kermanyy

Saturday, 23 October 2021

سال 50: 50 عروس و داماد در عروسی های دسته جمعی در ابوظبی ازدواج می کنند – خبر

سال 50: 50 عروس و داماد در عروسی های دسته جمعی در ابوظبی ازدواج می کنند – خبرشیخ حمدان بن زاید آل نهیان ، نماینده فرماندار در منطقه الظفرا ، تأکید کرد که دهه پنجاه ها آغاز جدیدی را به سوی آینده ای روشن برای امارات متحده عربی با سال جدیدی از موفقیت و رسیدن به آرزوها و اهداف این کشور آغاز می کند. کشور.

وی گفت امارات متحده عربی به لطف چشم انداز رهبری تحت ریاست عالیجناب شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان و اعلیحضرت شیخ محمد بن به یک الگوی ایده آل از یک کشور یکپارچه ، مدرن و موفق در همه زمینه ها و بخش ها تبدیل شده است. رشید. آل مکتوم ، معاون نخست وزیر و فرماندار دبی و جناب شیخ محمد بن زاید آل نهیان ، ولیعهد ابوظبی و معاون عالی فرمانده نیروهای مسلح.

این امر هنگام استقبال اعلیحضرت از شهروندان در کاخ مزایرا در شهر لیوا و با حضور مقامات ارشد دولتی صورت گرفت.

شیخ حمدان بن زاید آل نهیان گفت: “پس از 50 روز ، امارات متحده عربی پنجاهمین روز ملی خود را جشن می گیرد ، که فرصتی است برای یادآوری مرحوم پدر شیخ زاید و برادرانش ، پدران بنیانگذار که پایه های کشور مدرن ما را ایجاد کردند. و تلاشهای آن برای متحد ساختن آن و برافراشتن پرچم خود در میان سایر ملل. این روز برای به یاد آوردن تاریخ برجسته موفقیت ها و دستاوردها است که غیرممکن و دست نیافتنی به نظر می رسید ، اما به لطف اراده و اراده مردم امارات به واقعیت پیوست. ”

وی به مناسبت جشن پنجاه سالگی امارات متحده عربی ، برگزاری عروسی گروهی برای 50 عروس در منطقه الظفرا را اعلام کرد.

امارات توانایی خود را در مسئولیت پذیری نشان داده است. ما به آنها اعتماد و امید زیادی داریم و کشور ما به آنها نیاز دارد تا حتی برای ادامه روند موفقیت و پیشرفت در امارات متحده عربی تلاش کنند. “

شیخ حمدان بن زاید تأکید کرد: سال پنجاه یک نشانه تعیین کننده در تاریخ امارات متحده عربی است. این شاهد راه اندازی بزرگترین استراتژی ملی خواهد بود که تا کنون برای یک مرحله رشد برجسته در همه بخشهای حیاتی آماده شده است. دوم دسامبر همیشه روزی به یاد ماندنی و فرصتی ارزشمند برای همه شهروندان و ساکنان امارات متحده عربی خواهد بود که قادر خواهند بود شادی و افتخار خود را از روند موفقیت برجسته در همه بخشها ابراز کنند.

شیخ حمدان اعلان اعلیحضرت شیخ محمد بن زاید را نقل کرد که “زندگی در امارات به لطف خدا با خروج ایمن از کووید 19 به حالت عادی بازگشته است.”

شیخ حمدان اظهار داشت اعلان شیخ محمد بن زاید نشان دهنده تلاش ها و پیگیری های رهبری از ابتدای شیوع بیماری همه گیر است که امارات متحده عربی را در پیشبرد و مقابله با ویروس کرونا در جهان پیشرو کرده است. بهبود کشور به لطف اقدامات پیشگیرانه و پیشگیرانه توسط تیم های مربوطه که به همه بخش ها موفقیت بخشیده اند ، به لطف چشم انداز و اقدامات پیشگیرانه رهبری ما انجام شده است.

با وجود شرایط استثنایی که همه به دلیل شیوع ویروس جدید کرونا شاهد آن هستند ، امارات متحده عربی توانسته است چالش ها را به فرصت هایی برای خلاقیت و توسعه تبدیل کند و در دوره گذشته چندین مرحله مهم از جمله راه اندازی کاوشگر امید را به دست آورده است. افتتاح واحدهای 1 و 2 نیروگاه هسته ای برکه ، راه اندازی نمایشگاه اکسپو 2020 دبی و بسیاری رویدادها و فعالیتهای دیگر. “

در ابتدای استقبال ، شیخ حمدان بن زاید از شهروندان استقبال کرد و سلام مدیریت را به آنها منتقل کرد. وی از ملاقات با آنها پس از مدت ها به دلیل همه گیری ابراز خوشحالی کرد و با آنها صحبت کرد ، که روابط قوی بین مدیریت و شهروندان و احساس مسئولیت مدیریت در قبال مردم آن را نشان می دهد تا به نیازها و نیازهای آنها از طریق پروژه های توسعه کمک کند. که به همه شهروندان امارات متحده عربی خدمت می کند.

وی بار دیگر تاکید کرد که رهبری همیشه نیازهای شهروندان را دنبال کرده و هر آنچه را که برای داشتن کیفیت خوب زندگی و توسعه و رشد منطقه الظفرا نیاز دارند به آنها ارائه می دهد.
Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *