سرویس دهی ۲۴ ساعته موکب های شهرداری تهران در مرزهای مهران و خسروی


به گزارش خبرگزاری فارس، علیرضا نادعلی سخنگوی و نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران که از موکب های شهرداری تهران در مرزهای غربی کشور بازدید کرد، با اشاره به فعالیت های ساعت شهرداری تهران برای خدمت رسانی به زائران پیمایی حسینی(ع) بیان کرد: برای زیارت و تقدیم دعای خیرم به همکارانم در شهرداری تهران، ابتدا در مرز خسروی حاضر شدم؛ با حضور در مرز خسروی، با حضور در مرز خسروی، به زودی به زودی در شهر تهران حضور پیدا کردم. همکاری ناجا با شهرداری تهران و سایر نهادهای داخل کشور در مرز خسروی به شدت نمایان است.

وی افزود: پایانه مرزی خسروی روزانه پذیرای نزدیک به ۴۰ هزار زائر است و همین امر باعث می شود دستگاه های مختلف همکاری تنگاتنگی برای تردد زائران از مرز داشته باشند. از سوی دیگر شاهد همکاری نیروهای عراقی مانند حشدالشعبی در مرز خسروی هستیم اما زیرساخت های طرف عراقی تکمیل نشده است.

سخنگوی شورای شهر تهران افزود: از سوی دیگر موضوع بازگشت زائران از مرز خسروی این است که نیروهای شهرداری تهران آمادگی کامل برای بازگشت زائران را دارند.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: تفاوت امسال با سال های گذشته در رابطه با خدمات ارائه شده توسط دوستان در شهرداری تهران این است که در سال های اخیر معمولاً به مباحث خدمات شهری خلاصه شده است. ، نظافت و آراستگی.

سخنگوی شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: امسال موضوعات فرهنگی و اجتماعی و کمپین ها و رویدادهای مختلف که فضای مرزی را به فضایی معنوی برای زائران تبدیل می کند به خدمات شهرداری تهران اضافه شده است و در این راستا به همه همکاران خسته نباشید می گویم. .

وی گفت: باید توجه داشت که عمده حرکت ها در خصوص اربعین توسط خود مردم انجام می شود و شهرداری تهران اساساً با کمک های مردمی کمک می کند تا این حرکت رونق بگیرد و مورد حمایت قرار گیرد.

نادعلی درباره بازدید از مرز مهران نیز گفت: منطقه ۵، منطقه ۱۱ و منطقه ۶ در نقاط مختلف مرز مهران قرار دارد اما شرایط برای ورود زائران بیشتر به این مرز مهیا نیست و تعداد زیادی از هموطنان از این مرز بازدید کردند. این مرز

وی ادامه داد: بهتر است طبق اعلام وزارت کشور فعلا هموطنان به سمت مرزها حرکت نکنند. بدیهی است که همکارانم در معاونت های اجتماعی، فرهنگی و خدمات شهری با محوریت حوزه شهرداری، بدون وقفه به زائران خدمات رسانی می کنند و هدف ما ارائه بهترین خدمات به زائران است.
انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید