kermanyy

Monday, 25 October 2021

ساده ترین راه برای مدیریت پول


همین اواخر ، من به شگفت انگیزترین ابزار مالی تا به حال برخورد کردم.

ای کاش سریعتر در مورد آن یاد می گرفتم.

فقط حدود چهار ماه و نیم گذشته است ، اما من هرگز احساس نمی کردم که اینقدر کنترل شده و در عین حال آنقدر ارزان بوده باشم ، وقتی صحبت از مقدار پول من و آنچه می توانم انجام دهم. من باید برای هر چیزی که نیاز دارم یا می خواهم هزینه کنم. به

حالا منظور من این نیست که این دستگاه پول نقد به من این احساس را می دهد که ثروتمند هستم.

این مرا از این همه رها کرد.

برای شروع ، اگرچه در پس انداز خوب بودم ، اما هنوز ایده روشنی نداشتم که آیا به طور هوشمند صرفه جویی می کنم ، چه چیزی واقعا دارم و چگونه می توانم از آنچه باید برای آینده خود رشد دهم محافظت و تضمین کنم.

آنچه من می خواهم این است که در اسرع وقت بازنشسته شوم ، زیرا می دانم که درآمد منفعل است و برای پرداخت صورت حساب ها کافی است ، آیا می توانم با روزهایم بازی کنم و کاری را که دوست دارم انجام دهم. اگر کاری که می خواستم انجام دهم این بود که پول بیشتری بدست آورم ، عالی می شد. اگر نه ، همین.

من می خواستم به اندازه نیازم فراوان باشم تا بتوانم سفر کنم ، دنیا را ببینم ، با خانواده ام وقت بگذرانم ، با عزیزان خود در تجربیات شگفت انگیز ملاقات کنم و در هر زمان به هر کسی کمک کنم. در صورت نیاز.

اما من به طور قطع نمی دانستم چگونه این کار را انجام دهم یا برای رسیدن به آن چه سطحی لازم است.

تا اینکه من واقعاً به همه چیزهایی که داشتم نگاهی انداختم و از روشهای T. Harv Eker استفاده کردم.

اگر نام Harv را نشنیده اید ، پیشنهاد می کنم همین حالا شروع کنید. به خصوص اگر می خواهید نحوه مدیریت بهتر پول خود را بیاموزید.

و من فکر می کنم همه باید. پول از بسیاری جهات می تواند در مرکز استرس ما قرار داشته باشد ، وقتی به حدی کاهش یابد که ناخودآگاه بجوشد و منجر به اقدامات زیادی شود که ما را از خوردن بیشتر خوشحال نمی کند.

مدیریت بهتر پول ما می تواند این استرس را کاهش دهد و به ما این امکان را می دهد تا از فضای ذهنی جدید خود برای شروع مرحله بعدی در جستجوی خوشبختی استفاده کنیم ، سفری برای یافتن هویت خود.

بنابراین ، بیایید این کار را انجام دهیم – امور مالی خود را مرتب کنیم.

در ابتدا ، سخت خواهد بود. حتی می تواند دردناک باشد. زمانی را به یاد می آورم که من به سختی به اندازه کافی برای تمام کردن گوشت تلاش می کردم و همچنین به بدهی کارت اعتباری دچار شده بودم. آخرین کاری که می خواستم انجام دهم این بود که صورت حساب بانکی خود را بررسی کنم.

حتی وقتی کارم را آنقدر شروع کردم که دوبار به موجودی بانکی خود فکر نکرده بودم ، هنوز به نحوی دقیق و درست اعداد را بررسی می کردم و می دانستم چه اتفاقی در داخل و خارج خواهد افتاد.

همه اینها بسیار فریبنده بود.

تا اینکه با سیستم مدیریت پول Harv آشنا شدم.

خیلی ساده است اما بسیار درخشان و در اینجا ما برویم. بگذارید با شما به اشتراک بگذارم!

هارو اساساً می گوید که هر کس باید شش حساب بانکی داشته باشد یا به قول او “شش قوطی”.

وجود دارد، ششبه

هیچ کس با پول خود تخم مرغ خود را در یک سبد قرار نمی دهد.

با دریافت شش حساب (یا به معنای واقعی کلمه یک شیشه ، اگر ترجیح می دهید) ، می توانید به وضوح مشخص کنید که چه پولی را نمی توانید اداره کنید و چه چیزی را می توانید سرمایه گذاری ، خرج و اهدا کنید. می توانید همه این حساب ها را در یک بانک داشته باشید ، یا می توانید آنها را در بانک های مختلف باز کنید.

و اگر می خواهید با این سیستم ثروتمند شوید ، در مورد پول باید به سه نکته ساده پایبند باشید:

شما باید آن را بدست آورید ، پس انداز کنید ، رشد دهید.

هنگامی که می بینید پول شما کجاست و به وضوح می دانید چه چیزی را می توانید و چه چیزی را نمی توانید پرداخت کنید ، احساس آزادی خواهید کرد زیرا می دانید که تصمیم شما بر اساس اعداد درست است.

بنابراین فرض کنید شما راهی برای درآمدزایی پیدا کرده اید (هرچیز که باشد) (این می تواند 100 دلار باشد ، ممکن است 100000 دلار باشد. این به آنچه شما به دست می آورید مربوط نمی شود ، بلکه به عنوان شما است. حکومت برای پول.). پس از هر تخفیف به عنوان مالیات و غیره ، مبلغ خالص شما باقی می ماند. این اساساً “حقوق خانه” شماست.

این مقدار به شش کوزه مختلف تقسیم می شود.

شش کوزه / حساب عبارتند از:

1. حساب آزادی مالی یا FFA (10 of از حقوق خالص)

پول موجود در این شیشه مالیده نمی شود. هرگز. تنها زمانی که می توانید از این ظرف بیرون بیایید ، بازنشستگی است. این قانون هیچ استثنایی ندارد. به یاد داشته باشید ، هرچه سن شما کمتر باشد ، سالهای بیشتری برای پس انداز دارید ، اما هرچه سن شما بالاتر می رود ، زمان کمتری نیز برای شما وجود دارد. پس در این مورد قاطع باشید. خود بزرگتر شما آن را دوست خواهد داشت.

باشه دروغ گفتم در این قاعده یک استثنا وجود دارد. و این تنها زمانی است که به شما اجازه داده می شود با پول موجود در این کوزه کاری انجام دهید ، اگر قصد دارید در چیزی سرمایه گذاری کنید که بازده ثابتی را تضمین می کند ، مانند سرمایه گذاری های ثابت یا اوراق قرضه.

با وجود این که پول آنجا نشسته است ، می تواند سریعتر به چیزی تبدیل شود که برنامه ای بالغ دارد.

2. پس انداز بلند مدت برای هزینه یا LTSFS (10 of از حقوق خالص)

این شیشه ای است که هنگام نیاز به خانه ، ماشین ، یخچال یا هر چیزی که برای خرید نیاز دارید بسیار گران است. همچنین می توانید مقداری از این پول را برای سرمایه گذاری استفاده کنید و برای این سرمایه گذاری ها می توانید در خارج از مناطق با بازده تضمین شده دست و پا بزنید. یعنی چیزی که با ریسک همراه است.

تا حدی ، LTSFS پولی است که می توانید برای از دست دادن آن “پرداخت” کنید. برخلاف FFA شما.

اما مطمئناً همچنان با LTSFS خود عاقل باشید و اگر می خواهید روی چیزی سرمایه گذاری کنید که نیاز به یک جهش ایمانی دارد ، فراموش نکنید که عملی و حقیقت محور باشید ، همراه با دوز خوب شهود.

وقتی مجبورید پول زیادی از LTSFS خود خرج کنید و سرعت آن بسیار کاهش می یابد ، از ابتدا شروع کنید و دوباره ، هیچ پولی برای برداشتن از FFA ما وجود ندارد.

هرگز.

3. شرایط مورد نیاز (55 of از حقوق خالص)

این حسابی است که هر ماه هزینه های ضروری شما را میزبانی می کند. اجاره ، وام مسکن ، صورت حساب ، کارت اعتباری و وام ، مواد غذایی ، هزینه های روزانه … همین. فوق العاده ساده

اگر مقدار بیشتری از آن باقی مانده است ، یعنی کمتر از 55 درصد هزینه می کنید ، می توانید آن را در صورت تمایل در هر پنج حساب دیگر خود توزیع کنید. شخصاً ، هرگونه تعادل من باشد ، دوست دارم آن را به FFA و LTSFS تقسیم کنم.

من همیشه از بزرگ شدن لذت می بردم

4. تحصیلات (10 of از حقوق خالص)

قدرت آموزش را دست کم نگیرید.

حدود هشت سال پیش شخصی به من گفت افرادی که کتاب های غیر داستانی می خوانند هفت برابر بیشتر از کسانی که فقط ادبیات داستانی می خوانند موفق ترند.

اکنون ، من مطمئن نیستم که “هفت ساعت دیگر” در اینجا درست است ، اما مطمئن هستم که این جمله درست است.

به هر حال ، اگر بخواهید یک کتاب غیر داستانی بخوانید ، این بدان معناست که بر اساس حقایق ساخته شده است ، و این بدان معناست که چیزی برای یادگیری و استفاده وجود دارد.

و هنگام درخواست ، نتایج را مشاهده خواهید کرد. گاهی اوقات شکست می خورید ، اما سپس یاد می گیرید و دوباره اعمال می کنید و اگر تسلیم نشوید ، نتایج را خواهید دید.

در آن زمان من این داستان غیر داستانی را آموختم در مقابل. من متوجه شدم که نظریه داستان ، من فقط کتابهای داستانی می خواندم. من غیرداستانی نخواندم آن ها خسته کننده بودند.

اما من بسیار موفق بودم ، بنابراین آن را امتحان کردم.

و من از آن زمان کتاب غیر داستانی نخوانده ام. بزرگ شدن بینی من همیشه در یک کتاب بود ، بنابراین زمان تغییر داستان رسیده بود.

درست است که زندگی من تغییر کرد. احساس می کردم نرم تر ، مطمئن تر ، در حال یادگیری و حمایت بودم ، و این نتیجه داد. در آنجا ، من همچنین در مورد پیشرفت شخصی خواندم ، برای توسعه بهترین مهارت های کپی که برای یک زندگی شاد و بدون استرس به آن نیاز دارم.

بنابراین بله ، منظور من این است که تحصیلات مهم است. اگر می خواهید رشد کنید و موفق باشید ، آموزش خود را شروع کنید.

کتاب بخرید ، دوره های آموزشی خانگی داشته باشید ، در کنفرانس ها شرکت کنید ، هر چیزی که احساس می کنید چیزی را که می خواهید یاد بگیرید و چگونه می خواهید یاد بگیرید ارائه می دهد.

اگر کل صندوق تحصیل خود را در یک ماه معین خرج نکنید ، خوب است. این بدان معناست که آن را تنظیم می کند ، و سپس می توانید آن را برای اقلام بلیط بالاتر که شامل یادگیری می شود ، خرج کنید ، مانند یک گروه نخبه متفکر با عضویت سالانه بالا.

اگر احساس می کنید می توانید هر آنچه را که نیاز دارید به صورت رایگان در اینترنت بیاموزید ، این 10٪ را بردارید و آن را در حساب دیگری که مناسب می دانید قرار دهید.

5. بازی (10 of از حقوق خالص)

بله! بهترین دارایی تاریخ این برای دلسوزی و خراب کردن خود است.

آیا می خواهید برای شام یک بطری شامپاین بخورید؟ آن درمان آبگرم را می خواهید؟ اوه آن کیف دستی و / یا کفش … من عاشق بازی هستم.

بدون گناه. شما می دانید که چه هزینه ای می توانید با رفتن داشته باشید و بر این اساس آن را خرج می کنید. و بله ، اگر آن را خرج نکنید ، جمع می شود ، بنابراین وقتی بالا رفت ، می توانید از آن لذت ببرید.

هتل پنج ستاره در تعطیلات بعدی خود؟ مشکلی نیست.

6. دادن (5٪ از حقوق خالص)

نکته آخر اینکه همه چیز انرژی است. بنابراین اگر می خواهید برخی از آنها را انجام دهید ، باید برخی را از دست بدهید یا تسلیم شوید. و می توانید مقداری را در راه سخت از دست بدهید ، یا می توانید آن را آزادانه و از قلب خود بدهید.

این حساب هر ماه خالی خواهد بود. در اینجا چیزی برای ذخیره وجود ندارد. این انرژی است که باید جریان یابد بنابراین مطمئن شوید که جریان دارد.

اگر در موقعیتی هستید که باید به یکی از اعضای خانواده یا بستگان نزدیک خود کمک کنید ، همیشه این حساب را بررسی کنید. به این ترتیب اگر مجبور باشید پولی را که نمی توانید به آنها بدهید به آنها بدهید ، از قصاص خودداری می کنید.

هر چیزی در اینجا باید ارائه شود ، بنابراین این را ارائه دهید و عملاً بگویید ، “این چیزی است که باید بدهم”.

و بس! شش حساب امیدوارم اینها به اندازه من به شما کمک کنند. حالا بروید درآمد کسب کنید ، پس انداز کنید و رشد کنید!

این مقاله را دوست دارید؟ سپس آموزش رایگان Harv برای مدارا ، علت و سود را بررسی کنید.
نظرات

نظراتShare your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *