kermanyy

Saturday, 23 October 2021

شارون برنز ، مدیر اصلی کانادایی در مورد طرفداران Iron Maiden با چهره ای دوباره مواجه می شود

شارون برنز ، مدیر اصلی کانادایی در مورد طرفداران Iron Maiden با چهره ای دوباره مواجه می شود


برخی از والدین کانادایی می خواهند که یک مدیر دبیرستانی عاشق فلزات سنگین سنگین راهی کار دیگری شود.

والدین در دبیرستان Eden در St. کاترینز ، انتاریو ، طوماری را برای برکناری شارون برنز ، اصلی برکنار کرده است زیرا او طرفدار بی وقفه گروه معروف انگلیسی Iron Maiden است.

بیش از 500 نفر پیشنهاد جابجایی برنز را پس از ارسال سر فلزی به تصویر یک حفره در طلسم زامبی گروه ، امضا کرده اند و بر اساس طومار ، بر روی یک تصویر دست نوشته شده “666” در اینستاگرام.

شماره 666 برای نشان دادن شیطان استفاده می شود ، و می توان آن را در آثار هنری گروه ، که بیشتر برای پرونده هایی مانند “The Number of the Beast” شناخته شده است ، مشاهده کرد. ”

ظاهراً نقش برنز از حساب IG او در میان ضربه ای علیه دجال پاک شد.

مدیر دوست داشتنی “آس بالا” متوجه او شد هر توییتری که “با فلز و اسکا سوخته است”.

والدین کانادایی در دبیرستان Eden در سنت لوئیس ایجاد کردند. کاترینز ، انتاریو درخواست اخراج شارون برنز به خاطر طرفدار بی شرمانه اش در آیرون میدن.
توییتر

“از آنجا که همه جوامع و مدارس حق مهربانی ، برابری و گنجاندن را دارند ، این نمایش نمادهای شیطانی بخش های بزرگی از جامعه ای را که در آن فعالیت می کنند مسخره می کند و جدا می کند و او به وضوح به هیچ یک از این ارزش ها پایبند نیست.” به گزارش رادیو iHeart ، دادخواست ، که توسط والدین دبی لین ایجاد شده است.

حرکت بر روی ریف های هارد راک به همین جا ختم نشد. یک درخواست دوگانه در حمایت از مدیر مدرسه تا شنبه شب از حمایت بیش از 15000 نفر برخوردار شده بود.

طومار حذف اصل توسط بیش از 500 نفر در change.org امضا شده است.
درخواست حذف اصل توسط بیش از 500 نفر در change.org امضا شده است.
توییتر / Change.org

نویسنده می گوید: “عجیب است که والدین فقط بر اساس پست اینستاگرام در مورد نقش او به عنوان مدیر اصلی قضاوت می کنند.”

“این چیزی جز عشق و مهربانی را گسترش نمی دهد و شاید یکی از بهترین و متعهدترین اصولی باشد که مدرسه تا به حال داشته است. ”

“وحشت شیطانی” دهه 1980 ممکن است به آمریکای شمالی بازگردد.

پست شارون برنز که نشان می داد عشق او به گروه Iron Maiden در میان پشت سر گذاشتن از تنظیمات ، از حساب اینستاگرام وی حذف شد.
پست شارون برنز که نشان می داد عشق او به گروه Iron Maiden در میان پشت سرگذاشتن از تنظیمات ، از حساب اینستاگرام وی حذف شد.
انجمن مطبوعات

ویدئوی Lil Nas X “Montero (مرا با نام خود بخوان)” ، که دارای تصاویر کتاب مقدس است و در آن رپر آشکارا همجنسگرا به لوسیفر رقص می کند ، در اوایل امسال از سوی سیاست ورزشکاران محروم شد. این موزیک ویدئو حتی نایک را مجبور کرد تا از هنرمند پس از پوشیدن کفش های ورزشی با آیه ای از کتاب مقدس که به شیطان نوشته شده بود ، فاصله بگیرد.

“به فرزندان ما گفته می شود که این نوع محصولات نه تنها اشکالی ندارد ، بلکه ممنوع است. اما آیا می دانید چه چیزی منحصر به فرد است؟ روح ابدی که خدا به آنها داد ، “فرماندار داکوتای شمالی. کریستی نوم توییت در مارس در مورد ویدئوShare your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *