kermanyy

Saturday, 23 October 2021

زن پیتون را پیدا می کند که در توالتش گیر کرده است

زن پیتون را پیدا می کند که در توالتش گیر کرده است


این یک تنگ کننده کاسه است.

یک زن در بریتانیا بعد از رفتن به حمام و بدست آوردن یک مار بزرگ در توالت ، به بدترین کابوس یک افیدیوفوب پی برد ، همانطور که در این کلیپ خزنده پوست دیده می شود.

لورا ترانتر در مورد حادثه وحشیانه ای که ساعت 5:30 صبح روز شنبه رخ داد ، گفت: “این من را ترساند.”

مرد وحشت زده استوربریج که می گوید “تقریباً روی آن نشسته است” بدون اینکه بفهمد گفت: “من ساعت پنج و نیم صبح برای رفتن به توالت بیدار شدم.

او گفت: “سرش فقط روی صندلی افتاده بود.”

فیلم همراه نشان می دهد پیتون غول پیکر 4 پا در کاسه مانند یک مار لوله کش حیله گر پیدا شده است.

در ابتدا ترنتر تصور کرد که او به همه چیز فکر کرده است – شاید تا حدی به این دلیل که بومیان مارهای پیتون در انگلستان نیستند. او گفت: “من در توالت را بستم و با خود فکر کردم که آیا واقعاً چنین چیزی را دیده ام ، بنابراین دوبار بررسی کردم که آیا این واقعیت دارد – اما من فکر کردم که دارم فشار می آورم.”

متأسفانه ، سرویس نجات خزندگان محلی تا ساعت 7 صبح باز نشد ، بنابراین زن ترسیده در خانه دوستش ظاهر شد و داستان خنده دار خود را برای او تعریف کرد.

ترانتر می گوید: “او خیلی ناراحت شد و پرسید آیا من مشروب مصرف کرده ام.”

لورا ترانتر از یافتن یک مار پیتون در توالتش شوکه شد.
روزنامه

خوشبختانه ، او یک جفت دوست علاقمند به گیاه شناسی به نام دیو و استیو ثبت کرد تا به حذف خزنده بین لویی از گلدان خود کمک کند.

با این حال ، به گفته ترانتر ، این ترفند بدی نبود زیرا مار در واقع در گودال به دام افتاده بود. سرانجام ، مارگاران بی وجدان موفق شدند مار را با ریختن صابون در توالت – ظاهراً برای چرب کردن کاسه – بیرون بیاورند و سپس توالت را بیرون بیاورند. حیوان.

معلوم نیست چگونه پیتون وارد جرثقیل شده است. با این حال ، “استیو و دن” فکر می کنند ممکن است شخصی پس از نگه داشتن او به عنوان حیوان خانگی اخراج شده و تصمیم گرفته است که او را نمی خواهند ، و او به راه فاضلاب رفت. به نحوی ، “ترانتر گفت.

گالی سنگین که خزنده را به سرویس نجات خزندگان کشانده است ، گفت: “من هنوز نمی توانم سرم را برگردانم ، نمی توانم.”

با توجه به وحشتناک بودن وضعیت ، می توانست بسیار بدتر باشد. در سپتامبر سال گذشته ، یک نوجوان تایلندی پس از فرو رفتن مار در آلت تناسلی در حالی که بر تخت پادشاهی بود ، بستری شد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *