شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین: ما تاکتیک های فاش نشده ای داریم


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، دو هفته پیش شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین برای اولین بار تصاویری از شهرک های نزدیک نوار غزه که توسط هواپیماهای بدون سرنشین در جریان نبرد «شمشیر قدس» به تصرف در آمده بود را منتشر کرد.

این ویدئو که در اولین سالگرد نبرد شمشیر قدس منتشر شد، با عنوان “تشخیص لبه” به عنوان بخشی از آفساید منتشر شد. این موضوع امنیت پوشش راداری رژیم صهیونیستی را زیر سوال برد.

ابوحمزه سخنگوی گردان قدس در گفت وگو با خبرگزاری فارس گفت: پهپادهای مقاومت فلسطین به عمق سرزمین های اشغالی نفوذ کرده اند و نفوذ عمیق صهیونیست ها نمونه واقعی توانایی مقاومت است.

وی افزود: آنچه در رسانه‌ها درباره فیلم‌هایی از شرق نوار غزه و مواضع و شهرک‌های نظامی صهیونیست‌ها در مجاورت آن منتشر شده است، بخش کوچکی از همه دستاوردهایی است که سرایا القدس برای دفاع از فرزندان این رژیم به دست آورده است. مردم فلسطین.” وجود همه توانمندی هایی که دشمن دارد.

سخنگوی سرایا القدس گفت که دشمن از ویدئوهای ارسال شده گیج شده است.

وی درباره پیروزی بزرگ مقاومت فلسطین گفت: ارزیابی ما از واقعیت نشان می‌دهد که مقاومت فلسطین در همه سطوح آماده است و ما گردان‌های بیت‌المقدس از هیچ تلاشی برای ارتقای توان تهاجمی و دفاعی خود برای شکست مقاومت دریغ نخواهیم کرد. دشمن.” خودمان را بزنیم و در خط رویارویی و رهایی بمانیم.

ابوحمزه درباره تاکتیک های توسعه جنگ این گردان ها گفت: انتشار این تصاویر ویدئویی نشان داد که جنگ کاملا متفاوت است و از تاکتیک های پیشرفته در آن استفاده می شود. صحبت از مقاومت سازماندهی شده تحت رهبری خردمندانه است و عملیات شناسایی هوایی دشمن و مواضع او روش متفاوتی از نبرد میدانی است.

وی در پایان گفت: با تشدید این عملیات ها روز به روز می بینیم که بیت المقدس و فلسطین به آزادی و پیروزی قطعی نزدیک می شوند.

انتهای پیام/ص
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید