سردرگمی بر انتخاب مکمل های غذایی سایه افکنده است

سردرگمی همچنان بر انتخاب مکمل های غذایی مناسب ما سایه افکنده است. ما انواع ویتامین ها و مکمل ها داریم، با این حال، مردم به همان اندازه ۱۰ سال پیش گیج هستند.

چگونه می توانیم بدانیم چه چیزی برای ما بهتر است؟ تا همین چند سال پیش به مصرف یک مولتی ویتامین در یک روز راضی بودم. گاهی اوقات انرژی نداشتم، اما دلیل آن را کم خوابی یا درست غذا نخوردن می‌دانم. گاهی اوقات، سیستم ایمنی بدن من در حد مطلوب نبود و با سرماخوردگی و عفونت دست و پنجه نرم می کردم.

پس از سال ها کار در یک محیط حقوقی و شرکتی پر استرس، تصمیم گرفتم در خانه کار کنم. من ویتامین های طبیعی و مکمل های غذایی می فروختم. تمام محصولات بدون مواد مصنوعی، شیمیایی یا پرکننده در نظر گرفته می شوند. برای اینکه بتوانم آن را بفروشم، باید در مورد همه محصولات، بیماری ها، بیماری ها و مصائب آگاهی پیدا می کردم. این به من استعداد فروش “فروش محصولات اضافی” را داد.

برای اطمینان از اینکه هرگز به بیماری قلبی، درد مفاصل، دیابت، کرم های روده، سرطان، فشار خون بالا، گرگرفتگی، افسردگی، تحلیل استخوان یا هر چیز دیگری که ممکن است در گوشه و کنار باشد، نداشته باشم، اکثر محصولات ارائه شده توسط شرکت. حالا اشتباه نکن من عاشق محصولات بودم! من این فرصت را داشتم که آنها را به قیمت عمده بخرم، بنابراین آنچه را که موعظه می کردم، انجام دادم. “هیچ قیمتی برای سلامتی بالا نیست.”

قطعا با انرژی زیادی احساس آرامش کردم. من یک سال است که سرماخوردگی یا آنفولانزا نداشته ام. احساس می کنم گواهی پیاده روی برای سلامتی خوب است. در همان زمان صدها دلار در ماه خرج می کردم.

هنگام بررسی ترکیبات واقعی هر محصول، متوجه شدم که بسیاری از آنها حاوی مواد بسیار مشابه با تفاوت های ظریف هستند، اما برای درمان های مختلف تبلیغ می شوند. من فکر می‌کنم هدف بازاریابی فروش هرچه بیشتر بطری‌های محصول A، B یا C است، حتی اگر حاوی بسیاری از مواد تشکیل دهنده مشابه باشند. به سادگی نام آن را تغییر دهید، دوباره سرهم کنید و به عنوان یک محصول جدید راه اندازی کنید. به نظر می رسد این روش غالب برای اکثر توزیع کنندگان ویتامین باشد.

یک مشتری به شدت بیمار با من تماس گرفت تا سفارش بدهم. ناگهان صدای نفس کشیدن زن را به دلیل انسداد نای شنیدم. بعداً وقتی با او تماس گرفتم، از پرستارش فهمیدم که در حال بلعیدن یک قرص است و آن‌ها زمین خورده‌اند. تنها چیزی که او می خواست این بود که یک بطری از کپسول های “جادویی” ما را سفارش دهد. چند نفر از مشتریانم به من گفتند که قفسه‌ها، کشوها و کابینت‌های پر از ویتامین‌های توزیع‌کننده‌های مختلف دارند، اما همچنان به خرید ادامه می‌دهند. آنها دیگر نمی دانند چه چیزی کار می کند یا به چه چیزی نیاز دارند. درمان معجزه آسای بعدی چیست؟ همچنین، بیشتر آنها در تلاش برای ترک داروها و (یا) داروهای استاتین هستند. شاید یک مکمل جدید به آنها احساس امید و کنترل بر سلامتی خود بدهد.

اخیراً به این فکر کردم که چه می‌خورم و شروع به جستجوی جایگزین کردم. باید راهی بهتر از قورت دادن یک مشت قرص در روز وجود داشته باشد.

https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر

رژیم لاغری سریع