kermanyy

Friday, 22 October 2021

شاهین واشنگتن را در اختیار خواهند داشت

شاهین واشنگتن را در اختیار خواهند داشت


تیم اصلی در CAPS:

FALCONS (+1.5) بر فراز واشنگتن

آتلانتا در دو بازی لذتبخش شش دور با Capital Denizens رقابت کرده است. انتظار می رود این تمدید ادامه یابد ، به طوری که تیم فوتبال به قسمت دفاعی معادله بزرگ توجه بیشتری کند.

نیو اورلئان پس از سه هفته ناراحتی در سفر ، سرانجام اولین بازی خانگی صادقانه و واقعی خود را دریافت می کند. بی تردید ریشه های متعصب سلطنتی طولانی تر از غوغا خواهد بود ، اما قدیسین درد و ناراحتی بیشتری را نسبت به بازدیدکنندگان گرسنه تحمل می کنند.

اگر زاک ویلسون آخرین پاسخ به س theال مهاجم جت است؟ موفق باشید ، اما این پیشنهاد به نظر قطعی نمی رسد. ما همیشه QB Ryan Tannehill را دوست داشتیم ، اما با سفر به لندن در افق ، این خودکار نیست.

اسکناس (-16.5) بیش از تگزاسی ها

شبهات بوفالو ممکن است به دنبال عبور از این دشمن باشد تا بهترین مشخصات را در مشخصات جاده های آینده ارائه دهد: در برابر سران و طرفداران دوشنبه پس از آن در برابر تایتان ها. تگزاسی ها جوان هستند و به نظر می رسد با این سطح از حریف مشکلاتی دارند.

مت رایان و شاهین روز یکشنبه به مصاف تیم فوتبال واشنگتن می روند.
گتی ایماژ

خرس ها (-3) بر روی شیرها

شیکاگو در سفرهای تجاری 2021 علیه لباس های بهتر از دیترویت ، در سفرهایی برای بازدید از قوچ های قوچ و براون ، به شدت سقوط کرد. سفر به کلیولند یک فاجعه آماری بود (بازی گذرگاه خرس ها آنها را فقط یک حیاط پر کرد). تیم میزبان می تواند تا حدی از جاستین فیلدز کمک بگیرد.

پلنگ ها (+4.5) بیش از COWBOYS

هزینه شرط بندی Cowboys در این خط کاملاً اعمال می شود ، و ما را مجبور به انتخاب چندانی نمی کند مگر اینکه با پلنگ های ملاقات کننده برویم ، بدون هیچ تاثیری ، حتی اگر آنها در کلاس سئو پیشرفت کنند. نگران نباشید مربی بهتر ما (مت رول) در اینجا برای ما کار می کند.

VIKINGS (+1.5) بیش از براونز

نه ، مطمئناً تعداد زیادی در مورد این روزها در حال نوشتن نیستند ، اما کلیولند باید نسبت به این پر کردن احساس کمی وحشی داشته باشد. وایکینگ ها هنوز اجرا می کنند و کرک کازینز در بهترین حالت خود بازی می کند. مقاومت مایک زیمر به عنوان یک سگ خانگی سخت است.

کولت (+2) روی DOLPHINS

مکانی عالی برای حذف ایندیاناپولیس از آخرین بازیکن دفاعی خود ، با میامی در موقعیت ناراحت کننده مورد علاقه خود در خانه. نمی توانیم بگوییم از چشم انداز گرفتن امتیاز از طرف QB’d با Jacoby Brisset ناراضی هستیم. تیمی که کمترین اشتباه را داشته باشد برنده است.

دلفین ها
جاکوبی بریست
AP

رهبران (-7) بر عقاب ها

با کمال تعجب ، چارجرز فرماندهان مبارزه در Arrowhead را حذف کرد. این باید متفاوت باشد ، زیرا این بازگشت اندی رید به دلایل طولانی مدت خود است و انتظار این است که مربی و تیمش با ابزارهای حسادت آمیز خود حداکثر استفاده را از آن ببرند.

کاردینالها (+4) از طریق RAMS

دیدن یک ارزش واضح در هر دو طرف دشوار است ، زیرا حرکت اولیه روی دروازه آریزونا از موقعیت اصلی +6 خارج شد … اما تیم رامز تقریباً بدون نقص در برابر تام بردی بازی کرد و این یک کار سخت برای کاهش سرعت است ، حفظ سطح عملکرد بی پایان

49ERS (-3) بیش از Seahawks

حداقل میزان وام به سان فران با توجه به استعداد پیری سیاتل و پایداری سطحی که به این درجه زیر اختصاص داده شده است. جیمی گاروپولو ترجیح می دهد با تجربه پیشرفت کند ، زیرا به نظر می رسد این دو طرف راه دیگری را طی می کنند. زمان پیش می رود.

کلاغ ها
لامار جکسون
گتی ایماژ

کلاغ (+1) بر روی BRONCOS

مهمانان نهایی دارای تیمی هستند که در این فصل دو بار برنده شده است. حتی اگر لامار جکسون باید کمتر از 100 درصد باشد (وضعیت چک) ، او مجبور است به Ravens امتیاز تشویقی بدهد ، زیرا آنها در AFC North که تقویت شده انگیزه دارند.

PACKERS (-6.5) بیش از Steelers

بن روتلیسبرگر در یک شکست خانگی بد برای Raiders و Bengals که از او عبور می کردند وحشتناک به نظر می رسید – اما پیتسبورگ قبلاً دچار صورتحساب صورتحساب شده بود. من از نحوه عملکرد روتلسبرگر هیجان زده نبودم. یا خط حمله پیتسبورگ به پایان رسیده است.

Buccaneers (-7) بر سر PATRIOTS

به سختی می توان بردی را از دست داد (همان حسی که در مقابل رامز متحمل شد) – به ویژه در مقابل تیم میهن پرستان که بهترین روزهای خود را دیده اند.

دوشنبه

CHARGERS (-3) بیش از Raiders

لاس وگاس در حال پایان دادن به یک خانه الکترونیکی در برابر دلفین ها است – اما این یک پیشرفت در کلاس است ، و این احتمالاً بهترین لباس بولتس از اتحادیه است. قیمت مناسب.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *