kermanyy

Sunday, 24 October 2021

زن آنجا ، هنوز تمام نشده است: مجسمه آنیش کاپور نیویورک به آرامی در حال رشد است

زن آنجا ، هنوز تمام نشده است: مجسمه آنیش کاپور نیویورک به آرامی در حال رشد است


در دسامبر 2019 [pause for as long as you need to recall what life felt like then]، یک زن براق در پایه ساختمان مجلل کاندو منهتن منفجر شد. این یک سال وحشی بود ، و شاید به خاطر داشته باشید که به طور کلی لوبیا در این زمان در حال صعود وحشتناک بود ، جشنواره ای که در طول همه گیری همه گیر فقط اسکی داشت.

از آنجا که شلوغی و شلوغی شهر نیویورک تنها راهی بود که ما آن زمان می شناختیم ، فقط دو هفته طول کشید تا با سرعت آهسته ای که این زن نقره ای در حال قدم زدن بود بی تاب شوم. در ژانویه 2020 ، من پایم را به عنوان یک تکه محتوا ترک می کردم و می پرسیدم: “این چیست؟ لوبیا اینقدر طول می کشد برای این کار؟ “

سپس یک بیماری همه گیر جهان را تحت تأثیر قرار داد و زندگی را تغییر داد ، همانطور که ما آن را برای همیشه می شناسیم. زن پول ، در این اقتصاد؟ احتمالا نه.

ممکن است کسی فکر کند که در این محیط متغیر بود که همسر را فراموش کردم. اما من همسر را فراموش نکردم – همسر به یک تصویر درخشان احمقانه از The Before تبدیل شد ، به من یادآوری کرد ، و این عجیب خواهد بود که ما بتوانیم در مورد تکمیل آن گزارش دهیم. بله ، بارها و بارها به گوشه های تاریک ذهن من منتقل می شد – زمستان طولانی بود ، و حتی این فانوس روشن زن از زمان دیگری به من می آمد و هر از گاهی شلیک می کرد.

با این حال ، هر چند وقت یکبار به یاد می آورم که زندگی چگونه خواهد بود ، و برچسب جغرافیایی را در اینستاگرام جستجو کردم. “چه اتفاقی برای آن همسر احمق زن افتاده است؟”

فلش

همسر این هفته

جیک دوبکین / گاتهامیست

این زن در ترایبکا در خیابان لئونارد 56 واقع شده است ، که به خودی خود شبیه مجموعه پلاتینی جنگا است و وعده هرج و مرج را می دهد. خلق شده توسط آنیش کاپور ، زن مشهور شیکاگو (معروف به دروازه ابر) که سالانه میلیون ها نفر از او دیدن می کنند ، چگونه می تواند خرابی در این گوشه کوچک منهتن تحتانی ایجاد نکند؟ هنگام برخورد با چنین زنی ، می خواهید آن را در یک فضای باز و وسیع نصب کنید ، بدون اینکه آن را در پایه یک ساختمان مسکونی در شهر نیویورک وارد کنید. هر احمقی این را می داند

با این حال ، برنامه ها برای همسر همیشه پیش می رود و این هفته به نظر می رسید که بزرگ شده است ، و اکنون خانه چهار لیفتراک کوچک است. عروسک لانه سازی روسیه از شگفتی بی پایان ، آن زن.

برای تعادل مجدد: در ژانویه 2020 ، ما نیمه ازدواج کردیم. امروز ، در اکتبر 2021 (حدود یک ماه پس از بازگشت تیم به محل کار) ، 3/4 همسر به دست آوردیم ، زیرا دو پنل دیگر به تازگی اضافه شده است. در این مرحله ، من پیش بینی می کنم که زمانی در زمستان 2021/2022 به همسر کامل برسیم.

این یک به روز رسانی دارد – با ما همراه باشید.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *