سرپرست شهرداری: بیش از ۷۰ درصد ظرفیت سد جنوب شهرکرد پر شد/ مشکل جدی در خیابان ها نداریم


عبدالصادق نجفی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد اظهار داشت: تمامی نهرها و مسیرهای حرکت آب شهرکرد طی روزهای اخیر پاکسازی شده است اما میزان بارندگی امروز بیش از ظرفیت است و آب مازاد سرریز شده و به خیابان منتقل شده است. کف.

سرپرست شهرداری شهرکرد اضافه کرد: متأسفانه عدم تمکین شهروندان باعث مسدود شدن برخی از نهرهای آبگرفته شده است، به عنوان مثال مغازه داران از فرصت جاری شدن آب سوء استفاده می کنند و زباله های خود را در آب می اندازند و مواردی که به آن رسیدگی شد، رسیدگی لازم را دریافت کردند. اطلاعیه ها

وی ادامه داد: ۷۰ تا ۸۰ درصد ظرفیت سد جنوب شهرکرد پر شده است و اگر چند دقیقه بارندگی قطع شود و آب روان راه خود را پیدا کند، میزان آب در سطح خیابان کاهش می یابد و مشکلی ایجاد نمی شود. .

نجفی با بیان اینکه در حال حاضر سیل بزرگی در شهرکرد وجود ندارد، افزود: از شهروندان می خواهیم حتی الامکان در سطح شهر حضور پیدا نکنند چرا که اگر خودرویی در این شرایط دچار مشکل شود باعث ایجاد ترافیک سنگین می شود.

وی در پایان گفت: خیابان و چهارراه ابوعلی سینا، چهارراه مصلی و خیابان ابوریحان از جمله مناطقی هستند که دچار آبگرفتگی سطحی شدند.

انتهای پیام/۶۸۰۳۶
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید