kermanyy

Monday, 25 October 2021

شبکه ها هنوز در حال یافتن چگونگی انجام این کار با Kyrie Irving هستند

شبکه ها هنوز در حال یافتن چگونگی انجام این کار با Kyrie Irving هستند


فیلادلفیا – کایری ایروینگ نه تنها در شکست پیش از دوشنبه 115-104 روز دوشنبه مقابل 76ers بازی کرد ، بلکه او حتی با تیم نتز هم سفر نکرد ، با وجود این که آخرین شانس او ​​برای بازی قبل از اولین بازی معمولی آنها در 19 اکتبر در میلواکی بود.

استیو نش در مورد ترک ایروینگ برای تمرین گفت: “ما فقط سعی می کنیم این موضوع را هدایت کنیم.” “ما نمی دانیم فردا چه اتفاقی می افتد. بنابراین من فکر می کنم … ما فقط در تلاش هستیم تا وقت خود را بفهمیم و بدانیم معنی همه اینها چیست.

“به نظر می رسد هر هفته اطلاعات جدیدی از راه می رسد و ما در حال آزمایش نه تنها اطلاعات ، پارامترها ، بلکه آنچه در حال کاهش است ، نحوه ظاهر و احساس و آنچه می توانیم انجام دهیم کار می کند و همه این موارد خودشه.”

از آنجا که ایروینگ از رعایت دستورات واکسن کووید -19 در شهر نیویورک خودداری می کند ، او نمی تواند در مرکز بارکلیز بازی کند ، به این معنی که او فقط می تواند دو مورد از چهار پاس پیش فصل خود را بازی کند.

اگر به بازیهای خارج از نیویورک محدود شود ، ایروینگ می تواند بیش از نیمی از فصل را از دست بدهد. در حال حاضر ، نت ها به طور فعال در مورد کاهش نقش ستاره صحبت نمی کنند یا اینکه آیا باید به او اجازه داده شود که بازیکن نیمه وقت شود. اما هرگونه مذاکره شامل کوین دورانت ، جیمز هاردن ، مدیرعامل شان مارکس و ظاهراً مالک جو تسای می شود.

“ما محیطی بسیار مشارکتی داریم. من فکر می کنم همه ما آن را اندازه گیری و در مورد آن صحبت می کنیم و مطمئن می شویم که به تصمیمی که مناسب سازمان باشد ، می رسیم. ” وی گفت: “ما در حال حاضر بسیار دور از آن هستیم ، من فکر می کنم که ما سعی می کنیم روز به روز کارها را انجام دهیم و سعی کنیم تا آنجا که می توانیم در مورد ظاهر آن یاد بگیریم. [like]به بسیار منحصر به فرد است ، اگر اطلاعاتی داشته باشیم به شما اطلاع می دهیم. اما در حال حاضر چیزی برای تصمیم گیری وجود ندارد. “

کیری ایروینگ
کوری سیپکین

نت ها در انجام 26 دور بازی مقابل سیکرز نامنظم به نظر می رسیدند. آنها اجازه دادند 55.9 درصد شوت را در سه چهارم انجام دهند ، در حالی که 100-73 بعد از حرکت نیمکت نشین کیهانی به چارچوب چهارم رسید.

“وای نه. ما خراشیده ایم ، “نش گفت. البته ما خوب بازی نکردیم. و اتفاق می افتد. بچه ها عالی بودند اما روزهای زیادی که با هم بودیم آنها خوب بودند و آن را با خود بردند. [Monday]، سرعت کند ، کند و عملکرد ضعیف. ”


پل میلساپ ، که در ابتدا به دلیل پروتکل های ایمنی و بهداشتی (تشخیص تماس) در بازی روز دوشنبه شک داشت ، پاکسازی شد و در 20 دقیقه فعالیت 6 امتیاز و 5 ریباند گرفت.

میلساپ گفت: “شما نمی فهمید دو روز چه تاثیری بر شما می گذارد تا زمانی که در سنگرها بیرون نروید.” “نیمه اول ، واقعاً بد بود. و در نیمه دوم ، آنها شروع به گرم شدن کردند و دوباره آزاد شدند. ”

DeAndre ‘Bembry (روش دندانپزشکی) ، Devontae Cacok (زخم کشاله ران راست) ، Nic Claxton (بیماری) و LaMarcus Aldridge (استراحت) همه بیرون بودند.


جردن بودن و براندون راچال از بروکلین قرارداد امضا کرده اند ، اما انتظار می رود که هر دو سقوط کرده و در نهایت به G-League Long Island بروند.


ست کاری (استراحت) فیلادلفیا ، توبیاس هریس (زانو) ، تایرس مکسی (ادوکتور) ، شیک میلتون (مچ پا) ، گرانت ریلر (زانو) ، ماتیس تیبول (شانه) و بن سیمونز همگی نشسته بودند ، اما مرد آخرین نگاه را کرد آنها را در سالن آزمایش کردند و آزمایش کووید -19 انجام دادند ، علامتی که بین او و 76ers ذوب می شود.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *