سردار سلیمانی: سفر بایدن به منطقه نمی تواند جلوی اهداف و گفتمان انقلاب اسلامی را بگیرد.


به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم افتتاحیه بیست و هفتمین سیکل سراسری طرح بسیج دانش آموزی در حرم مطهر امام رضا (ع) برگزار شد. با اشاره به روند شکل گیری نهضت انقلاب اسلامی در کشور. ایالات متحده.

سردار سلیمانی در ادامه تاکید کرد: به فرموده امام خمینی (ره) استقرار جمهوری اسلامی ایران در این سرزمین حساس و استراتژیک موهبتی الهی بود که نصیب ملت ایران شد.

وی افزود: استقرار حکومت و تمدن نوین اسلامی و در نهایت ظهور حضرت ولیعصر(عج) از اهداف انقلاب اسلامی است که در نظام فکری رهبری انقلاب گنجانده شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه مراحل پنج گانه تکامل اسلامی را که رهبری فرموله کردند، برشمرد و خاطرنشان کرد: به روشی که رهبری فرمودند، دو مرحله انقلاب و نظام اسلامی شکل گرفت و سه مرحله از دولت نوین اسلامی، جامعه و تمدن باید اجرا شود.

وی با اشاره به ۴ مولفه مورد نظر رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم گفت: شما جوانان هر یک به عنوان عنصری از نهادهای عمومی در دانشگاه ها برای نشر افکار انقلابی و تربیت جوانان دیگر هستید. سپس یک سخنرانی ایجاد کنید، آن را مدل کنید و سپس آن را اجرا کنید تا دیگران بتوانند ما را دنبال کنند.

سردار سلیمانی در پایان سخنان خود با اشاره به سفر بایدن به منطقه و اظهارات وی تاکید کرد: سفر بایدن به غرب آسیا نمی تواند جلوی اهداف و گفتمان انقلاب اسلامی را بگیرد. بلکه این خود غرب و تفکر پوسیده و بن بست آن است که در آستانه نابودی قرار دارد.

لازم به ذکر است بیست و هفتمین دوره طرح ولایت از سوم تیرماه لغایت ۲۱ شهریور در دو مرحله با حضور بیش از ۴ هزار دانش آموز بسیجی از سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار می شود.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید