kermanyy

Friday, 22 October 2021

سناتور جو مانچین در هنگام سخنرانی جمهوری خواه چاک شومر ابراز ناامیدی می کند

سناتور جو مانچین در هنگام سخنرانی جمهوری خواه چاک شومر ابراز ناامیدی می کند


سناتور جو مانچین نتوانست سخنرانی رهبر حزب جمهوری خواه چاک شومر را در پنجشنبه شب تماشا کند – صورت خود را پوشانده و سرانجام از طریق نظرات دور شد.

این واکنش زنده در حالی مطرح شد که شومر قبل از تمدید رسمی وام دولت در مجلس سنا صحبت کرد – و کاملاً توسط یک دوربین CSPAN ضبط شد.

شومر اظهارات خود را در حالی آغاز کرد که مانچین پشت سرش نشسته بود و به دوربین نگاه می کرد: “جمهوری خواهان یک بازی حزبی خطرناک و خطرناک انجام دادند و من خوشحالم که کار زیبای آنها به نتیجه نرسید.”

همانطور که شومر میچ مک کونل ، رهبر اقلیت سنا و سناتورهای جمهوری خواه را مقصر می دانست ، منچین ابتدا سر تکان داد و سپس کف دست خود را با شرمندگی به صورتش فشار داد.

“[Senate Minority] سر [Mitch] مک کانل و جمهوری خواهان سنا اصرار داشتند که آنها خواهان تسویه بدهی هستند – اما گفتند دموکرات ها باید خود به تنهایی با گذراندن یک روند حل و فصل جذاب ، بحث برانگیز و خطرناک ، آن را بسازند.

جو مانچین سرش را تکان داد و سپس کف دست ها را روی صورتش فشار داد ، همانطور که چاک شومر در حال تماشای سخنرانی خود در GOP بود.
AP

کمتر از یک دقیقه بعد ، در حالی که شومر مک کانل را هدف قرار می داد ، منچین در حال دور شدن دیده می شد.

پس از آن ، خارج از اتاق ، منچین از این سخنرانی انتقاد کرد.

منچین به خبرنگاران گفت: “من فکر نمی کردم در حال حاضر مناسب باشد.”

“ما نیاز به خلع سلاح داریم. شما نمی توانید سیاست بازی کنید. هیچ یک از ما نمی تواند – در هر دو طرف ، “گفت منچین. “مدنیت از بین رفته است.”

میچ مک کانل رهبر اقلیت سنا توسط چاک شومر در سخنرانی خود از حزب جمهوریخواه منفجر شد ، زیرا منچین در حال تکان دادن فوری سرش بود.
میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا ، توسط چاک شومر در سخنرانی خود در حزب جمهوریخواه منفجر شد ، زیرا منچین در حال تکان دادن سرش بود.
AP

هیچ جمهوری خواهی به تصویب قانونی که سقف بدهی را افزایش می دهد رأی نداد ، اما با رأی حزب ، 50-48 رأی به این نتیجه رسید که 11 حزب جمهوری خواه رای دادند تا بحث در مورد آن دقایقی قبل پایان یابد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *