kermanyy

Sunday, 24 October 2021

شرایط نوار بدن – وب سایت رسمی دکتر محمد صفریان

شرایط نوار بدن – وب سایت رسمی دکتر محمد صفریان


تجزیه و تحلیل ترکیب بدن

تست ترکیب بدن یا آزمایش ترکیب بدن در تجزیه و تحلیل ترکیب بدن مانند چربی ، آب ، ماهیچه ، استخوان ، نمک ، کاهش وزن و کم وزنی ، چاقی و اضافه وزن ، شاخص توده بدن (BMI) ، اندازه جذب چربی موضعی بسیار مثر است. اندام هایی در بدن وجود دارد. دستگاه کامپوزیت هوا با تکانه های الکتریکی کار می کند و در برابر جریان الکتریسیته در بافت های بدن مقاومت می کند. با توجه به این مقاومت ، نسبت بافتهای بدن تعیین و با مقادیر طبیعی تعریف شده برای دستگاه مقایسه می شود. به این ترتیب می توانید تصویر کاملی از ترکیب بدن خود و جزئیاتی که نیاز به توجه دارند ، بدست آورید.

تجزیه و تحلیل ترکیب بدن: (Tanita BC-418 Body Composition Analyzer) BC-418

دستگاه اندازه گیری ترکیب بدن (تجزیه و تحلیل ترکیب بدن) دستگاهی است که برای تجزیه و تحلیل کامل ترکیب بدن استفاده می شود. این دستگاه یک ابزار ساده ، سریع و غیر تهاجمی برای اندازه گیری ترکیب بدن است. اندازه گیری ترکیب بدن Tanita 418-BC قبل از میلاد ، با تکانه های الکتریکی ، درصد و توده چربی (FM) ، توده بدون چربی (FFM) ، مجموع ماهیچه و چربی را به طور جداگانه بازوی چپ ، بازوی راست ، پای چپ ، پای راست و تنه ، ماهیچه های ایده آل و چربی را محاسبه می کند. میزان و میزان متابولیسم پایه (BMR).

این دستگاه برای اندازه گیری امپدانس بدن (مقاومت الکتریکی) جریان بسیار ضعیفی را ارسال می کند. بنابراین ، در اصل ، مصرف کنندگان باید از این تجهیزات به صورت پیاده استفاده کنند. علاوه بر این ، امپدانس با توجه به توزیع مایعات بدن نوسان می کند ، رعایت عوامل مهم قبل از آزمایش برای تأیید نتایج آزمایش های اندازه گیری ترکیب بدن مهم است. عدم توجه به هریک از این نکات ممکن است منجر به انحراف جزئی از نتایج آزمایش شود:

برای جلوگیری از خطاهای احتمالی در مقادیر اندازه گیری شده ، نباید قبل از اندازه گیری فعالیت بدنی شدید انجام دهید و اگر فعال هستید ، باید استراحت کافی داشته باشید. این به این دلیل است که ورزش های سنگین موقت بر ترکیب بدن تأثیر می گذارد.
برای به دست آوردن نتایج دقیق در زمان های مختلف اندازه گیری ، اندازه گیری ها همیشه باید در یک موقعیت باشند (به عنوان مثال ، قبل از رفتن به دستشویی و قبل از آن) زیرا تغییرات آب بدن و دمای بدن می تواند تأثیر قابل توجهی داشته باشد.

بلافاصله بعد از حمام یا بخار آزمایش نکنید ، زیرا عرق ترکیب بدن را تغییر می دهد.

زنان نباید در دوران قاعدگی مورد آزمایش قرار گیرند زیرا احتباس مایعات در بدن آنها می تواند منجر به نتایج اشتباه شود.
مطمئن شوید که کف پای شما تمیز است ، زیرا خاک یا کثیفی مانعی برای جریانهای سبک عمل می کند.
قبل از غذا تجزیه و تحلیل ترکیب بدن را انجام دهید. تا 2 ساعت قبل از آزمایش نباید چیزی بخورید زیرا دستگاه به دلیل مصرف زیاد غذا / مایعات گزارش اشتباه می دهد.
هنگام استفاده از اندازه گیری ترکیب بدن ، فرستنده ای مانند عملکرد سلول ندارید زیرا بر عملکرد دستگاه تأثیر می گذارد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *