kermanyy

Saturday, 23 October 2021

رژیم لاغری سریع – لیپوماتیک زندگی ایده آل | کوتوس


این یک مسئله بسیار مهم در یافتن بهترین رژیم کاهش وزن برای قرص ها و مکمل های کاهش وزن است که این روزها در همه جا مشاهده می کنید. اگر می توانید رژیم لاغری سالم و مناسب را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن به طور طبیعی است. اولین و مهمترین نکته ای که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به خاطر داشته باشید این است که تحت هیچ شرایطی نباید وعده های غذایی را حذف کرده یا به طور نامنظم غذا بخورید. اگر فکر می کنید نخوردن یک یا دو وعده غذایی و خوردن یک وعده غذایی سنگین در روز به شما کمک می کند ، باید بدانید که بسیار در اشتباه هستید. شما همچنین باید برای کاهش وزن یک هدف واقع بینانه داشته باشید و برای رسیدن به این هدف تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که تنها با انجام ورزش و رژیم متعادل و سالم می توانید به بدن خود استرس وارد کنید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند رژیم غذایی جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیمی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید زیرا سریع ترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن است. شما قرص های لاغری بدون مکمل یا پیشنهاد. جنرال موتورز یکی از شرکت های پیشرو در زمینه خودروسازی است که برنامه تغذیه ای تحت عنوان General Motors Diet یا GM Diet را راه اندازی کرده است که توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی دنبال می شود. این رژیم لاغری به ارتقاء سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. همچنین گفته می شود که این برنامه رژیم غذایی در افراد در هر سنی محبوب است و با این رژیم غذایی اکثر افراد می توانند تا 8 کیلوگرم در هفته وزن کم کنند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل باشید. ممکن است ورزش های مختلفی از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده باشید ، اما نتوانسته اید چربی های اضافی بدن را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یکی از دغدغه های اصلی شما است ، برنامه رژیم غذایی GM ممکن است راه حل باشد.

طرح وعده غذایی جنرال موتورز
اگر آماده شروع برنامه غذایی GM هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای آن آماده کنید. تنها در صورت داشتن ذهن آرام و کنترل شده می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق شوید و سریعتر وزن کم کنید. این برنامه رژیم غذایی یک هفته طول می کشد و شما فقط می توانید از رژیم غذایی تجویز شده استفاده کنید. اگر این رژیم را با دقت دنبال کنید ، می توانید 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که نباید گرسنه باشید. اشتها دقیقاً تأثیر عکس دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن ، افزایش می یابد. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را به شما می دهد تا مطمئن شوید همیشه کارتان تمام شده است. بسیاری از افرادی که از این رژیم استفاده کرده اند ، تعجب کرده اند که چگونه رژیم غذایی که نمی خواهد گرسنه باشد می تواند به طور موثر وزن خود را کاهش دهد. اما نگران نباشید ، به دستورالعمل های برنامه رژیم غذایی گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم لاغری 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلوگرمی
اولین روز رژیم غذایی: میوه های تازه
مهمترین روز در این رژیم اولین روز کاهش سریع وزن است ، زیرا شما می خواهید به دنیای درک نحوه کاهش وزن قدم بگذارید. این رژیم به شما می گوید که اولین روز برنامه خود را به میوه ها اختصاص دهید. به جز موز می توانید هر مقدار میوه که دوست دارید بخورید. میوه هایی مانند هندوانه و خرما بسیار عالی هستند. همچنین باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به هیچ غذای دیگری حتی سبزیجات خام یا پخته دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، باید در روز اول به اندازه دلخواه از میوه های مختلف استفاده کنید. وقتی احساس گرسنگی می کنید ، میوه بخورید و آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد تا به اندازه سبزیجات که دوست دارید به صورت خام یا پخته در طول روز مصرف کنید. البته مراقب باشید برای پخت سبزیجات از روغن استفاده نکنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزیجات است و بهتر است در ابتدای روز آن را آب پز یا بخارپز مصرف کنید تا کربوهیدرات های آن در طول روز بسوزد و خورده شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید در روز دوم در رژیم غذایی خود استفاده کنید شامل لوبیا پخته ، هویج خام یا آب پز ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم پخته و خام است. در واقع ، سیستم گوارشی شما امروز کمی متفاوت از روزهای عادی عمل می کند و می توانید بیشتر به دستشویی بروید. نوشیدن روزانه 8 تا 12 لیوان آب را در روز دوم فراموش نکنید.

روز سوم رژیم لاغری: پوست سالم با میوه و سبزیجات داشته باشید
روز 3 برنامه رژیم GM به شما امکان می دهد در طول روز هم سبزیجات و هم میوه بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح میوه و سبزیجات عصر بخورید یا برعکس. ترکیب این موارد به شما بستگی دارد. مصرف 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

چهارمین روز رژیم لاغری: موز و شیر
روز چهارم ممکن است برای اکثر مردم جذاب باشد. در طول روز می توانید حداکثر 8 تا 12 موز و 3 لیوان شیر بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه شما را گرسنه می کند ، اما در پایان روز احساس سیری می کنید. شما باید این قسمت را در موز و شیر خود تقسیم کنید تا در طول روز احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، یک موز و یک لیوان شیر صبح ، یک لیوان شیر و چند موز بعد از ظهر ، 3 موز و یک لیوان شیر عصرها و بقیه موزها در شب بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز احساس گرسنگی نخواهید کرد.

روز پنجم رژیم لاغری: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که شما یک مهمانی کوچک برای خود جشن می گیرید. امروز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز بخورید. از آنجایی که بدن شما می تواند بالاترین سطح اوره را تولید کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12 تا 15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم رژیم لاغری: یک فنجان برنج
امروز می توانید یک فنجان برنج را برای ناهار بخورید و بقیه روز را به عنوان روز سبزیجات بگذرانید. امروز حتما 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً در این مورد احساس راحتی بیشتری خواهید کرد و شکی نیست که سیستم گوارش شما تقویت خواهد شد.

هفتمین روز رژیم لاغری: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز در برنامه غذایی GM است. امروز شما مجاز به خوردن یک فنجان برنج و هر مقدار سبزیجات و آب میوه ای هستید که دوست دارید. این بهترین روز کل هفته شماست.

قطعاً متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خود خواهید شد و جز پیروی از برنامه میوه ها ، سبزیجات و آب هیچ کاری نمی توانید انجام دهید. این برنامه تغذیه فواید دیگری نیز برای شما دارد. خواهید دید که پوست شما بسیار شفاف تر از قبل شده و سیستم گوارش شما بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که تشنه کاهش وزن هستند ، این یک راه سالم و سریع برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از مصرف هرگونه غذا برای کاهش وزن ، حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از اسرار زیبایی ، سلامتی و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید:

غذای تازه برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

تقویت لب با تزریق ژل به لب

گونه با تزریق چربی به گونه ها برجسته می شود

رفع چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه

درمان درد عضلات با ماساژ درمانی

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *