«زیبایی من» گامی موثر در جهت توسعه خدمات شهری + سینما است


حسین ابوطالبی رئیس مرکز نوآوری و فناوری های شهری شهرداری یزد در گفت وگو با خبرنگار فارس این استان با اشاره به اهمیت پایان رویداد ایده شو در این شهر میراث جهانی گفت: یزد زیبای من» رویداد ایده شو با هدف جلب مشارکت اقشار مختلف مردم و آحاد مختلف جامعه به ویژه خانواده ها در حوزه مدیریت شهری در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: ارتقای خدمات فرهنگی و هنری مدیریت شهری از طریق ایده پردازی و ارائه ایده های نو مهمترین رویکرد این رویداد فرهنگی، هنری و آموزشی است.

ابوطالبی زیباسازی فضای شهری با ایده های خلاقانه را یکی از مهمترین محورهای تدوین و اجرای رویداد یزد زیبای من دانست و گفت: مشارکت گروه های سنی مختلف از ویژگی های اصلی این رویداد فرهنگی در مدیریت است. شهر میراث جهانی یزد

رئیس مرکز نوآوری و خلاقیت شهری یزد با بیان اینکه در این دوره از رویداد ایده شو بیش از ۱۰ برابر دوره های گذشته شرکت کننده داشتیم اظهار داشت: بیش از ۳۳۰ ایده ناب در این دوره تصویب و وارد مرحله داوری شدند. رویداد یزد زیبای من.

وی با بیان اینکه بر اساس برنامه ریزی های انجام شده به زودی از ایده های برتر در حوزه زیباسازی مدیریت شهری استفاده می شود، تاکید کرد: پس از داوری و بازنگری های نهایی، آثار برتر این دوره از رویداد انتخاب شدند. ایده نمایش «یزد زیبای من» ارائه و تجلیل شد.

انتهای پیام/ب
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید