ساخت کارخانه بازیافت هواپیما در همدان به پایان رسید


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، علیرضا قاسمی فرزاد عصر امروز در نشست با معاون حقوقی و معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی راهبردی و امور مجلس وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، اظهار داشت: این جلسه در سال ۱۳۹۴ در حال برگزاری است. با همکاری مشترک استان همدان و ادارات مختلف وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ادامه داشت.

وی با تاکید بر لزوم توجه به حوزه های فناوری و نوآوری، گردشگری، معدن و زیرساخت گفت: یکی از موضوعات مورد توافق دانشگاه های استان و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، همکاری و انجام پروژه های تحقیقاتی است. در زمینه دانش و فناوری برتر

استاندار همدان افزود: یکی از سیاست های وزارت دفاع و پشتیبانی از نیروهای مسلح انعقاد قرارداد و تفاهم نامه با دانشگاه های خارج از پایتخت است و این اقدام برای اولین بار با دانشگاه های همدان آغاز می شود. در کشور.

وی با اشاره به همکاری در حوزه تامین آب، فعالیت و سرمایه گذاری در معادن استان، افزود: کارخانه بازیافت و برچیدن هواپیما به پایان رسیده است که زمین مجاور فرودگاه برای این پروژه بررسی و اجرا می شود.

قاسمی فرزاد تصریح کرد: معاملات خوبی در زمینه زیرساخت و راه سازی انجام شده است که یکی از آنها اجرا و تکمیل دو پروژه ناتمام از اورزمان – نهاوند و ملایر به نهاوند است، پروژه ای که سال هاست به دلیل عدم تکمیل آن به دلیل عدم تکمیل پروژه ها از اورزمان – نهاوند. عدم برنامه ریزی مدیریت

وی گفت: چهارخطه شدن جاده همدان به غار علیصدر در حوزه گردشگری و زیرساختی برای استان مهم است که وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از اجرای آن استقبال کردند.

استاندار همدان اضافه کرد: یکی از زمینه های مشترک همکاری استان با وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، ساخت هتل، مراکز اقامتی و گردشگری در مجموعه غارعلیصدر است و تفاهم نامه هایی نیز انجام شده است. در این رابطه ساخته شده است.

وی بیان کرد: با توجه به ظرفیت های گردشگری استان، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با همکاری شرکت های تابعه قصد سرمایه گذاری در ساخت هتل ها و مراکز اقامتی را دارد.

انتهای پیام/۳۱۴۰/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید