زارع: باز هم طلا بگیرم به امام رضا (ع) تقدیم می‌کنم/شهدا برای کشتی برکت می آورند


به گزارش خبرگزاری فارس، امیر حسین زارع ملی پوش کشتی آزاد در حاشیه اهدای مدال یونس امامی به فرزند شهید مصطفی صدرزاده، اظهارداشت: اتفاق خیلی قشنگی افتاد و معتقدم این اتفاق‌ها برای کشتی برکت می آورد. همه ما مردم ایران به این شهدا که سربازان وطن بودند، مدیون هستیم و امنیت و آرامش امروز جامعه ما به خاطر خون پاک شهدا است.

زارع ادامه داد: امیدوارم که اتفاق‌هایی از این دست در کشتی زیاد شود و ما هم از آقا یونس‌ها یاد بگیریم و بتوانیم از شهدا در مسابقات بین‌المللی مدد بگیریم و این مدال ناچیز را به خانواده‌هایشان اهدا کنیم.

ملی پوش کشتی آزاد که سال گذشته مدال طلای قهرمانی جهان را به آستان قدس رضوی تقدیم کرده بود، در این باره اظهارداشت: قبل از مسابقات جهانی نروژ نیت کرده بودم که اگر مدال گرفتم آن را به آستان قدس رضوی اهدا کنم. شکر خدا، امام رضا(ع) خیلی کمکم کرد و طلا گرفتم و این مدال ناچیز را خدمتشان تقدیم کردم. امیدوارم قهرمانی هایم تداوم داشته باشد و مدال‌هایم را به امام رضا(ع) که فقط مدال طلا لیاقت شان است، اهدا کنم.

دارنده مدال طلای جهانی ۲۰۲۱ نروژ که این روزها در اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در تورنمنت رنکینگ‌دار قزاقستان در خردادماه آماده می شود، گفت: روزهای پایانی اردو را سپری می کنیم، همه بچه‌ها شرایط خوبی دارند و تمرینات ادامه دارد. امیدوارم همه چیز خوب پیش برود تا در تورنمنت رنکنیگ‌دار قزاقستان بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

به گزارش فارس، یونس امامی پس از مدال طلا در مسابقات قهرمانی آسیا، آن را به خانواده شهیدصدرزاده تقدیم کرد.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید