سربازان از دوام چهره بلند مدت را اجتناب کرده اند کلاس ها میانجیگری ترسیم می کنند


بیش از حد النخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، شامگاه شنبه در یک واحد سخنرانی تلویزیونی در پاسخ به ترور سه نفر ذکر شد: مجاهدین شگفت‌انگیزترین الگوی‌های فداکاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید قهرمانی را در کرانه باختری سند می‌کنند. سربازان از دوام توسط سه شخص از دوام. مجاهدین صهیونیست.

وی همراه خود خاص اینکه مجاهدان ما چهره بلند مدت ما را اجتناب کرده اند کلاس ها درمورد به روال سازی روابط همراه خود رژیم صهیونیستی (اجتناب کرده اند جمله نشست نقاب) در اطراف می کنند، افزود: باید وصیت شهدا را محافظت کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه الهی آنها را یکپارچه دهیم، پیروزی است. بدون هیچ ملاحظه ای – قطعی.”

النخاله ذکر شد: افراد فلسطین راه جهاد، راهی به سوی آزادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید راهی به سوی بیت المقدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام فلسطین را محدوده کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این در نقب را انتخاب کنید و انتخاب کنید الخضیر به همان اندازه تل آویو را انتخاب کنید و انتخاب کنید شبه جزیره عربستان تجلی کشف شد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین یکپارچه داد: آنچه در بلند مدت {خواهد بود} بهتر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید قهرمانان ما روزهای ناراضی ما را به روزهای خوشحال از را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیروزی تغییر خواهند کرد.

وی افزود: در برابر این برادران را انتخاب کنید و انتخاب کنید عزیزانی کدام ممکن است صبح دیروز در جنین به مبایعه نامه رسیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه شهدا بالا تعظیم لمس کردن می آورم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سازمانی ما یکپارچه راه آزادسازی بیت المقدس است.

بامداد شنبه سه تن اجتناب کرده اند اعضای جهاد اسلامی فلسطین در قلمرو عرب نشین جنوب جنین به بازو اشخاص حقیقی مسلح صهیونیست به مبایعه نامه رسیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ نیروی دریایی اسرائیلی زخمی شدند.