kermanyy

Friday, 22 October 2021

ساکنان جزیره توسط Hurricanes در آغاز فصل از بین رفتند

ساکنان جزیره توسط Hurricanes در آغاز فصل از بین رفتندرالی ، NC – آندری سوچنیکوف دو گل و یک پاس گل برای کمک به طوفان کارولینا در پنجشنبه شب در فصل باز هر دو تیم با نتیجه 6 بر 3 جزایر را شکست داد.

Teuvo Teravainen برای کارولینا گلزنی کرد و پاس گل داد ، که در ترکیب تیم های شرکت کننده در مرحله پلی آف کنفرانس شرق ، یک لیست مدرن داشت. بازگشتها همچنین برنده جسپر فاست ، جردن مارتینوک و نینو نیدرایتر شدند در حالی که فردریک آندرسن در اولین حضور خود برای Hurricanes با 25 سیو سیو به پایان رساند.

ماتیو برزال ، براک نلسون و اندرس لی برای جزایر گلزنی کردند ، در حالی که ایلیا سوروکین با 35 سیو به پایان رسید.

جزیره نشینان با یک چالش دلهره آور روبرو هستند: یک سفر جاده ای 13 بازیه در حالی که ساخت و ساز در زمین جدید آنها به پایان رسیده است ، بدون بازی خانگی تا 20 نوامبر.

سوچنیکوف و ترااواینن در اولین گل طوفان ها گرد هم آمدند. سوچنیکوف موقعیتی در بالای چین ایجاد کرد تا شوت تراوااینن را از سوروکین در 9:15 نیمه اول ثبت کند.

Teravainen بازی قدرتی را در 11:36 دوره سوم متوقف کرد و غذای اضافی را از تونی دی آنجلو گرفت و یک تایمر در سمت راست به خانه فرستاد.

سوچنیکوف با کمک گل تراوااینن ثبت شد ، سپس در آخرین دقیقه یک دروازه خالی به ثمر رساند. این یک شروع قوی برای این بازیکن 21 ساله بود ، که در ماه آگوست با یک قرارداد هشت ساله موافقت کرد تا در فرانچایز شماره 2 خود در سال 2018 باقی بماند.

Hurricanes ، که سه سال متوالی به مرحله پلی آف رسیده است ، هشت بازیکن جدید در فهرست شب افتتاحیه دارد که امیدوارند بتوانند فشار بیشتری را در فصل بعد ایجاد کنند.

جزایرنشین بعد از دو دیدار پیاپی به مرحله نیمه نهایی پلی آف جام استنلی ، در این فصل با دورنمای بالاتری برای رقابت رقابت می کنند و در نهایت به قهرمانی تمپا بی می رسند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *