به طور کامل از رژیم غذایی حذف نکنید. اسیدهای چرب ضروری (در غذاهایی مانند آجیل ، دانه های روغنی ، ماهی های چرب و غلات تصفیه نشده) برای حفظ عملکرد مناسب بدن بسیار مهم هستند. این چربی ها در بدن تولید نمی شوند و باید از طریق رژیم غذایی دریافت شوند. در مقابل ، از چربی های اشباع شده (که در غذاهایی مانند گوشت و لبنیات یافت می شود) باید اجتناب کرد. این چربی ها چربی بیشتری نسبت به اسیدهای چرب ضروری تجمع می دهند و منجر به افزایش وزن می شوند. بدن برای مقاصد خاصی به مقادیر بسیار کمی از اسیدهای چرب نیاز دارد ، اما در صورت نیاز می تواند آن را تولید کند.

دسته دیگری از چربی ها ، چربی های ترانس ، باید به طور کامل از رژیم غذایی حذف شوند. این چربی ها در فرایندهای شیمیایی مورد استفاده کارخانه های مواد غذایی برای تبدیل روغن های مایع به چربی جامد و افزایش ماندگاری مواد غذایی استفاده می شوند. چربی های ترانس علاوه بر اثرات مخرب آنها بر سلامتی ، می توانند باعث افزایش وزن شوند ، حتی اگر کل کالری مصرفی تحت کنترل باشد.

در مطالعه ای روی میمون ها ، اسیدهای چرب ترانس به رژیم غذایی گروهی از میمون ها و اسیدهای غیر اشباع مانند روغن زیتون به رژیم غذایی همه میمون ها اضافه شد که همه آنها به همان میزان کالری دریافت کردند. افزایش وزن در میمون هایی که چربی ترانس مصرف می کردند 2.7 درصد بود در حالی که در گروه دیگر (چربی های اشباع نشده خوراک) 1.8 درصد بود.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *