kermanyy

Monday, 25 October 2021

ریک بیلس نقطه سریع مکزیکی را در منطقه Flatiron باز می کند

ریک بیلس نقطه سریع مکزیکی را در منطقه Flatiron باز می کند


به نظر می رسد فوق العاده غذای مکزیکی ریک بیلس همیشه مشهور بوده است – برنامه PBS که او برای اولین بار به آن توجه کرد ، آشپزی مکزیکی، در سال 1978. اما اگرچه سرآشپز چیزی شبیه به یک امپراتوری کوچک در شیکاگو بنا کرد و در سطح ملی به خاطر کتابهای آشپزی ، غذاهای مارک Frontera ، برنامه های تلویزیونی و بنیادهای خیریه شناخته شده است ، اما هرگز رستورانی در شهر نیویورک نبود. تا حالا.

Tortazo ، که حدود دو هفته پیش در نزدیکی میدان مدیسون پارک افتتاح شد ، یک عکس رنگی ، وسیع و سریع از مکان ویلیس برج بیلیس به همین نام است. قسمت اعظم آن فضا در برادوی است ، جایی که Tortazo دارای محیطی زیبا در خیابان است ، بنابراین قبل از آمدن زمستان (یا در یک شب بارانی) به اینجا بروید. تورتازو هفته گذشته مجوز الکل خود را گرفت و کوکتل “de las casa” ، مارگاریتا ، پروازهای مزکال (18 تا 36 دلار) ، و شراب بطری و شراب به قوطی به اندازه کافی وجود دارد.

مانند رستوران خواهرش در شیکاگو ، منوی NoMad Tortazo با نان تست ، ساندویچ های مکزیکی روی رول های نرم تلرا (در این مورد ، از D&R Central Bakery در برانکس) سرو می شود ، با لوبیا سیاه تمیز شده و روی یک پلانچ قرار می گیرد. عنوان اصلی در این بخش Bayless’s Crispy Chicken Milanesa است که با انبوه دانه های آبدار و مقدار زیادی ژالاپینو متحرک شده است. همچنین تورتیلا کوبا با گوشت خوک دودی ، بیکن و پنیر جک وجود دارد. Pibil Conchinita با شانه خوک و آبگوشت چیلی برای غوطه ور شدن ؛ و مجموعه ای از سبزیجات شامل قارچ بو داده و پنیر بز.

تورتیلا های گل شبیه به استیک و قارچ قورسدیلا از Tortazo است ، یک غذای راحت و خوب اجرا شده که آن محیط خاص را برای چیزهای دلپذیر و دلپذیر ارضا می کند. سالسای سبز همراه را با نوزاد ببندید. تردهایی از انواع ترد تر در کاسه مرغ چیلاکویلز ، کامارونز الموجو و سوپ تورتیلا بافته می شود. سالاد Slips و Guacamole ، Esquites و sound Taqueria از جمله کلاسیک های مورد انتظار هستند.

تورتازو با یک تکه چغندر سرخ شده و پنیر بز از پیتزای ترد ، Oaxacan ، که به شدت با لایه ای از پنیر جک آب شده روی نان تست نازک و ترد تکمیل می شود ، روی گروه tlayuda می پرد. tlayuda همچنین یک سبزیجات است ، و همچنین عجیب و غریب Churro Bites تند ، که می تواند چیزی شبیه سیب زمینی سرخ کرده را با تورتیلا بخورد.

قطعه مرغ ترد میلانی (14 دلار)

فلش

تیم مدیریت ارشد تورتازو ریشه در Eleven Madison Park و Union Square Hospitality دارد و کارکنان خنده دار ، مشتاق و فوق العاده زیاد بر این اساس کار می کنند. شما از پیشخوان داخل سفارش می دهید ، یکی از آن علامت های شماره میز خود را بگیرید و دونده غذا و اتوبوس های شما را به میز شما می آورد. این یک افزودنی عالی برای منطقه است ، یا برای خوردن سریع یا مکانی برای نشستن در خیابان با دوستان و نوشیدنی.

تورتازو در 1123 برادوی ، بین خیابانهای 25 و 26 قرار دارد و در حال حاضر دوشنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:30 صبح تا 9 شب و پنجشنبه تا شنبه از ساعت 11:30 صبح تا 10 شب باز است. یکشنبه تعطیل (2122-920-3722 ؛ tortazo.com)

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *