kermanyy

Monday, 25 October 2021

سناتور فرماندار را وادار می کند تا بر نگهبانان سوگند در اجرای قانون و سلاح نظارت کند

سناتور فرماندار را وادار می کند تا بر نگهبانان سوگند در اجرای قانون و سلاح نظارت کند


سناتور ایالت بروکلین ، زلنور میری ، پس از آنکه گزارش WNYC / Gothamist پیوندهای آشکاری را بین نیروی انتظامی نیویورک و مجرمان فاش کرد ، از کتی هوچول ، فرماندار نیویورک خواست تا “برکنار” شود. کارکنان ارتش و گارد سوگند ، یک گروه مسلح ، مخالف دولت. گروهی که گفته می شود اعضای آن در قیام کنگره آمریکا در ژانویه نقش داشتند.

میری در نامه ای به فرماندار روز جمعه ، از شبه نظامیان خواست تا “تهدیدی وحشتناک برای امنیت عمومی” باشند و از هوچول خواست تا مشخص کند چه اقداماتی در حال انجام است. به بررسی و شناسایی اعضای گروه در اجرای قانون ایالت و ارتش بپردازید. استانداردها

میری در این نامه می گوید: “مردم نیویورک باید اطمینان داشته باشند که کسانی که وظیفه دارند از جوامع ما محافظت کنند با خشونت علیه ملی گرایی شبه نظامی مخالف هستند.”

پدربزرگ توجه ویژه ای به ادوارد کیروز ، رئیس ستاد گارد نیویورک داشت ، که در گزارشات عضویت که از گروه جدا شده بود و به یک سازمان غیر انتفاعی متمرکز بر شفافیت اینترنت ارائه شده بود ، داده ها را هفته گذشته منتشر کرد.

گارد نیویورک یک نیروی داوطلب ایالتی است. کیروز به فرماندار گزارش می دهد و همچنین یک کارمند غیرنظامی در وزارت امور خارجه و نیروی دریایی ایالت نیویورک است که بر حدود 20000 پرسنل مسلح و نیروهای دفاعی در سراسر ایالت نظارت می کند.

کیروز در ایمیلی به WNYC / Gothamist اعتراف کرد که برای The Oath Keepers ثبت نام کرده است ، اما می گوید که به طور فعال با گروه مشارکت نداشته و هرگز در هیچ فعالیتی شرکت نکرده است. اما در گزارشات ، ورودی مربوط به یک کارمند گارد نیویورک به توانایی وی در “استخدام از ارتش نیویورک و گارد هوایی ، گارد ایالت نیویورک و USCG اشاره می کند [Coast Guard] مفید. ”

در پاسخ به نامه Myrie ، Hazel Crampton-Hays ، سخنگوی فرماندار Hochul ، تأیید کرد که دفتر وی در حال بررسی موضوعات مطرح شده توسط سناتور ایالتی و بررسی وضعیت در گارد نیویورک است. ”

کرامپتون-هایس گفت: “فرماندار هوچول ضد نژادپرستی و عدم تحمل را تحمل نمی کند.”

کی روش بلافاصله به درخواست اظهار نظر در مورد نامه پاسخ نداد.

در اولین تحقیقات Gothamist / WNYC دو افسر NYPD که به نظر می رسید شبه نظامیان را امضا کرده اند ، به همراه ده ها تن از اعضای فعلی و سابق مجری قانون در سراسر ایالت ، شناسایی شدند.

بیل دی بلازیو ، شهردار شهر نیویورک گفت که هر افسری که با این گروه بیعت کرده است باید اخراج شود. شهردار که روز جمعه در نمایشگاه برایان لرر در WNYC صحبت می کرد ، گفت که رهبران ویژه مورد تحقیق قرار خواهند گرفت ، اما شهر را به بازرسی همه اعضای NYPD برای ارتباطات راهنمایی نکرد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *