kermanyy

Saturday, 23 October 2021

[ رژیم کانادایی ] برای اینکه بهتر بدانید او کانادایی نیست

[ رژیم کانادایی ] برای اینکه بهتر بدانید او کانادایی نیست


طبق معمول ، به غذا رسیدم و منتظر ماندم تا غذا بیاید و به من حمله شود. من یک بطری آب سیب هویج را در مقابل او با یک کاسه ماست دیدم. او نیز نشست و به آنها خیره شد. به پسر عمویم زنگ می زنم. به نظر می رسد او منتظر اجازه است تا افطار کند. اما البته ، او منتظر ناهار بود ، که با رازیانه چرب و خاله چیلی ، غذای برنج سرو می شد.

من فکر کردم ، چرا او می خواهد آب سیب هویج را با رازیانه بخورد؟ این سه تا چه ویژگی مشترکی دارن؟ بعد با خودم گفتم چی داری؟ ⁇

به طور خلاصه ، من بسیار گرسنه هستم. در حالی که بشقابم را با پلو پر می کردم و آن را در کاسه رازیانه فرو می کردم ، تماشا کردم که او دو فنجان آب سیب و هویج در آن ریخت و آن را گذاشت. دو فنجان خورد و گذاشت زیرش.

طاقت نداشتم. وقتی غذا می خوردم ، از او پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

وقتی گلویش از ته چاه بیرون آمد ، گفت: “نمی توانم.” در چهارمین روز رژیم غذایی ، باید فقط آب میوه و ماست بخورم.

چربی گردو رو به دهنم مالیدم و گفتم: “نهااااار؟” بعد گفتم: انشاءالله صبحانه خوبی خوردی؟

گفت اره. یک فنجان قهوه ، یک حبه قند و یک ورقه نان تست.

کم کم نگرانش شدم. الان گفتم باشه؟

او گفت بله.

در ذهنم گفتم واضح است که رنگ سال از زردی صورت شما تعیین شده است.

به طور خلاصه ، متوجه شدم پسر عموی ما تحت حکومت کانادا زندانی شده است. جالب اینجاست که او می دانست رژیم کانادایی رژیم بسیار سختی است که اکثر کارشناسان آن را تأیید نمی کنند ، اما به من گفت هیچ راه دیگری وجود ندارد و باید تا عید وزن کم کنم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” در اینجا جواب می دهد.

کسی نیست که به او بگوید ، آه ، مرد چاق من ، شما 30 سال برای این عظمت و چربی کار کرده اید ، اکنون 15 روز ، کل حکومت کانادا در حال سوختن است ، ها؟ !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او با این رژیم 15 روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و برای کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهند ، این رژیم طرفداران خاص خود را دارد.

وقتی برنامه رژیم غذایی روزانه او را دیدم ، حتی اگر تا آنجا که ممکن بود غذا می خوردم ضعیف بودم. آنها برنامه را بسیار تند و وحشیانه نوشتند. اراده واقعاً می خواهد که شما به آن پایبند باشید.

صبحانه فقط قهوه یا چای با یک حبه قند است. یک روز به آن غذا می دهند و ورقه نان تست به آن اضافه می شود. من شخصاً با بسته کامل احساس کامل نمی کنم.

برای ناهار ، سینه مرغ را نیم پز کنید یا با کاهو و آب لیمو بپزید. مثل یک میان وعده است. بعضی روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی کبابی یا چند ورقه سوسیس بخورید.

300 گرم گوشت یا مرغ آب پز برای شام ، یا فقط سالاد کرفس و کلم و سس آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت پخته داده شود ، محکوم خواهید شد که شب بعد سالاد کرفس بخورید. به نظر می رسد یک شب او می خواهد یک خواب راحت به شما بدهد. فقط با آب لیمو اصرار کرد. به این میگن استرس.

ممکن است برای من عذاب آور به نظر برسد ، اما دختر عمه جان دستورات حکومت کانادا را به مدت 12 روز پذیرفت و 3 روز ، همانطور که می گویند ، یک قانون تثبیت بود.

مخالفان این رژیم بسیار کمتر از حامیان آن هستند. این بدان معناست که هنوز تعداد زیادی از آنها وجود دارد. همچنین برای من منطقی به نظر می رسد.

قوانین دیکتاتوری کانادا (رفتار خود را ببینید)

در این رژیم قوانین زیادی وجود دارد که در صورت عدم رعایت آنها شما را عصبانی می کند.

اگر به طور تصادفی شیطان را لمس کردید یا فراموش کردید که رژیم می گیرید ، اگر یک شکلات آب نبات می خورید که در رژیم غذایی شما نیست ، با فکر اشتباه خود از رژیم کانادا اخراج شده اید و دو ماه فرصت دارید وارد شوید. شما هیچ سرزمینی ندارید (من نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من آمد).

میان وعده چای ، ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

T الکل ، شیرینی ، روغن ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت ها.

در رژیم غذایی روزانه ، عمداً یا ناخواسته دخالت نکنید.

