سپاهان حجم بالای درخواست خرید بلیط را نادیده گرفته است/ سامانه بلیط فروشی دیدار سپاهان-استقلال خارج از دسترس


به‌ گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، حدود ۳۰ ساعت دیگر تا آغاز رقابت حساس دو تیم سپاهان و استقلال در ورزشگاه نقش جهان در قالب هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال کشور باقی مانده است، در این بین پس از کش و قوس‌های فراوان نهایتاً شورای تأمین استان مجوز حضور ۳۰ درصد از هواداران را جهت حضور در ورزشگاه برای این دیدار صادر کرد.

در طی ماه‌های گذشته مسؤولان باشگاه سپاهان، خبر از آمادگی کامل جهت برگزاری دیدارهای خود با حضور هواداران را مخابره کرده بودند، با توجه به پروتکل‌های اعلامی فدراسیون، یکی از اصلی‌ترین موارد حضور هواداران در ورزشگاه سامانه فروش بلیط اینترنتی ذکر شده است.

باشگاه سپاهان روز گذشته آدرس سامانه بلیط فروشی اینترنتی خود را رسانه‌ای و ساعت آغاز به کار این سامانه را ۱۶:۳۰ بعد از ظهر اعلام کرد.

از بعد از ظهر روز دوشنبه تا ظهر روز سه‌شنبه، سامانه بلیط فروشی باشگاه سپاهان احتمالاً به دلیل درخواست بالا دچار اختلال شده و هواداران را جهت خرید بلیط دچار دردسر کرده است.

باشگاه سپاهان که جزو باشگاه‌های حرفه‌ای کشور محسوب می‌شود، احتمالاً در معادلات خود حجم بالای درخواست هواداران را نادیده گرفته است و اکنون باید منتظر ماند و دید که سرانجام بلیط فروشی این دیدار حساس چه‌ خواهد شد.

با توجه به اختلال ایجادشده وقتی هواداران برای خرید بلیط این بازی به سایت مراجعه می‌کنند با این خطا مواجه می‌شوند.

انتهای پیام/۶۳۱۰۷/ح/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید