kermanyy

Saturday, 23 October 2021

“زن خفاشی”: جاویشیا لسلی و رابین گیونز روابط بدنام “خصمانه” خود را محکم می کنند

“زن خفاشی”: جاویشیا لسلی و رابین گیونز روابط بدنام “خصمانه” خود را محکم می کننددر اولین پخش فصل سوم این هفته از شبکه CW’s زن خفاشیدر اوج فصل گذشته ، مادر مادر رایان وایلدر را ملاقات می کنیم. شاید. جادا جت با بازی بازیگر مشهور رابین گینز ، تاجر قدرتمندی است که ممکن است فرزند خود را رها کرده باشد یا نکند ، اما اکنون جادا هنوز این را نمی داند.

گیونز در مصاحبه با لزلی به Decider گفت: “وقتی آنها برای اولین بار گرد هم می آیند ، جادا می خواهد او را دور نگه دارد.” “به نظر می رسد که این رابطه از بسیاری جهات یک رابطه خصمانه است ، اما من فکر نمی کنم او می داند چگونه با این مسئله کنار بیاید. ”

در حالی که فقط چند چای در مورد آنچه از Jada در پایان برنامه انتظار می رود وجود دارد ، ما در نگاه اول تنظیمات شگفت انگیز دیگری را به دست می آوریم: Batwoman گرد هم آمده است تا با نیروهای شرور آلیس (راشل اسکارستن) شرور با کارآگاه رنی مونتویا (ویکتوریا کارتاگنا) متحد شوند. به Cartagena ، به ویژه ، شخصیت DC Comics را در FOX’s بازی کرد گاتهام، اگرچه این نسخه متفاوتی از زن پلیس است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از لزلی و گیونز در مورد آنچه انتظار می رود در حالی که رایان و جادا به دنیا می آیند ، و همچنین احساس لسلی در مورد خواستگاری برای فصل 3 پس از انتظارات زیاد برای جایگزینی کیت کین روبی رز در فصل 2 ، ادامه مطلب را بخوانید به

نتیجه گیری: جاویشیا ، انتظارات شما و رایان به عنوان یک شخصیت در فصل 3 ، در مقابل فصل 2 کاملاً متفاوت است ، نظر شما در مورد اینکه او و او در نقش های مربوطه خود قرار دارند چگونه است؟

جاویشیا لسلی: برای من ، من فقط سرگرم هستم. من از هر برنامه ای بسیار سرگرم می شوم ، تا بتوانم فیلمنامه را با هم بازیگرانم ، و با تیم شگفت انگیز تولید و پشتیبانان و طراحان صحنه زنده کنم … بخشی از آن لذت واقعی است. نمی دانم آیا با این ایده مورد انتظار ، این روند و آن تجربیات را طی خواهم کرد یا خیر. من فکر می کنم فقط سعی می کنم تا جایی که می توانم سیر بمانم ، زیرا حتی بخشی از فرایند من در اینجا حتی نمایش های من نیست. فقط ، من در ونکوور هستم. من در زندگی دیگری در سفر دیگری هستم. من برای اولین بار در اولین نمایش خود کارگردان هستم. مثل این است که “اوه”. لایه های زیادی خارج از آن وجود دارد ، درست مانند تجربه من در بازی با این شخصیت. من دوست دارم تا آنجا که ممکن است حاضر باشم. سعی می کنم با هیچ انتظاری حرکت نکنم.

در مورد رایان ، من رایان را احساس می کنم … نه ، من معمولاً خودم را در زندگی جدا نمی کنم رایان ، من احساس می کنم از یک سفر آمده ام بدون این که احساس کنم به اندازه کافی شایسته چپل هستم و گاو را بپوشم. اکنون که وارد فصل 3 می شوم ، بیشتر سرگرم خواهم شد. اوه ، ما مشترکات زیادی داریم ، من و رایان ، من از دانستن این موضوع اطمینان بیشتری خواهم داشت ، “بسیار خوب. شنل و کاپ ، من آنها را دارم ، تغییر نمی کند. چه کاری می توانم انجام دهم تا با این امر تفاوت ایجاد کنم؟ چه کاری می توانم انجام دهم که کسانی را که قبلاً تحت تأثیر قرار نگرفته بودند تحت تأثیر قرار دهد؟ چگونه می توانم به آنها کمک کنم؟ “می دانید منظور من چیست؟ این بخشی از سفر من در ذهن من است ، اما ناگهان مادرم ، که فکر می کنم مرده است ، به تصویر می آید و او Jada She’s sa Jet است ، منظورم این است که شما کمیک ها را می خوانید ، و من واقعاً بتمن را دنبال کنید ، او بخش بزرگی از داستان در گاتهام است. او با بروس وین رابطه داشت. در نمایش ما ، فکر نمی کنم ما اینطور بازی کنیم ، من مطمئن نیستم چیزی از رابین بخواهم ، اما فقط برای گفتن اینکه او بخش بزرگی از Gotham و داستان این است و او مادر من بود…

رایان یک شخصیت اصلی است. ارتباط رایان با شخصیتی که کاملاً درگیر آن است و ریشه در کمیک ها دارد ، بسیار زیباست و بسیار جالب است بدانید که این میراثی به جای می گذارد. این فصل بسیار سرگرم کننده خواهد بود. پویایی های زیادی وجود دارد. خطوط زیادی وجود دارد. من واقعاً مشتاقم ببینم چگونه همه چیز حل می شود ، زیرا من فقط هر برنامه ای را که در حال فیلمبرداری هستیم در حال حاضر می خوانم.

خب ، رابین ، پس بهت سر میزنم ، و جاویشیا ، یه تیپ خوب برای شما. در انتهای قسمت متوجه می شویم که جیدا ممکن است مادر متولد رایان باشد. راجع بش چی میتونی بگی؟ آیا او در نظر رایان خار خواهد شد؟ شاید شما مشاور هستید؟ کمی از هر دو؟

رابین گیونز: من می گویم شاید کمی از هر دو. فکر می کنم وقتی آنها برای اولین بار دور هم جمع می شوند ، جادا می خواهد او را دور نگه دارد. به نظر می رسد از جهات مختلف یک رابطه خصمانه است ، اما من فکر می کنم او نمی داند چگونه با این مسئله کنار بیاید. جاویشیا زیبا گفت منظورم این است … او آنجاست ، درست در چهره ، رایان. این کودکی که قرار نبود به عنوان بخشی از زندگی اش باشد ، و قرار نبود بخشی از زندگی فرزندش باشد ، درست جلوی او ایستاده است. او باید با این مسئله کنار بیاید. بخشی که برای من جالب و زیباست از نظر جهاتی این است که او چقدر نرم است و بخشی از زندگی اش که نمی تواند آن را کنترل کند به دلیل مادر بودنش است و بسیار به فرزندانش علاقه دارد. من فکر می کنم در زیر سرهای سوزان در ابتدا او ممکن است بخواهد کمی از آن محافظت کند. خواهیم دید که آنها چگونه با آن بازی می کنند.

همچنین در انتهای بخش ، باید تیم دیگری را برای رایان راه اندازی کنیم. او قبلاً تیم Batwoman دارد ، اکنون با رنه مونتویا و آلیس همه کار می کند. او چگونه می خواهد این بخشهای مختلف زندگی خود را متعادل کند؟

لزلی: او اصلا از این بابت هیجان زده نیست. Renee Montoya برای من به عنوان یک طرفدار بتمن و به عنوان یک طرفدار Batwoman شخصیت شگفت انگیزی است ، زیرا او از کمیک های اصلی است و برای بسیاری از کمیک ها علاقه بت وومن بود. ما شامل او می شویم و ما ویکتوریا را داریم [Cartagena] او خیلی خوب بازی کرد ، ویکتوریا نقش او را بازی کرد گاتهام برنامه تلویزیونی ، این دومین بار است که او با این شخصیت بازی می کند. با در نظر گرفتن این شخصیت ، او همچنین شخصیتی است که دارای تولیدات بسیار زیاد است ، اگر در مورد آنچه این نمایش واقعاً تلاش می کند به سختی به نمایش واقعی برسد صحبت کنیم ، صحبت می کنیم.

به عنوان یک زن آفریقایی لاتین ، به عنوان یک زن همجنسگرا ، از آنجایی که ویکتوریا همه این لایه های مختلف را نیز دارد ، این یک افتخار است که بتوانم این را در برنامه ما جمع آوری کنم. به هر حال ، در مورد رنه مونتویا … رنه مونتویا ، شما در مورد یک مشت صحبت کردید ، رنه مونتویا یک خار در طرف رایان است. او رایان را از حضور در حال حاضر اخراج می کند ، زیرا او ابتدا رایان را مجبور می کند تا با آلیس کار کند و آنها از یکدیگر متنفر هستند. او کاری می کند که رایان را هیجان زده می کند ، و سپس زندگی رایان را در نیمه راه بسیار سخت می کند. رنی موضوعی نگران کننده است. خیلی خوب؟ رنی موضوعی نگران کننده است.

رایان کارهای زیادی انجام می دهد. برای من تعجب آور است که او هنوز هم می تواند به خوبی نقش Batwoman عمل کند و مردم را نجات دهد ، زیرا بسیار زیاد است. تمام زندگی او فقط در تاریکی است.

رابین ، من رویدادهایی را که رهبری کردی دوست دارم ریوردیلبه آیا ما به طور تصادفی می بینیم که در اینجا با شما برخورد می کنید زن خفاشی؟

هدیه دهید: دوست دارم. من واقعاً آن را دوست داشتم. یکی دیگر از اعضای تیم است که هدایت می کند. مطمئنم جاویسیا رهبری می کند. افتخار دارم. من نمی توانم منتظر باشم تا او راهنمایی شود. فکر می کنم باید کمی به آن بپردازم ، اما چند مورد دیگر درباره CW پیش می آید که من آنها را کارگردانی خواهم کرد. من منتظرشم. گروه خوبی از افراد است. تیم عالی. همانطور که گفتم ، من نمی توانم منتظر باشم تا توسط Javicia هدایت شوم ، اما من دوست دارم شانس خود را داشته باشم ، بله.

لزلی: رابین یک رهبر شگفت انگیز خواهد بود … من نمی توانم منتظر بمانم ، همانطور که در کارگردانان زن ، ما امروز به دفعات زیاد آنها را دریافت نمی کنیم. به طور کلی ، من در مورد نمایش ما صحبت نمی کنم. نمایش ما کار خوبی انجام می دهد ، اما امروز به دفعات زیاد به آنها نمی رسیم. من فکر می کنم این ارتباط خاصی که رهبران زن دارند. آنها فقط چیز خاصی دارند … من به یاد دارم اولین باری که توسط یک زن هدایت می شدم. او به من گفت: “من دوست دارم مطمئن شوم که از این زاویه عکس می گیرم ، بنابراین همیشه صاف است …” من می گویم ، “اوه خدا. وجود دارد. من عاشق اینم. ”

جاویشیا ، به نظر می رسد این احتمال وجود دارد که روابط عاشقانه ای بین رایان و سوفی در حال شکل گیری باشد. آیا می توانید در مورد آن شوخی کنید؟

لزلی: من تیزر خوبی نیستم. من چیزها را در خود نگه ندارم من صادقانه می گویم: نمی دانم چه می توانم بگویم و چه چیزی نمی توانم بگویم. می توانم بگویم باران زیادی در ابتدای فصل می بارید. فکر می کنم می توانم این را بگویم ، اما فکر می کنم لایه های زیادی پشت دوستی و رابطه وجود دارد که هنوز اوضاع را بدتر می کند. نمی دانم. تا کنون هنوز چیزی را تجربه نکرده ام و فقط برنامه ای را که در حال فیلمبرداری هستم خوانده ام. نمی دانم چه چیزی در پیش است.

این مصاحبه برای وضوح و طول تهیه شده است.

زن خفاشی چهارشنبه ساعت 9/8c روی CW پخش می شود.

کجا را باید نگاه کرد زن خفاشی

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *