سه فلسطینی در گرفتن رژیم صهیونیستی در شمال کرانه باختری به بیانیه سوگند خورده رسیدند


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، رسانه های رژیم صهیونیستی سه فلسطینی را در شهر عربی «جنین» در شمال کرانه باختری به بیانیه سوگند خورده رساندند.

مطالعات حاکی اجتناب کرده اند کدام ممکن است این سه فلسطینی در حین دستگیری توسط نیروهای مشترک شباک را انتخاب کنید و انتخاب کنید نظامی اسرائیل کشته شدند.

وضعیت اضطراری فلسطین ادعا کرد کدام ممکن است نیروهای اشغالگر صهیونیستی اجتناب کرده اند عرضه اجساد شهدا به خانوار هایشان خودداری کردند.

یگان ویژه نظامی اسرائیل پس اجتناب کرده اند کشته شدن سه فلسطینی اجتناب کرده اند الجنین عقب نشینی کرد.

روزنامه اسرائیلی هاآرتص گزارش داد کدام ممکن است حداقل ۲ سرباز اسرائیلی در جریان عملیات امنیتی در جنین هدف قرار گرفتند.

شهر حضره در استان حیفا را انتخاب کنید و انتخاب کنید قلمرو بنی براک در تل آویو در سرزمین های اشغالی یکشنبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه شنبه ساعت شب قبلی شاهد بیانیه سوگند خورده بسیاری اجتناب کرده اند کودکان فلسطینی بود کدام ممکن است در جریان آن بازو کم ۷ صهیونیست به بیانیه سوگند خورده رسیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسیاری تولید دیگری زخمی شدند.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسانه ها گزارش دادند کدام ممکن است متعدد اجتناب کرده اند گروه های افراطی {در این} شهر برای حمله به مسجد الاقصی در ماه رمضان ادعا آمادگی کردند. هدف این ادعا آمادگی اینجا است کدام ممکن است در ماه رمضان امسال اعیاد مسلمانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید یهودیان همزمان شده است.

بیت المقدس سال قبلی شاهد جنایات را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمله ها متعدد اجتناب کرده اند سوی نیروهای نیروی دریایی رژیم صهیونیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مردمان آن بود. اصولاً این جنایات در محله مسجد الاقصی، باب العمود را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیخ جراح رخ داده است. {در این} نبرد ها تعداد انگشت شماری فلسطینی کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعداد زیادی تن تولید دیگری زخمی شدند.

انتهای پیام
این را برای صفحه اول اصرار دهید