قاعده خوب این است که شما مجاز هستید هر چقدر که می خواهید آب بنوشید. (مردم می دانند که در نوشیدن آب تنبل هستند. نه ، خدا ، شیر آب را ببندیم).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها اجازه ورود به قانون کانادا را ندارند. (خسته نباشید)

حیوانات خانگی رژیم غذایی کانادایی که روی آبهای اقیانوس اطلس شناور هستند

داشتن برنامه غذایی منظم و دقیق بسیار خوب است و این مشکل در این رژیم مشاهده شده است (اگرچه بسیار سختگیرانه است ، حتی کمی انعطاف پذیری هم بد نیست). با این حال به شما می گوید که چه چیزی را باید به طور منظم و دقیق بخورید. اما محتوای آن مواد مغذی اصولی و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به پرس غذای مناسب می رود.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از رژیم غذایی حذف می شوند. از دو منبع اصلی انرژی بدن غفلت می شود و هیچ منطقی در پشت آن وجود ندارد. خبری از میوه نیست در واقع ، به جز آب سیب هویج در روز چهارم در وسط فسیل ما.
  • صبح ، وعده این پادشاه مهم ، پادشاه وعده ها در این پادشاهی به راحتی نادیده گرفته می شود. وعده شروع متابولیسم بدن ، با یک حبه قند و یک فنجان قهوه محقق شد؟!
  • این رژیم غذایی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، کمبود ویتامین B به جز ریزش مو تاثیری ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه زود طاس می شوید.
  • شما چند سال دارید؟ این نیازهای کالری روزانه شما را در نظر نمی گیرد. مردم یک قانون سختگیرانه نوشتند. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها اکنون چقدر است و می خواهند به چه وزنی برسند؟ برای همه نسخه بنویسید.

حداکثر کالری این رژیم غذایی می تواند برای بدن 600 تا 800 کالری باشد. میزان کالری مورد نیاز افراد بستگی به سن و وضعیت جسمانی آنها دارد. اگر با همان 600 تا 800 کالری مصرف کنید ، خیلی سریع آن را از دست می دهید.

  • یکی دیگر از اشکالات مهم تفاوت کالری است که این رژیم در وعده های روزانه خود دارد. یک رژیم غذایی پرکالری یک روز ، روز دیگر کالری کم. این نوسانات باعث ایجاد شوک بد در بدن می شود.
  • یکی از آثار بد این رژیم غذایی در طول روز شدت احساس گرسنگی است که به طرز عجیبی بر روحیه ، تمرکز و توانایی فرد تأثیر می گذارد. پسر عموی پرشور و فعال من به یک عروسک زرد تبدیل شد ، به نظر می رسد که او به طور تصادفی آن را با لباس رنگی در ماشین لباسشویی انداخته است. ضعیف و زرد و مچاله شده. مسدود شدن اعصاب ، به مدت 3 دقیقه با عسل غذا نخورید.
  • یکی دیگر از اتفاقات ناخوشایند که در این رژیم اتفاق می افتد ، تحلیل عضلات است. وقتی بدن خود را در حال کاهش وزن می بیند ، در طول روز چربی ذخیره می کند و عضلات ضعیف را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که غذا پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی با عضله بر نمی گردد. زیرا چربی ها مشتاقانه شما را در آغوش خواهند گرفت. مخصوصاً چربی های کدر دور شکم شما.
  • حتی برای کاهش سریع وزن ، بدن آب متوسط ​​خود را به همان شدت از دست می دهد. تعداد زیادی دسته دیگر مانند سردرد ، سرگیجه و تیرگی مشاهده شد ، بنابراین عوارض جانبی روی آب وجود داشت.
  • به گفته پسر عموی من ، تمرینات و ورزش هایی نیز برای این دوره وجود دارد. اما او آنقدر بی روح بود ، فعالیت های روزانه خود را با درد انجام می داد و ورزش نمی کرد.
  • هر جا که به این رژیم نگاه می کردم ، هیچ پایه علمی برای آن پیدا نکردم. کسانی که این رژیم غذایی کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، من به طور قطع می دانم که والدین آنها کانادایی نیستند ، آیا فکر نمی کردند که کاهش وزن اصولی که در 15 روز اتفاق می افتد در همان 15 روز باز می گردد؟!

بگذارید یک کلمه آخر را بگویم:

اگرچه در مورد خطرات و معایب این رژیم صحبت های زیادی شده است ، اما بسیاری معتقدند که این رژیم در حال انجام و موفقیت است. عوامل زیادی ممکن است در این موفقیت نقش داشته باشند و این دلیل محکمی برای اثبات خوب این رژیم نیست. این افراد ممکن است شرایط جسمی خاصی داشته باشند که این 15 روز دوام می آورد و فقط به آن 15 روز و سپس به رژیم غذایی معمولی خود محدود می شوند.

اما در اصل ، مردم در این رژیم زمان زیادی را برای رویارویی با آسیب های آن صرف نمی کنند. بنابراین بهتر است به علم ضعیف کودک اعتماد کرده و از روش ها و تکنیک های مورد تایید علم پیروی کنید. متخصصانی که سالها در حال مطالعه و نورپردازی هستند ، بنابراین می توانند روزی به شما کمک کنند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، به آنها اعتماد کنید تا بسته به شرایط جسمانی شما نکات مورد نیاز برای کاهش وزن یا افزایش وزن را به شما ارائه دهند.

کاهش وزن کندتر و اصولی تر و سازگارتر خواهد بود. و برای کاهش وزن در اصل ، تحریک مرکز فرماندهی گرسنگی در مغز شما دیگر جواب نمی دهد. در عین ارائه رژیم غذایی سالم و منطقی با تنقلات خوب برای بدن ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. ذهن شما را سبک می کنم: رژیم بدون ورزش باعث تناسب اندام نمی شود.

حالا می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید تا در خانواده خوب به نظر برسد؟ نظر شما در مورد حکومت کانادا چیست؟ آیا آن را تجربه کرده اید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که فکر کردید من اشتباه کردم. منتظر پیام شما هستم

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *